PES 2010 - הדמו מחר. - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PES 2010 - הדמו מחר.

cb

Recommended Posts

איך עושים את התרגיל שפעם היו עושים עם הסטיק הימני על ידי סיבוב של 360 מעלות ?

אפשר להחזיר את השליטה כמו פעם, אני גם ככה לא מבין איך להשתמש במסירה הידנית ? משהו משתמש בה ?! למה היא טובה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את התרגיל עם ה-360 מעלות פשוט תסובב את הגויסטיק השמאלי 360 מעלות (כן כן עם הגויסטיק שאיתו זזים)

וגם אני לא משתמש במסירה הידנית

אני לא משתמש בגויסטיק אני משחק עם החיצים שבשלט.

איף אני עושה 360 מעלות סיבוב?

בפרו 09 היתי עושה מן תנועה מעגלית על כל ארבעת החיצים והשחקן היה מסתובב.

עכשיו זה כבר לא עובד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוחץ על הכיוון המאונך לכיוון הריצה ואז על הכיוון הנגדי לכיוון הריצה.. אם לדוגמא אתה רץ ימינה, אז תלחץ למעלה (או למטה) ואז שמאלה...

כמו חצי סיבוב עם אנלוגי. אגב, לא יעבוד עם כל שחקן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*עריכה = אבל שלא יישתמע מזה שאני לא אוהב את המשחק. הוא מעולה ובטוח שיותר טוב מפיפ"א (אני מדבר על גרסאת PS3) ובטוח שאני קונה אותו כשייצא.

אבל עדיין מתסכל אותי שלא עושים כלום בקשר לדברים האלו..

:lol: ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בועטים פנדלים נורמלית?

- הנורמלי שלי זה כשאני לא מכיוון ובועט לאמצע מגרש רק ככה אני מכניס כל פעם שאני מנסה לבעוט לצד הכדור יוצא לגמרי מהמסגרת של השער.

1. בהתחלה תלחץ על בעיטה בלי ללחוץ על כיוון כלשהו! לחיצה קצרה זאת בעיטה שטוחה, וככל שתחזיק יותר את הכפתור הכדור ילך יותר גבוה.

2. איך שהשחקן בא לפגוש את הכדור בבעיטה, תלחץ על הכיוון שאתה רוצה שהכדור ילך אליו.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בהתחלה תלחץ על בעיטה בלי ללחוץ על כיוון כלשהו! לחיצה קצרה זאת בעיטה שטוחה, וככל שתחזיק יותר את הכפתור הכדור ילך יותר גבוה.

2. איך שהשחקן בא לפגוש את הכדור בבעיטה, תלחץ על הכיוון שאתה רוצה שהכדור ילך אליו.

בהצלחה :xyxthumbs:

תודה!

איזה קטע אתם יודעים שאם אתם משחקים והתרגלתם לשחק על רזולציות גבוהות נגיד כמו אצלי שזה 1920x1200 ואז אתם במשחק מורידים את הרזולוציה ל 1280x1024 אז המשחק משתנה ונהיה הרבה יותר זורם מהיר עם תגובות יותר מהירות ,זה אחיזת עיניים או מה?- כי אני מרגיש שאני נהנה יותר ככה לשחק מאשר

מקודם.

צירפתי תמונה לאיך שההגדרות שונו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: ....

אתה יודע מה, אני חוזר בי. ותקנתי את זה גם בהודעה הקודמת שלי.

אחרי שעות משחק בשניהם אני עדיין לא יודע במה לבחור. לכל אחד יש היתרונות שלו.

אהבתי מאד בפיפא את המשחקיות והזרימה של המשחק שזה הצד הגרוע מבחינתי בפרו.

בפיפא אפשר ממש לייצר הנעת כדור בנגיעות וגם לווסת את עוצמת המסירה כל פעם וזה פשוט גרוע ביותר בפרו.

השליחות קדימה בפרו מסריחות.

הגרפיקה בפיפא לא משתווה לפרו אבל היא גם לא רעה כשלעצמה.

בפיפא יש הרבה תנועות שוער תמוהות שלא קשורות לכלום ולפעמים ה של השוער נראה ממש דפוק.

עוד משהו שהוא לא כל כך יתרון אבל אפשר לקרוא לו "בריזה נעימה" מבחינתי -

בפיפא אין את השדר המאוס שיש בפרו שלא שינו לו אפילו משפט אחד מאז פרו 2007 נראה לי. אני כבר מכיר כל מילה שלו וזה נמאס פשוט.

לצערי המבחן האמיתי של המשחקים האלו זה לא מה אני אוהב, אלא מה חברים שלי יואהבו יותר.

בסופו של דבר אני משחק בו רק בטורנירים מול חברים ולכן זה גם מאד תלוי בדעות שלהם ובהעדפות שלהם..

עוד כמה ימי חרישה על הדמואים האלו אולי יחדדו לי יותר את הדעות. בכל מקרה, יש לי עוד זמן עד שהמשחקים המלאים יוצאים (חודש לפרו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את התפריטים ואת המראה החדש שלו מאוד אבל לא בשביל זה נקנה אותו אז במשחקיות די אני לא בטוח כי מצד אחד התנועות של השחקנים מאוד אמיתיות ומגניבות והכל אבל מצד שני הם עושים את הכל ממש ממש ממש ממש באיטיות וזה משגע את השכל

בכל מקרה הגרפיקה מדהימה ונראה איך יהיה המשחק האמיתי אני בכל זאת מחכה לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...