Red Faction: Guerrila - מקרטע בפיזיקה? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Red Faction: Guerrila - מקרטע בפיזיקה?

SyndromE

האם המשחק מקרטע בסצינות פיזיקה מורכבות (הריסת מבנים וכדומה) ?  

89 הצבעות

1. 1. האם המשחק מקרטע בסצינות פיזיקה מורכבות (הריסת מבנים וכדומה) ?

• Dual Core - מקרטע
    • Quad Core - מקרטע
    • Dual Core - רץ חלק\סביר
    • Quad Core - רץ חלק\סביר

Recommended Posts

לכל אותם שטוענים "המשחק עובד חלק כתחת של תינוק"-מצטער מראש על הפקפוק,אבל בואו תנסו לקפוץ לתוך טנק ולהשמיד בסיס מלא בבניינים,רכבים וחיילים..קשה לי להאמין ש*איזשהו* מחשב יעמוד במשימה הזו בלי גלישת הFPS אל תחום ה"בלתי שחיק בעליל"..

שיחקתי בו כולה כמה משימות בודדות - היה חלק כל כך שאפילו קיבלתי טלפון מג'ילט לעשות להם פרסומת לMACH 3 החדש

מה שכן לא יצאתי לפוצץ בסיס מלא בבניינים רכבים וחיילים !

יצא לי לכסח מבנים - לא יותר משניים במקביל.

ויצא לי ש15 רכבים עליי במקביל.

מה שכן בתור משחק - די מאכזב כי עם פוטנציאל להיות טוב לפחות כמו Prototype ובמקום זה הוא :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא לא תומך \ אין פרופיל בדריבר האחרון עדיין... לא שזה מהווה בעייה, כי ניתן להפעיל SLI ביצירת פרופיל מותאם אישית עם nhancer.

(אחד הייתרונות החשובים של SLI - גמישות בהגדרה)

Download the latest Nhancer beta. Create a profile for the game, add the launcher and the rfg.exe file. Select 4-way AFR sli for both "SLI Mode" and "SLI DX10" (important). Make sure flags 22 & 25 are checked under both tabs (just what worked for me). You can manually activate the profile if you like, but mine works fine without.

Enjoy SLI goodness.

שים לב שאתה חייב את Nhancer 2.5.3 beta 2 אם יש לך דריבר 190 ומעלה:

http://forum.nhancer.com/showpost.php?p=4492&postcount=18

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא תומך \ אין פרופיל בדריבר האחרון עדיין... לא שזה מהווה בעייה, כי ניתן להפעיל SLI ביצירת פרופיל מותאם אישית עם nhancer.

(אחד הייתרונות החשובים של SLI - גמישות בהגדרה)

שים לב שאתה חייב את Nhancer 2.5.3 beta 2 אם יש לך דריבר 190 ומעלה:

http://forum.nhancer.com/showpost.php?p=4492&postcount=18

אולי זה כי אני עצלן,או כי עדיין לא עבר לי הטעם הרע מהNHANCER מלפני כמה שנים טובות..אבל בכל מקרה,אני מעדיף לחכות ל"מוצר רשמי" מבית ,בתקווה שיגיע בקרוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את NHANCER אבל כשאני מנסה להפעיל אותו הוא כותב ליERROR READING XML FILE...כמו בתמונה

אההה סבבה... לא שמתי לב שצריך גרסה 2.5.3 בטה.

תודה

עכשיו בדקתי עובד כמו שצריך וקיבלתי האצה בביצועים שחבל על הזמן... לא יודע כמה FPS אבל בטוח יותר מ-35. אני עם Q9550 3.55GHZ ו GTX260

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הQ6600 STOCK שלי נותן 20FPS רק בהריסות עמוסות באמת, כמו עם הWALKER הזה כשאני הורס טונות של מבנים בבת אחת.

אבל לא פחות מ20, וגם אז זה שחיק מעצם העובדה שגם ככה כשאתה בWALKER בתוך בניינים אתה לא רואה כלום |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שבכל הרשת מתלוננים על המשחק שהוא כבד על ה-CPU. מה הקשר תחזוקת תוכנה וחומרה עכשיו ::)

תשכח מזה שבמחשב X אותו ה-CPU יעבוד בדיוק כמו במחשב Y

הייתי רואה סרטי HD עם 40% CPU, החלפתי קודקים וה-CPU ירד ל-10%

זו בדיוק המשמעות של תחזוקת תוכנה וחומרה. מחשב מתוחזק יעיל יותר ממחשב שלא נגעו בו מאז הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...