PES 2010 - הדמו מחר. - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PES 2010 - הדמו מחר.

cb

Recommended Posts

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש פאק מעצבן עם השוער ופנדלים במהלך המשחק.

אם השוער מצליח להדוף את הפנדל, או אם הכדור פוגע בקורה, לוקח לשוער כל כך הרבה זמן לעמוד חזרה על הרגליים שעד שהוא עומד אין סיכוי שהוא יגיב לכדור החוזר.

בכלל נראה שבמשחק השוערים חוטפים שערים מעצבנים, בעיקר בין הרגליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצוני לשתף אותכם "בפס שליחה ארוך לשחקן המרוחק שבמגרש " שלמדתי רק עכשיו לעשות ,לא יודע אם זה היה ב PES קודמים אך עכשיו הרבה יותר כיף , וניתן לבצע פסים הרבה יותר מגוונים דבר אשר שיפר את יכולת ההתקפה שלי.

יש שני סוגי פסים כאלו :

-כמו שאנחנו שולחים בפס שחקן בצורה רגיל על ידי הקשה על "שליחה" --השינוי הוא שבמקום הקשה לוחצים ומחזיקים את הכפתור של השליחה.(השליחה הרבה יותר חזקה ותלך לשחקן המרוחק ולא לקרוב -שליחה מאוד מועילה.

-כמו שאנחנו שולחים פס בגובה ע"י כך שמחזיקים כפתור "החלפת שחקן" ואז מקישים על "שליחה" -- השינוי הוא במקום להקיש על כפתור השליחה פשוט מחזיקים אותו (בדרך כלל מתבצע פס/שליחה לגובהה ממש מועיל שפורץ הגנות)

בונוס:

אני לא יודע כמה ממכם משתמשים בזה או מכירים את זה אבל יש שיטה נוספת להעביר/להגביה כדור גובה מהצד(אפשר לעשות את זה מכול מקום במגרש-מומלץ מהצדדים ובמחצית המגרש של היריב) ככה שהכדור מיועד לשחקן הקיצוני והמרוחק שבמגרש.

שלושה סוגי פסים:

-הגבהה חזקה וגבוהה--> לוחצים ומחזיקים את הכפתור"שינוי/החלפת שחקן" + כפתור "הגבהה".

-הגבהה חצי גובה-->לוחצים ומחזיקים את הכפתור"שינוי/החלפת שחקן" + כפתור "הגבהה"- X 2 הקשה כפולה מהירה.

-פס רוחב חזק על הקרקע-->לוחצים ומחזיקים את הכפתור"שינוי/החלפת שחקן" + כפתור "הגבהה"- X 3 הקשה משולשת מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חי בסרט, אם המשחק לא היה גמור הוא לא היה נקרא דמו.

מזכיר לי את הזמנים שאנשים חשבו שבקרייסיס המלא יהיה ביצועיום יותר טובים מהדמו :lol:

הם יושבים וסופרים את הכסף\עובדים על פאטצ' ראשון, המשחק שתקבל הוא המנוע שמוצג בדמו.

טוב אז זה לקח פחות מחודש. הלינק הבא מוקדש לך:

http://www.pesgaming.com/blog/pes-2009-news/547/pes-2010-demo-newsflash/

אני מקווה שהכנת את הכובע. היו לך כמה שבועות להתכונן. בתאבון! "חי בסרט" עלק...

מזכיר לי אנשים שחושבים שהשמש זורחת להם מהת**...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, טעיתי, ואני שמח שטעיתי !

הם עשו טעות רצינית בשחרור הדמו הזה, אני רואה הרבה אנשים שיעברו לפיפה בגלל הדמו הזה, היו צריכים לקרוא לזה בטא וכולם היו שמחים...

ד"א, מה הקשר אנשים שהשמש זורחת להם מהת** ? :s05:

זה בכלל מתכוון לאנשים שחושבים שהכול סובב סביבם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו באחד האתרים שיציאת המשחק נדחה לסוף דצמבר :kopfpatsch:

מה נסגר עם קונאמי :screwy:?

- שוב היפנים עושים אותה טעות כמו שעשו עם PS3 ודחו את יציאת הקונסולה שלהם ,מה שגרם לחסרי הסבלנות לקנות מתחרות

זה מה שקורה ויקרה עם פרו 2010 בשל הדחייה אנשים יתחילו לקנות פיפא וככה הם יאבדו נתח ראשוני של קונים.

בשביל האופטימיות -אני מקווה מאוד שהם דחו את היציאה על מנת לשפר את המשחק ולפתור בעיות של באגים ככה שמשחק יצא מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...