סכנות של קרינה מראוטר אלחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סכנות של קרינה מראוטר אלחוטי

House M.D.

Recommended Posts

קראתי על מחקרים שמצביעים על כך שאם הראוטר אלחוטי פועל שנה, הנזק שנגרם לאדם שווה ל20 דקות דיבור בסלולרי. לכאורה נזק מזערי, אבל הראוטר שלי בממ"ד שהוא גם חדר השינה שלי. הבעיה שבממ"ד האותות נתקלים בקיר (שנותן לחלק לעבור וחלק חוסם) אז האותות שהקיר חוסם מנתרים חזרה לחדר ואז בחדר יש מלא קרינה. האם זה מסוכן?

חשבתי על רשת חוטית אבל אין מצב שאני אחדיר כבל לממ"ד , זוהי דירה שכורה ובעלת הבית לא מרשה לקדוח חורים

*עריכה* שחכתי להוסיף. כשהראוטר בממ"ד וגם המחשב הנייד בממ"ד יש נתון בתוכנה של המחשב הנייד (של המתאם האלחוטי) שקוראים לו noise level והוא על 70% שזה ממש גבוה (בממ"ד הזה כנראה באמת הקירות חוסמים חלק מהאותות) וכשאני יוצא עם המחשב מהממ"ד הנתון הזה פתאום הופך ל0%.. כי האותות שיצאים מהממ"ד כבר לא מנתרים כל הזמן, כמובן שאין לי סיבה לשים בתוך הממ"ד עם הראוטר ביחד זו היתה רק בדיקה, פשוט הנתון הזה מדאיג אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פליטת הספק של נתב תקני היא בערך 1 חלקי שלוש מאות מפליטת ההספק של טלפון סלולרי.

ועכשיו, כיוון שהמכשיר לא יושב לכם ליד האוזן, עוצמת הקרינה פוחתת כריבוע המרחק ביניכם לבין המשדר.

כל זה גורם לכך שאתם סופגים מהטלפון הסלולרי קרינה בעוצמה הגדולה בהרבה סדרי גודל מאשר הקרינה של רשת אלחוטית.

ולמרות הכל, עדיין אין שום מחקר קונקרטי שמבסס נזק מקרינה של טלפון סלולרי.

ונניח לצורך הדיון שקרינה מטלפון אכן גורמת לנזק שאפשר לראות אותו אחרי 30 שנה.

באמת נראה לכם שקרינה שאתם סופגים מרשת אלחוטית, שהיא חלשה בעוצמתה פי 1000 לפחות מקרינה של טלפון תעשה לכם משהו?

אם כן, אני מציע לכם להוציא מהבית מיקרוגלים, טלפונים אלחוטיים, סלולרים, אלחוטיות - ואל תשכחו את מנורות הפלואורסנט.

אם יש לכם קתודה במחשב תזרקו אותה גם.

אל תשכחו לצפות את קירות הבית שלכם באלומיניום ולהאריק אותו.

אה, וכן - גם תלבשו על הראש כובעי אלומיניום שחייזרים לא יקראו לכם את המחשבות.

"ומכיוון שהמכשיר לא יושב לכם ליד האוזן, עוצמת הקרינה פוחתת כריבוע המרחק ביניכם לבין הראוטר"

-מה שהופך את זה לבטוח כל עוד הוא רחוק כמה עשרות ס"מ ממך

(אני לא אומר לא להתקרב אליו, אבל שבסה"כ הזמן הממוצע, הוא לא יהיה ליד הכרית כשישנים,

בדיוק כמו שאתה לא ישן עם הראש מונח על הטלוויזיה, שגם פולטת קרינה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת ספאם אבל זה קשור לנושא.

אז קודם כל מה שהביא נמסיס זה הדבר....

והיה לי סיפור שרציתי לבנות אלחוטית ברדיוס של כ 300 מטר מנקודה מסויימת.

כשפניתי לאחד הספקים הגדולים בארץ של ציוד OUTDOOR שעליו המליץ בערך כל מי שפניתי אליו אמר לי הסוכן שלהם שהם לא מיבאים מגברים אלחוטיים לארץ אלא רק מכשירים עד 100mw עקב בעיות חוקיות...

מסתבר שבעיות החוקיות האלה גם כוללות בתוכן את האופציות השונות של קרינות שונות.

אז הבן אדם שבנינו על זה שנשים על עמוד שיש על ביתו את נקודת הגישה בסופו של דבר לא הסכים בשום אופן לשים את זה על הגג שלו בטענה ש...

הוא דיבר עם אנשים ואמרו לו שלא כדאי להסתכן...

עכשיו אני יושב איתו הוא מדבר בטלפון הסלולרי ומכין כמה דברים במיקרו... חבל שהוא לא קרא על קרינה ממיקרוגלים כאשר זה התחיל והיה על זה פולמוס גדול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...