Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 54 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

שמעתי שהדמו יסתיים מתיישהו האם זה נכון? מתאריך מסויים כבר לא יהיה ניתן להתחבר לשרתים ולשחק בו?

ועוד שאלה יש את המשחק בהזמנה מוקדמת בארקדיה ב 189 ש"ח האם זה מחיר טוב או שלחכות קצת?

אם יש לך סבלנות לחכות שנה - שנתיים אז בהחלט שווה לחכות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את מי לעזאזל מעניינות הטקסטורות כשאתה באמצע משחק לחוץ ואתה כל שניה מעיף את המצלמה קיבינימט ומתרכז בכלל באויבים ולא בגרפיקה... :-\

לטעמי ברוב התמונות המשחק נראה אפילו יותר חי, צבעוני ובולט בXBOX.

חוץ מעצם העובדה שבPC המשחק רץ על 60+ ובXBOX הוא בקושי מגרד 30 - אין לPC יותר דמי יד עליונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן קרה לי פעמיים היום. או שאני חוזר אחרי חצי שעה ומקווה שזה נפתר. או שאני יושב ולוחץ אנטר אנטר אנטר ואחרי 20 פעם זה נפתר.

אני חושב זה קורה לכולם, כי מיד אחרי שאני מצליח להתחבר למשחק כמעט אין איש במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שנראה שינויים בגרסה הסופית.... אחרי כל הפידבקים ב MYCRYSIS\CRYMOD יש סיכוי טוב.

IGN:

What's Up With Crysis 2's Visuals?

If you downloaded the Crysis 2 multiplayer demo, you may have noticed a few things. First, it looks really pretty. Second, the graphical customization options have been notably scaled back from what was available in Crysis and Crysis Warhead.

Offered in the graphic menu tab are options for resolution, fullscreen, v-sync and system spec. The system spec option can be toggled between gamer, advanced and hardcore settings. So the question is, will these more limited options be present in the final version of the game?

"We'll look at whether that's a possibility," said Nathan Camarillo, executive producer at . Right now is monitoring fan feedback and will determine later what might be able to change. "When we did the 360 demo, as an example, we looked at all the top line issues that everybody reported. We addressed a very high percentage of those. We will use this opportunity in the same way."

crysis-2-20110302052025435-001.jpg

crysis-2-20110302052021263-000.jpg

Regarding 11 support, which would allow for more advanced graphical effects, Camarillo said, "Crysis 2 will support 11 but we'll talk more about that in the future. There's an announcement coming soon about that."

Sounds like a wait and see situation so far. What do you think? Are more limited customization options not really a big deal, or would you like to see a return to what was possible in the original Crysis?

http://pc.ign.com/articles/115/1153248p1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הורדתי את המשחק.

דבר ראשון אני לא מבין מה ההגדרות הכי גבוהות? ודבר שני למה כל פעם שאני מתחבר לשרתים רשום לי הודעה connection to host failed וגם למה ליד כל שרת רשום לי פינג 0?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gamer = הכי נמוך

Advanced = בינוני

Hardcore = הכי גבוה

זה מטופש.

בנוגע לפינג, הדפדפן מעדכן את עצמו אחרי כמה שניות ומתחיל להציג שרתים עם פינגים. תנסה להתחבר לשרתים בעלי פינג של 100~.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מי לעזאזל מעניינות הטקסטורות כשאתה באמצע משחק לחוץ ואתה כל שניה מעיף את המצלמה קיבינימט ומתרכז בכלל באויבים ולא בגרפיקה... :-\

לטעמי ברוב התמונות המשחק נראה אפילו יותר חי, צבעוני ובולט בXBOX.

חוץ מעצם העובדה שבPC המשחק רץ על 60+ ובXBOX הוא בקושי מגרד 30 - אין לPC יותר דמי יד עליונה..

זה CRYSIS, לא Alice החדש. גולשים מאוכזבים בגלל שזה משחק שציפינו לו שנתיים וקיבלנו המשכון, סוג של WarHead 2 במקום פרק חדש.

זה כמו ש ל-HALF LIFE 1 היו a,h חבילות הרחבה עם בארני השומר ועם החייל מארינס ואז יצא HALF LIFE 2 ושינה את חוקי המשחק.

מי איתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gamer = הכי נמוך

Advanced = בינוני

Hardcore = הכי גבוה

זה מטופש.

בנוגע לפינג, הדפדפן מעדכן את עצמו אחרי כמה שניות ומתחיל להציג שרתים עם פינגים. תנסה להתחבר לשרתים בעלי פינג של 100~.

Advanced זה ההכי גבוהה לא ?

Alex Turovsky

לא יודע אני לא שיחקתי במודלף הוא פשוט לא עובד :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...