Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 52 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

קצת מאוכזב מהם, ציפיתי שהם ידחפו שוב את המחשבים השולחניים לקצה היכולת שלהם. ומה עם DIRECTX 10?

כנראה רק DX9 ..איך קרייטק גורמת לשחקנים להתעצבן כל פעם מחדש...

Crysis 2 only DX9 - DX11 will be "later"

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=32661

http://www.crymod.com/thread.php?threadid=67250&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו, ואני עוד חשבתי לקנות. אומנם המשחק מהנה, אבל אני לא אקנה מעיקרון.

לא יהיה 10? מקרייטק ציפיתי ליותר! הם פשוט נתנו סטירה לכל מי שמשחק במחשב וזהו.

6V6, AIM ASSIST ו- 9 הם כישלון אדיר מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכל הבילבולי שכל שהם דיברו במשך חודשים שהם תומכים בקהילת המחשב וזה עדיין יהיה ה-משחק למחשב ובהלבהלבלה, יהיו דברי אמת. לצערי זה לא המצב. >:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

מנסיון העבר כשחברה הודיעה שהיא שמה דגש על שחקני ה זה נבע מצורך להתנצל מראש.

לצערי, רוב הכותרים היום מפותחים לקונסולה ועוברים המרה (פורט) למחשב האישי

את הסיפורים שלהם למדנו מזמן שמדובר בעירבון מוגבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכזבה מה ?

אין DX11 ? ואוו אני לא מאמין !! אני לא אוכל להשוויץ בעוד איזה בד שמתנפנף !

אפשר לחשוב, המשחק נראה מעולה ורץ מצויין, ואני אפילו לא על ההגדרות הגבוהות ביותר.

AIM ASSIST תבטלו, זה הדבר האשון שעשיתי בהגדרות של המשחק, וזה לא באמת עוזר, אני עכשיו מסיים את רוב המשחקים שלי עם רטיו של בין 2:1 ל 3:1.

יש פאק רציני זה שנראה כרגע שהמפות יהיו קטנות ועם מעט שחקנים, בנוסף המצב משחק הזה עם הDOM המוזר פשוט לא כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק טוב...ויש לו פוטניצאל מצוין.

כמה דברים עיכבו ומעכבים:

1. עד אתמול שיצא הדמו לא הראו שום GAMEPLAY של ה (פאקינג 3 שבועות לפני שחרור המשחק), איפה קורה דבר כזה אצל מפתחת?.

2. הפציצו את הקהילה במידע על הקונסולות + דמו ל XBOX360 , גרסת ה- נשכחה לגמרי שעד לא היה להם ברירה (הקהילה פשוט רתחה עליהם) והם הוציאו דמו ל .PC

3. במולטי אין רכבים ואין מפות גדולות...זה דבר שלדעתי הכי חסר במולטי (מי יודע אולי יוציאו איזה DLC...קשה להאמין).

4. עכשיו הקטע עם DX9

5. עדיין לא ידוע אם יהיה SANDBOX - דבר שהכי חשוב לקהילת HARDCORE שלהם - CRYMOD (לי באופן אישי חשוב פחות).

6. יש להם הרבה נושאים לתקן במולטי (למרות שגם עכשיו הוא מהנה מאוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכזבה מה ?

אין DX11 ? ואוו אני לא מאמין !! אני לא אוכל להשוויץ בעוד איזה בד שמתנפנף !

אפשר לחשוב, המשחק נראה מעולה ורץ מצויין, ואני אפילו לא על ההגדרות הגבוהות ביותר.

AIM ASSIST תבטלו, זה הדבר האשון שעשיתי בהגדרות של המשחק, וזה לא באמת עוזר, אני עכשיו מסיים את רוב המשחקים שלי עם רטיו של בין 2:1 ל 3:1.

יש פאק רציני זה שנראה כרגע שהמפות יהיו קטנות ועם מעט שחקנים, בנוסף המצב משחק הזה עם הDOM המוזר פשוט לא כיף.

עזוב 11, 10 לפחות! זה לא ש-10 יצא שנה שעברה או לפני שנתיים. יש הבדל עצום בין 9 ל-10.1. המשחק אמור להיות הרבה יותר טוב, קרייסיס היה משחק שדחף את גבולות היכולת של מחשב. עכשיו זה סתם עוד FPS. המפות הקטנות לא ישתנו, אולי טיפה יגדילו אותם. וזה עדיין ישאר 6 מול 6. משחק FPS במחשב של 6 מול 6 זה פשוט פתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הבדל עצום בין 10 ל 9" - כן, נו, מה ההבדל ?

כולנו אוכלים את כל הלוקשים של האנשי מכירות.

אני לא אומר שהמשחק מושלם, אבל זה ממש לא מה שחסר בו, בכלל בקטע הגרפי הוא בסדר גמור.

מסכים עם SHADOW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נתפס לבלתי רלבנטי.

לפני שנה בערך המפתחים פימפמו את המשחק שהולך להפגיז עם גרפיקה משופרת שתיתמך ב DX11

זה שיש/אין הבדל (וברור שיש) לא רלבנטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפתחים חצי עמדו בהבטחה בשבילי, כרגע המשחק נראה מדהים (קשה לי להשוות עם הראשון, לא זוכר) ורץ מעולה !

הקטע עם DX11 לא קריטי, וגם ככה אנחנו יודעים שכל המפתחים (כמעט) עיוורים לכסף, ואם לא הם אז זה המפיצה שלוחצת לשחרר את המשחק בתאריך מסויים.

וההבדל אובייקטיבית לא גדול, מה זה עוד בד גמיש יותר ? (בערך) יש בודדים כאלו בכל מפה, שלא נדבר על DX10 שההבדל המשמעותי הוא בכלל "מאחורי הקלעים."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק לא רע בכלל

פשוט אנשים אוהבים לצפות ואז להתאכזב .... כמו מכול משחק :nixweiss:

אני חושב שהמשחק בסדר גמור

צריך יותר נשקים (!)

יותר שחקנים בכול מפה

מפות גדולות יותר

רכבים (טנקים ושטויות כאלה )

מבחינת ביצועים .... בדקתי היום על ה 4850 שלי זה רץ על 30 FPS ממוצה על 1680X1050 שזה לא רע בכלל

ועל ה 6950 זה רץ בערך 70~75 (עד כ 80 )

מקסימום 110 (פה ושם)

מינימום 55

1920X1080 ....

אני חושב שהמשחק שווה קניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...