דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 63 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

איזה כישלון? אולי העובדה שלא יהיה להם כרטיס עד 2010, בסוף יצא שה FERMI יהיה מול HD6000...

לפי איך שזה ניראה כרגע FERMI הוא ה HD2000 החדש, על הנייר טוב בפועל הוא לא קיים ולא ברור מה יהיה איתו.

בדור ה FX5K/RD9K לא זכור לי ש NVIDIA הובילה במשהו, גם לא עם GF ו GF 6K. אחרי זה החברות היו שוות יחסית עם ה X1K ו GF 7K. וכרטיס הדגל לא שווה שום דבר, הכרטיס הכי פחות חשוב וגם ברוב המקרים מפסידים עליו כסף.

בזמן האחרון אפשר ליראות ש NVIDIA איבדה את התמיכה של המפתחות, כל משחקי ה DX11 מגיעים בשיתוף עם , גם הדגמות של המנועים החדשים של CRYTEK מגיעות בשיתוף עם ובקרוב גם DICE ברגע שהמנוע שלהם יתמוך ב DX11. רק בשחקים שמבוססים על UE3 תוכל ליראות הבדל לטובת NVIDIA.

ברור שכל המשחקים של DX11 מגיעים בשיתוף עם , זה כי מהסיבה של- NVIDIA לא יצא לשוק כרטיס בתמיכת DX11.....שיצא התמונה תשתנה לגמרי, בטח ובטח שחתומה על חוזה עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ל אין חוזה עם , היה רק מימון לפיתוח של CRYSIS ולא יותר מזה. אחרי זה הקשר בין החברות נגמר ומהר מאוד ראו שיפור ענק בביצועים עם כרטיסים של ATI. המשחקים הבאים שלהם יגיעו עם לוגו אדום (או ירוק של AMD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, אחרי ש-DX11 כבר לא יהיה "בלעדי" לחומרה שלהם, אתה תפסיק לראות שיתוף פעולה מצידם עם מפתחים (כרגיל)

לאנוידיה יש מחלקה גדולה של מהנדסי תוכנה שכל יעודה הוא לעבוד מול מפתחים, ומרגישים את זה בשטח.

DX11 זה לא מה שיעשה את ההבדל בין המתחרות בהקשר של תמיכת מפתחים.

אגב, בלי קשר, היום התקנתי 5870 חדש אצל חבר... 40 שניות עיקוב ב-boot/post, ה-DVI השני לא עובד, העכבר זז מוזר (מגמגם כזה)

מסכים שחורים בגלישה ומדי פעם תקיעות של המערכת (העיקר ה-FPS גבוה), אבל יום ראשון על הבוקר הוא מחליף ל-gtx295 והכל יהיה בסדר :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy::facepalm::kopfpatsch::bash::s07:

למה שהזכרת קוראים כרטיס פגום, זה קורה לכל החברות בעולם ובגלל זה יש אחריות. הניסוח שלך מרמז שהבעיות נגרמו כי הכרטיס מסך של ATI ובגלל זה גם אמרת לו להחליף את ה HD5870 ב GTX295, באותה מידה אפשר להביא HD5870 אחר ולא יהיו בעיות.

מפתחות כמו CRYTEK ובליזארד רמזו על שיתוף פעולה עם ו ATI עוד כשיצא ה HD4000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI זה גרוע... הנה ההוחכה שכל הכרטיסים בעולם עם שבבים של ATI גרועים, צריך להשמיד את כולם. זה לא כרטיס, זה חתיכת פלסטיק עם שם יפה. על מה כל כך הרבה כסף?! ולמה יש באגים?! אני יודע למה, כי זה לא באמת כרטיס מסך, זה סתם גוש וכל הכרטיסים לכאורה הם גושים שלא עובדים. עכשיו אפשר שוב לוותר ולחזור לNVIDIA לנצח נצחים כי הם לא גושים.

תיקנתי אותך.

ביום ראשון או שני אקבל את הHD5850, כמובן מהמחיר של מכירת GTX285 יד שניה.

אני רק מחכה לשים את הידיים שלי על הטכנולוגיה האדירה הזאת.

השתמשתי חצי שנה בHD4850. השתמשתי 7 חודשים בGTX285

ביחס לתקופה, כמות התקלות שהייתה לי עם GTX285 גדולה חד משמעית, ולכן אין לכלול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכור להתקין את ה בטה 9.11 ובשום פנים לא מהדיסק או את ה9.10 כי הם פשוט לא עובדים

אני מאוד מאוכזב מהדרייברים של ATI גם עם ה4850 וגם עם ה 5850 (הכרטיס מדהים וגם הביצועים אבל זה לא כשור)

איך יכול להיות ששנה אחרי יציאת הכרטיס 4850 יוצא דרייבר רישמי שגורם לקריסות?!?!?!?

עם נוידיה לא היה לי את זה ובכללי הייתי הרבה יותר מרוצה מהקלות לגישה להכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוסיפו יותר מ DX11 בכרטיסים האלה. אפשרות לחיבור מסכים (עד 6 מסכים אם אני זוכר נכון) ועדו כמה דברים בנוסף לשיפור של כל הדברים שהיו עד היום כמו ה UVD.

חוץ מזה שלא חסר משחקי DX11 שיצאו בזמן הקרוב וגם לא חסר מנועים שעוברים התאמה ל DX11. עד עכשיו אנחנו יודעים רק על המשחקים הקטנים יותר, בעתיד יש גם משחקים שמבוססים על CRYE3 ו Frostbite (שגם ב DX9C ניראה מדהים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אדיר? DX11? יצא כבר משהו חוץ ממשחק אחד?

זה בסדר, ידוע שאתה לא מת על ATI ולכן לא תציין

צריכת חשמל נמוכה משמעותית

יכולות אוברקלוקינג אדירות

וכן, גם DX11 שיביא איתו את הDIRECT COMPUTE בעתיד

אז בהצלחה עם הPHYSX, לי היה GTX285, ובתקופה הזאת? יכולתי בשקט לשכוח מה זה בכלל PHYSX.

לגביי מה שכרטיסי יביאו, כן... הם יביאו שיפור גדול מאוד בביצועים ללא ספק אבל החשש מתג המחיר המוגזם קיים

ולמכור כרטיס במחיר של מחשב שלם זה קצת לא פרופורציונאלי.

נ.ב אני אהנה משתי העולמות כי יהיה לי גם כרטיס dedicated Physx\CUDA ככה כי הHD5850 "מפנה" לי מספיק מקום בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה הגזמת עם ה"ציטוט" שלי :smile1: , יכול להיות שהכרטיס בא דפוק מהייצרן אבל עובדה שמשחקים עבדו וגם תוכנות מאמץ.

אולי 9.11 יסדר את כל הבעיות ב- אבל ה-40 שניות freeze בכל אתחול של המערכת כבר לא קשור לדריבר.

ההחלפה ל-gtx295 זה החלטה שלו, הוא מהתחלה היה נמנע מ-ATI אבל חברה שלו הביאה לו את הכרטיס ליום הולדת,

בזמן הכי גרוע שיכול להיות :P

אז בהצלחה עם הPHYSX, לי היה GTX285, ובתקופה הזאת? יכולתי בשקט לשכוח מה זה בכלל PHYSX.

בטח, כי הכל עבד בלי בעיות...

ואגב, Direct Compute עובד גם עם חומרת DX10, אולי בפחות יעילות, אבל עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...