התייעצות בנוגע למחשב נייד של DELL מארה''ב.. 600$ -800$ - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בנוגע למחשב נייד של DELL מארה''ב.. 600$ -800$

ZiX

Recommended Posts

inspiron 15z , מסך 15.6" עם סוללת 6 תאים יתן לפי עד 8 שעות עבודה, כלומר 6-7 שעות זה ריאלי.

החל מ-635$ .

נשמע הזוי משו.. יש ביקורות?

אממ גם לפי מה שאני רואה 6 סל זאת מורחבת .. המקורית היא 4 סל.. אני טועה?

אממ ואם הבנתי נכון אז ה E5400 אינו אופציה טובה בשבילי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הזוי ? אתה רומז שמה שביקשת מלכתחילה הוא הזוי ? הרי זה בדיוק מה שחיפשת !

מפרסמים את הנתון 8 שעות ולכן ציינתי שזה ככל הנראה יהיה פחות, 6-7 שעות זה ההערכה שלי על סמך נסיון עם הבדלים בין הצהרות יצרן לבין זמן עבודה בפועל.

מחשב זה מגיע עם מעבדים חסכוניים ביותר (על חשבון מהירות שרוב המשתמשים לא צריכים) וגם הסוללות מתקדמות יותר, כך שלא צריך להיות כלכך סקפטי.

ואני לא מבין מה זה סוללה מקורית ומה זה מורחבת. גם ה"מורחבת" היא מקורית. אפשר לקנות את המחשב עם 4 תאים או 6 תאים, כמו שניתן לקנות אותו עם 2 גיגה או עם 4, כמו מעבד מהיר פחות או מהיר יותר, הכל מקורי !

ולא, מורחבת לא אומר בהכרח שהיא בולטת לאחור !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עם הזמן הבנתי שמה שביקשתי הוא כנראה הזוי קצת..

האמת שגם דיברתי עם אח שלי.. הוא אמר שהוא מבחינתו מוכן לוותר על כרטיס מסך והכל רק שיהיה 15 אינצ' וקל..

ולכן אני חושב שה15z הוא האופציה הטובה ביותר שלי..

בנוגע לסוללה המורחבת.. היא יותר גדולה פיזית לא? יענו המחשב יחרוג מהגודל המקורי שלו.. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15" קל אולי לא, אבל 15.6" קל יחסית , עם משקל של 2.3 ק"ג או 2.4 ק"ג לסוללת 6 תאים - כן !

ולגבי הסוללה - בולטת או לא - לא יודע, המחשב חדש מאוד, רק כשבוע ולא יצא לי לראות אותו פיסית. ישנן מורחבות שבולטות וישנן כאלו שלא, תלוי בדגם.

בקרוב יהיו ביקורות על ה 15Z ונדע יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15" קל אולי לא, אבל 15.6" קל יחסית , עם משקל של 2.3 ק"ג או 2.4 ק"ג לסוללת 6 תאים - כן !

תמצא לי כזה.

בלי להסתמך על נתוני יצרן שקריים של .

הכי קל שאני מכיר הוא ה- Pro 15", ששוקל קצת פחות מ-2.5 כולל . אבל הוא לא בתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ולא שולחים אלי כל דגם חדש לשקילה, אני נאלץ להסתמך על נתוני יצרן ...

לרוב יש ביקורות ונתונים ברשת שמפרסמים אנשים שבדקו באמת. לפעמים לוקח זמן עד שזה מגיע.

הם אולי מגמתיים, ויש לקרוא את האותיות הקטנות, אבל לא הייתי נחפז להאשים את בשקרים.

מבחינה פורמלית, הם לא משקרים, אבל מפרסמים נתונים שמבוססים על מצבים לא מציאותיים (למשל E6400 ששוקל 1.95 קילוגרם, כאשר בפועל זה 2.3-2.4), וגם לא תמיד מציינים באתר שלהם באיזו קונפיגורציה מדובר. זה טוב בדיוק כמו שקר. בוא לא נתקטנן. :)

אגב, אפילו הם מפרסמים לגבי ה-Inspiron שהמשקל 2.3ק"ג הוא עבור דגם 14" וסוללת 4 תאים. כך ש-ה15" עם 6 תאים צפוי להיות לפחות 300 גרם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם 3 קילו זה באזור הקל לדעתי.. :) זה לא הוויכוח..

העניין הוא שאני לא מתלהב מהקטע שהסוללה בולטת.. ומזה שאין בקורות בכלל על המחשב בשום מקום..

אגב.. אם אני עובר לווינדוס זה עשוי לעזור לי לחסוך בטרייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב.. אם אני עובר לווינדוס זה עשוי לעזור לי לחסוך בטרייה?

זה תלוי בדרייברים ובאופטימיזציות של צריכת החשמל. ייתכן שהדרייברים של עדיפים, למרות שבמצב הנוכחי הייתי מצפה שיצרנים משקיעים יותר בויסטה/7, כך שדווקא שם הדרייברים יהיו יותר חדשים וטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב יצא למכירה לפני כשבוע, וזה לפחות הזמן שלוקח להרכיב אותו בהתאם לקונפיגורציה ולשלוח אותו מהמזרח הרחוק לארה"ב.

אני מצפה שביקורות יהיו בימים הקרובים. אז גם נדע או סוללת ה-6 תאים בולטת או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי בכלל, אלא אם כן אתה מתכנן להשתמש בה בשילוב עם הסוללה הקיימת (כלומר, זקוק לסוללה נוספת שתוכל לקחת איתך לתוספת זמן עבודה).

סוללות מתחילות להתדרדר מרגע היצור ומומלץ לרכוש אותן כשהן הולכות להיות בשימוש, לא רגע קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...