Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המערכת של המשחק דפוקה לגמרי, נרשמתי אתמול ועכשיו האקוונט לא עובד לי (וכשאני נרשם מחדש באותו הניק ניים זה אומר לי שיש בעיה עם הניק ושאבחר אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה לא שווה 60$ לדעתי. אני בד"כ לא קונה משחקי SP אלא אם זה סיפור מצוין (לדעתי) כמו ME ו-DA. ה-MP של קרייסיס ממש לא ברמה של משחקים דומים. 6 מול 6 לדעתי זה בדיחה ואני אתפלא אם מישהו חושב כאן אחרת. אם וכאשר המחיר ירד אולי אני אקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת של המשחק דפוקה לגמרי, נרשמתי אתמול ועכשיו האקוונט לא עובד לי (וכשאני נרשם מחדש באותו הניק ניים זה אומר לי שיש בעיה עם הניק ושאבחר אחר)

http://www.crymod.com/thread.php?threadid=67236&sid=c18e94fd6d2d0ab3826e86dc0bded554

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה אמור להיות ככה או באג. אבל זה קורה לי כל הזמן. כשאתה בלובי המשחק פשוט מחכה ל-12 איש בשביל להתחיל סיבוב. וגם אז כשיש 12 איש הוא מחכה עוד דקה משום מה. כל זמן שמישהו יעזוב הדקה הזאת תתחיל מחדש, אז זה תהליך מאוד ארוך. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצליח להיכנס לסרברים בלי בעיה.

פשוט אל תעשו שום פילטר ותסדרו את השרתים לפי הפינג, מהגדול לקטן.

אחר כך תרדו לאט לאט עד שתראו פינגים של 100 בערך, ותלחצו על server info, אם זה מראה מידע אתם תוכלו להיכנס אליו בלי בעיה אם יש מקום.

שיחקתי עכשיו עוד איזה שעה, והאמת שהמשחק הזה באמת הרשים אותי.

6V6 זה מספיק לדעתי כי המפות קטנות.

הדבר הזה שהופך אותך לבלתי נראה קצת מעצבן אבל אם אני לא טועה יש איזה perk שמראה את הבלתי נראים.

המשחקיות בסדר גמור, הגרפיקה מדהימה, יש אקשן תמיד, הנשקים מאוזנים.

נראה לי שאני אקנה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שהדמו יסתיים מתיישהו האם זה נכון? מתאריך מסויים כבר לא יהיה ניתן להתחבר לשרתים ולשחק בו?

ועוד שאלה יש את המשחק בהזמנה מוקדמת בארקדיה ב 189 ש"ח האם זה מחיר טוב או שלחכות קצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...