PES 2010 - הדמו מחר. - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PES 2010 - הדמו מחר.

cb

Recommended Posts

אני משחק ברזולוציה 1280על1024 והמשחק מקרטע לפעמים לכמה שניות ממש אבל.יורד לאיזה 5 FPS ואז חוזר לעצמו..מוזר.אבל זה לא משחק גמור כנראה כמו שאומרים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. שונא את מסי בפרו, רונאלדו לא רואה אותו ממטר

ב. אין מצב שאני עובר לפיפא

ג. איפה בדיוק ראית שאני רוצה לעבור חצי מגרש ולפרפר את כל ההגנה? רשמתי שאפילו לתת בומבה עם הנרי מחוץ לרחבה כבר נהיה סיפור כי כל בעיטה טיפה חזקה עפה לשמיים.

ד. כנראה חטפת הרבה גולים כשפירפרו לך את כל ההגנה מחצי מגרש. אז יש לי רעיון בשבילך: תתאמן.

ג. פשוט לא נכון, יצא לי כבר לתת גול מבעיטה חופשית מ 34 מטר וג לא מבעיטה חופשית כמה גולים ממרחקים רציניים, וגם אם לא זה לא עף לקיבינימט זה פשוט קצת יותר מידי חזק. תנסה לתת לחיצות ממש קצרות, ממש נגיעה ואם גם זה חזק אז תכוון אחורה (לכיוון השער שלך) ויוצאת בעיטה נמוכה בהרבה.

ד. לא יודע למה בפורום הזה בכל וויכוח על משחקים כולם מנסים לגרום לשני לצאת נוב, אז בו אני אגיד לך משהו, זה לא שהמחשב פירפר אותי, המחשב מאז ומעולם בפרו שיחק לרוב עם מסירות ופחות אישיים, אבל אני מדבר על מצב שאני משחק נגד המחשב ואני ממש מרגיש שצריך לחשוב ולשחק עם סבלנות ולא כמו ילד קטן.

אנשים,

כל מי שהתאכזב מהמשחק, ואפילו כל מי שאהב את המשחק, צריך לקחת דברים בערבון מוגבל.

הדמו שיצא הוא רק אחרי 85% מהפיתוח של המשחק. כמו שראיתם, אפילו את הפנדלים הם לא סיימו לפתח.

המשחק עדיין בפיתוח, ודברים הולכים להשתנות לכאן ולכאן.

הדמו לא אינדיקציה לכלום כרגע.

יש להם חודש לסיים את המשחק, נראה מה יהיה עד אז. אני מקווה שלא יוציאו לנו שוב משחק לא גמור, כמו שהיה בפרו 2008.

חי בסרט, אם המשחק לא היה גמור הוא לא היה נקרא דמו.

מזכיר לי את הזמנים שאנשים חשבו שבקרייסיס המלא יהיה ביצועיום יותר טובים מהדמו :lol:

הם יושבים וסופרים את הכסף\עובדים על פאטצ' ראשון, המשחק שתקבל הוא המנוע שמוצג בדמו, הגיוני מאוד שיישפרו בעיות קטנות בפאטצ'ים

כי באמת יש הרבה בעיות במיוחד עם האנימציה שמשתמשים בSUPER CANCEL.

את הפנדלים הם סיימו לפתח יופי. צריך ללמוד לבעוט כמו שצריך.

מה עושה מי שהפד האנלוגי שלו לא נתמך ב"חוזק" ? כלומר שיש רק את כיוון ההזזה של הפד, לא עד כמה הוא מוזז, איך אני אמור לכוון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושה מי שהפד האנלוגי שלו לא נתמך ב"חוזק" ? כלומר שיש רק את כיוון ההזזה של הפד, לא עד כמה הוא מוזז, איך אני אמור לכוון ?

לדעתי זו לא פונקציה של כמה אתה מזיז את הפד אלא הזמן שאתה מזיז אותו.

ככל שאתה מחזיק אותו יותר זמן שמאלה הכדור ילך יותר שמאלה.

ככה גם בעוצמת הבעיטה. לחיצה ארוכה יותר, עוצמה גדולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אותם דברים מעצבנים.

אמנם שיפרו הרבה דברים מבחינה ויזואלית והוסיפו את ה GAME PLAN (שלעיתים ממש רחוקות אשתמש בו - לא מתאים לעצור משחק כל דקה..)

אבל השאירו את כל הדברים המעצבנים שתמיד הרסו לי תמשחק :

1) השחקנים עדיין רצים כמו מפגרים לכדורים שאי אפשר להגיע אליהם ואי אפשר לבטל את זה. צריך אשכרה לצפות בשחקן שלך רץ, נוגע בכדור לפני הקו ומוציא לחוץ לטובת היריב. פשוט מעצבן כל פעם מחדש.

2) שלחת שחקן עם מסירת עומק וגילית שזה לא יילך ? אין מה לעשות. צריך לחכות ולראות שהוא לא מגיע לכדור. אי אפשר לבטל את הריצה שלו ולשלוח אותו לקראת הכדור או לחזור להגנה.

3) השחקנים עדיין נכנסים לפעמים ל "שוק" ולא מגיבים לבעיטה או מסירה כי איזה שחקן אחר שפשף להם את החולצה או משהו. (וזה לא משנה שזה ברחבה שלך וזה עולה לך בגול)

4) התמקדו פה יותר מידי במסי וביכולות שלו ושכחו שיש עוד שחקנים בעולם שיודעים לכדרר כדור. (וראבאק איבראימוביץ' איטיייי :sleep: )

*עריכה = אבל שלא יישתמע מזה שאני לא אוהב את המשחק. הוא מעולה ובטוח שיותר טוב מפיפ"א (אני מדבר על גרסאת PS3) ובטוח שאני קונה אותו כשייצא.

אבל עדיין מתסכל אותי שלא עושים כלום בקשר לדברים האלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NAVK 2,

יש לך חודש למצוא כובע, שיהיה לך מה לאכול כשתראה שטעית.

אני באמת מקווה, גם בשבילי וגם בשבילם שאני אצטרך את הכובע שהמשחק ייצא.

שמתם לב שסוף סוף אפשר לבטל מסירה אחרי שכבר לחצתם? :smile1: (בנוסף להגבהה\בעיטה).

זה היה כל כך מתבקש !

אז תלחץ פחות זמן שמאלה.

אני אומר לך שנגעתי לשבריר שנייה במקש והוא העיף לי את הכדור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לחיצה חוזרת על מסירה.

כנ"ל לגבי הגבהה\בעיטה (לחיצה על מסירה), שאגב זה גם מבלבל את היריב\שוער כי אתה בא לבעוט ובמקום משלב את זה לתנועה בלתי צפוייה.

(אבל זה היה גם ב-pes2009, מה שהתווסף פה זה ביטול המסירה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...