מבקש המלצות לנייד חדש בערך 5K- פרטים בפנים. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות לנייד חדש בערך 5K- פרטים בפנים.

tomermu

Recommended Posts

כן.

גם בלי תחת עגינה אתה יכול לחבר למסך חיצוני ולסגור את המכסה, אבל עבור שימוש משרדי אינטנסיבי תחנת עגינה היא באמת פתרון יעיל ונוח.

אבל כשחושבים על זה , רוצים על השולחן במשרד , מעוצב ואינטילגנטי.

מצד שני , מחברים תחנת עגינה , מסך , מקלדת ועוד כאבלים למיניהם שמתחברים מכל הכיוונים לתחנה.

בקיצור יוצא שהשולחן יותר מבולגן ועמוס מקודם.

אין ספק שצריך להקדיש לזה מחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תחנת עגינה זה הרבה יותר אלגנטי מעשרה כבלים שונים שמתחברים למחשב עצמו.

תראי,

על טעם אישי לא מתווכחים ,

אבל או שאני לא מבין או שאני לא מכיר (מה שיותר הגיוני)

אבל מה ההבדל בין עשרה כבלים שמתחברים לתחנת עגינה מאחור , לבין עשרה שמתחברים למחשב מאחור?

ומה עם המגושמות של תחנת העגינה שנראית כמו גוש שדבוק למחשב מאחור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודעת אם זה הבדל עצום, לי זה תמיד תורם ליותר סדר על השולחן. את תחנת העגינה ממקמים בצורה קבועה ולא מזיזים כלום ולכן יותר קל לסדר שהחוטים יהיו מאורגנים/ מוחבאים וזה יראה הרבה יותר נקי. אם באמת רוצים אפשר לעשות את זה גם עם מחשב נפרד אבל ניתן לדוגמא למצוא תחנות עגינה שרוב החיבורים שלהן מאחורה בעוד שבנייד עצמו תצטרך לחבר חוטים מכל הכיוונים. בשביל יותר סדר אתה יכול לבחור במקלדת ועכבר אלחוטיים ואז באמת אין שום בעיה להניח את תחנת העגינה בקצה השולחן, בצורה לא בולטת ושהחוטים יאספו למטה מלבד לכבל אחד שהולך למרכז השולחן להיכן שאתה מניח את המחשב עצמו.

לגבי התחנה עצמה, לדעתי זה לא נראה רע אבל כפי שאמרת - עניין של טעם. :nixweiss: ממה שראיתי, תחנות צרכניות גם מעוצבות בצורה די מושכת, תסתכל באתר של . בכל מקרה, בתחנות צרכניות בדר"כ לא ממש מכניסים את המחשב לתוך משהו ש"נדבק לו מאחורה" כי החיבור הוא בכבל בצד ולא בתחתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל או שאני לא מבין או שאני לא מכיר (מה שיותר הגיוני)

אבל מה ההבדל בין עשרה כבלים שמתחברים לתחנת עגינה מאחור , לבין עשרה שמתחברים למחשב מאחור?

ומה עם המגושמות של תחנת העגינה שנראית כמו גוש שדבוק למחשב מאחור?

זה באמת משהו שמבינים אחרי שמשתמשים. בגדול יש שתי נקודות:

1) כמו שאמרה tgolin, במרבית הניידים, יש חיבורים מכל מיני צדדים - מאחור, בצדדים, לא חסרים גם ניידים שחיבורי האודיו הם בכלל בחלק הקדמי. אז יהיו לך כבלים שיוצאים מכל מיני כיוונים וברדק אחד גדול על השולחן. תאמין לי - ראיתי את זה אצל כמה אנשים. לעומת זאת, בתחנת העגינה שלי, שעומדת בקצה השולחן - לא רואים בכלל שיש כבלים מחוברים. הכל נקי ומסודר לתפארת.

2) בלי תחנת עגינה, כל פעם שאתה לוקח את המחשב מהשולחן (הרי הוא נייד, המטרה היא לנייד אותו, אחרת קונים שולחני וזהו) - אתה צריך לנתק את כל עשרת הכבלים. וכשאתה רוצה להשתמש בו שוב על השולחן - לחבר את כל העשרה. בתחנת עגינה - אתה בא, שולף את הנייד מהתחנה בלחיצת כפתור, וזהו. ובאותה קלות אתה גם מחבר אותו.

זה פשוט עניין של נוחות ואסתטיות.

ואולי 10 זה מוגזם, אבל לא יותר מידי. לי כרגע במחשב הנייד של העבודה מחוברים 7 כבלים דרך קבע בתחנת העגינה: אוזניות/מיקרופון, DVI, VGA (יש לי שני מסכים), כבל רשת, עכבר ומקלדת . אם הייתי כל פעם צריך לחבר את כל זה לנייד עצמו, סביר להניח שאף פעם לא הייתי עובד עם הנייד על השולחן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...