אז איך היה היום הראשון שלכם בכלא? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז איך היה היום הראשון שלכם בכלא?

eranmor

Recommended Posts

זה היה היום הכי גרוע בחיי!

אני לומד במגמת אלקטרוניקה ואני היחיד שלומד פיזיקה מהכיתה שלי

אז כשבנו את השעות כנראה "שכחו אותי" ודפקו את השעות של פיזיקה לשתי הכיתות האחרות בשעות תפוסות אצלי במערכת,

והפתרון היחיד שלהם היה שאני יעבור כיתה(מה זה?!)

אם לא ימצאו לי פתרון אז אני אפרוש ללא בררה ודווקא יש לי ציונים גבוהים(אני הכי מצטיין בכיתה).

זה המקום לומר שאחרי ה"תקרית" הזו אין לי אמון לא בבית הספר ולא במערכת החינוך ש"דפקו" אותי ככה!

(את המדעית והמחשבים הם זכרו טוב,זה ברור לי ששם נמצאים התלמידים ה"טובים" של בית הספר...)

קרה לי אותו דבר בכיתה י"א רק עם מחשבים וכימיה.

הלכתי לשיעורי מחשבים והשלמתי את הכימיה לבד, אני מסכים איתך שפיסיקה קצת יותר קשה להשלים...

וכן, גם לי יש השנה:

חחחחחחחחחחחחחחחח 0 שעות שבועיות...תבינו לבד

:clapper: :cwm33:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לי עוד פעם דפקו איזה מערכת גרועה שאני לא יודע למה למה עשו לי את זה!!!

אני לומד 41 שעות שבועיות פחות 2 של ... לא שזה משנה גם ככה יש פטור...

יב' כיתה מסריחה ועוד יותר מסריח לראות את המעפנים בכיתה שלי שאין לי כוח לאף אחד מהם.....

יאללה שנה אחרונה נסבול בשקט... מי שאומר שאני יתגעגע... לא מבין... לעולם לא!!!!!!!!

להזכירכם שעה 9 זה מסיימים ב 10 ל4!!!!

i-hate-school.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה אני מנוזל למוות ואין אפילו טישו בביה"ס הזה...(USE YOUR IMGINATION) אז...אופס הרמתי ל-2 תלמידים גלילים של נייר טואלט ולאחד חבילת טישו (כשאני אומר מנוזל למוות..אני מתכוון לזה!).

שעתייים מתמטיקה 5 יחידות עם המורה "ליזה" אהממ...דמיינתם פעם סבתא רוסייה (לא משהו נגד רוסים פשוט ככה זה) שדופקת מבט מפחיד כזה ? זאת המורה שלי...אמממ והיה סייפור עם איזה מבחן שבלה בלה בלה והחליטו שהעבודת חופש (שלא עשיתי..) תחשב כמבחן (יא' - בגרות השנה)...

אממ..שעתיים פיסיקה (5 יחידות) = שעתיים כאב ראש

אזז אממ...3 ימים בשבוע 9 שעות

2 ימים בשבוע 8 שעות

אין ..באסה של החיים. (אני לומד 44 שעות שבועיות בעוד שחבר שלי לומד 34...)

LIFES A BITCH AND THEN U DIE

או שפשוט פורשים ממגמת אלקט'...

בהצלחה לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה דווקא בסדר.

קיבתי מערכת שעות מאוד נוחה (32 שעות, בלי כל המקצועות שצריך לתגבר אותם לפני הבגרויות. למען האמת יש בה משהו מוזר.. רק 3 שעות מתמטיקה בלימוד 4 יח"ל. כנראה טעות שלהם), אין שעות אפס זה אומר שאין שעות אפס (שום תרגילים מסריחים)...

היום סתם שעה המורה שלנו זיינה ת'שכל, אחרי זה היה טקס מאוד נחמד {עם הופעה של להקת המקצבים של ביה"ס ולהקת קולות עמל (גם של ביה"ס)}, אחרי זה איזה חצי שעה היה בלגאן בחוץ, כל אחד חיפש את השם שלו ברשימות של הקבוצות.. אחרי זה שיעור בתעבורה (מן מקצוע כזה בלעדית ל-יא'.. משהו כמו שיעורי תיאורטיים וגם קצת הכנה לתאורייה), אחרי זה שיעור בעיצוב תוכנה (התחלנו ללמוד VB).

אחרי כל היום הזה הולכים לקפיטריה לקנות פחית קולה, וכעבור כמה דקות הולכים לחבר שגר קרוב לביה"ס ומעשנים נרגילה. אחרי כל זה הולכים הבייתה ומתפננים במזגן :)

בקיצור היה יום קליל, השד לא נורא כ"כ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

י"א. 46 שעות שבועיות ושעת אפס אחת. יש מצב שזה 47 ושתיים, לא סגור לגבי שעת אפס אחת.

לימודים זה דרעק :( :-\

יהודה... בכיף אני מעביר לך שנת נוסטלגיה, נתחלף במקומות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעת אפס? אתה מתכוון שאתה מתחיל ברבע לשמונה... זה נקרא בכלל שעה ראשונה כי בטלו את שעת אפס...

אז פשוט דופקים לנו שעה יותר מוקדמת וקוראים לה שעה ראשונה ומשאירים אותנו עד שעה 11... (שנגמרת ב17:00)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע....

היסטוריה sux !! .

באים , המורה מסבירה לנו על הבגרות , שיהיה קשה ולחוץ ( מורה פסימית ) , דקה לפני הסוף , היא אומר , טוב לרשום ש"ב :( , אני אומר ידעתי ! , ואז המורה רושמת את זה :

לקרוא , בבקשה ( ??? ) עמוד 41-78 ולתאר שלושה תהליכים מרכזיים בתקופה זו >:( .

שתלך לעזאלזל , כל תהליך דף וחצי של פוליו , אבל אחרי זה היה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה כרגיל....33 שעות שבועיות, לא לומדים בשישי!

י"ב ..מה אפשר לצפות?

בכל מקרה...יש להם איזה המצאה חדשה עכשיו...כל תלמיד מקבל כרטיס שהוא מעביר אותו במכונה מסויימת ולפיו הם יודעים כמה הגעת וכמה הברזת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באונה איזה סבל זה.. ללמוד על היום הראשון של הלימודים... בעעע

ועוד הסטוריה... טוב שלא התחילו ללמד אתכם "תהליכי קבורה" או משהו כזה...

אצלנו למדנו עד שלוש וחצי... בין השאר שעתיים פיזיקה, שעתיים מתמטיקה ושעה היסטוריה.

they're evil! evil i tell u!

שעת אפס? אתה מתכוון שאתה מתחיל ברבע לשמונה... זה נקרא בכלל שעה ראשונה כי בטלו את שעת אפס...

אז פשוט דופקים לנו שעה יותר מוקדמת וקוראים לה שעה ראשונה ומשאירים אותנו עד שעה 11... (שנגמרת ב17:00)

לא... שעת אפס = 7:15

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...