Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 57 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לכם מושג למה הוא נתקע לי כבר בהתחלה על Creating account שעות ושום דבר לא זז?

מנסה ליצור חשבו ןאבל כלום לא קורה סתם חושב שעה ולא באמ תיוצר לי את החשבון לשחק במולטי :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר למה כולם אומרים שהמולטי גרוע, הוא יותר כיף מקאונטר סטרייק או מTEAM FORTRESS 2..?

כי אתה משווה בין תפוח משנת ייצור 2011 לתפוח לא רק מהעשור, לא רק מהמאה, אלא מהמילניום הקודם !

כל ה-HALFLIFE האלה לא השתנו מאז שנות ה-90. רק הגרפיקה שונתה ופה אנחנו מדברים על CRYSIS ו-MULTI איום.

בכלל, MULTI ו-CRYSIS לא הולך יחד. ברגע שבמשחק יש אפשרות להיות בלתי נראה מבחינתי הוא פסול. את CRYSIS קונים בשביל SINGLE !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אתה משווה בין תפוח משנת ייצור 2011 לתפוח לא רק מהעשור, לא רק מהמאה, אלא מהמילניום הקודם !

כל ה-HALFLIFE האלה לא השתנו מאז שנות ה-90. רק הגרפיקה שונתה ופה אנחנו מדברים על CRYSIS ו-MULTI איום.

בכלל, MULTI ו-CRYSIS לא הולך יחד. ברגע שבמשחק יש אפשרות להיות בלתי נראה מבחינתי הוא פסול. את CRYSIS קונים בשביל SINGLE !

[move]HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO [/move]

:

:) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

[glow=lime,1,100][shadow=red,left]HALO[/shadow][/glow]

:

:) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

[move]HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO HALO [/move]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מצטטים הודעה מעלייך רק אם אתה מתייחס לחלק ממנה.

2. אין לי מושג למה התכוונת, חזור שנית בשפה אנושית.

נראה לי הוא התכוון לזה שב אפשר היה להיות בלי נראה

אם ככה זה ממש לא רלוונטי כי בהיילו זה היה מופיע רק פעם ב 5 דקות והקבוצה צריכה לריב על זה. זה לא כאילו כל אחד יכול להיות דני דין מתי שבא לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הוא התכוון לזה שב אפשר היה להיות בלי נראה

אם ככה זה ממש לא רלוונטי כי בהיילו זה היה מופיע רק פעם ב 5 דקות והקבוצה צריכה לריב על זה. זה לא כאילו כל אחד יכול להיות דני דין מתי שבא לו

זה היה מופיע כל 30 שניות, או אפילו יותר אם היית משחק על CUSTOM, דיי דומה למה שהיה בQ3A ובUT מעבר זה שבET ולא מעט משחקים נוספים היה אפשר להיות בלתי נראה בצורה כזאת או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות אופטימי ? נקווה למוד של רכבים + מפות גדולות במולטי.

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=32755

On an EA Japan site for Crysis 2, there is a button for DLC (downloadable content). When you mouse over, it says "COMING SOON".

1.jpg

http://crysis.jp/crysis2/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב ש-CLOAK במשחק הזה הוא יותר מדי נוראי. כמובן שזה מעודד התקמפרות אבל לי אישית זה פחות מפריע. פשוט מדליקים כל שנייה שתיים NANO VISION (הזה שרואים את חום הגוף) עושים 360 מעלות וזהו, מתרגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתקמפרות זה בעיקר של הצלפים-מה שאומר שאתה צריך לרוץ ממחסה למחסה, שזה מגניב דווקא.

בכלל, ברגע שמכירים את המפה הכל נהיה הרבה הרבה הרבה יותר ברור. זה שיכולים לדפוק אותך מכל כיוון אומנם קצת הופך את זה ללא הוגן-אבל זה מוסיף למתח, והאפשרות של הבלתי נראה בהחלט משחקת כאן תפקיד חשוב, אגב הרבה אנשים בפורומים של חול דווקא כן אוהבים את האופציה הזאת, וכאן משום מה לא.

הגרפיקה מצויינת, המשחקיות מאוד מהירה ומלחיצה כמו שצריך. אולי הדבר הלא הוגן זה העליה של השלבים שמי שמגיע לשלב יותר גבוהה פוגע יותר טוב שזה די לא הוגן-זה צריך להיות מיומנות נטו ולא כמו בונוס שמנצלים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...