Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 56 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן..בגלל זה אני יותר לא משתמש בו.

exclusive news on Crysis 2 soon

Additionally they talk about DirectX 11 and present a few stunning visual highlights of Crysis 2

http://www.pcgameshardware.com/aid,812968/Watch-out-for-exclusive-news-on-Crysis-2-including-system-requirements-benchmarks-and-more/News/

קדימה עוד שבועיים + ונראה מה יצא ממנו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש נהנתי לשחק במולטי, סוף סוף משהו מהיר כמו שאני אוהב. אני מבין שאי אפשר לשחק יותר מה-20 ומשהו למרץ?

לדעתי גם הגרפיקה בכלל לא רעה למרות ששיחקתי רק בגיימר בנתיים, לא חושב שצריך גרפיקה מדהימה במולטי, כמה שיותר גיוון דווקא עובד יותר חזק.

עוד שאלה- לפי מה שנראה צריך לשלם למי שרוצה לשים שרת קרייסיס מולטי, זה אומר שהמולטי בתשלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לשנות את ה-FOV אם רוצים, יש רשימה של כמה אפשרויות:

+cl_fov=65

+r_glow=0

+i_mouse_accel=0

+g_SkipIntro=1

+r_motionblur=0

+cl_crouchToggle=0

+cl_zoomToggle=0

+pl_movement.power_sprint_targetFov=65

שימו קישור דרך ל-EXE של הדמו (לא הלאנצ'ר) לשולחן העבודה ותוסיפו את מה שבא לכם, זה אמור להיראות בסגנון:

"D:\Games\Crysis 2 Demo\bin32\Crysis2Demo.exe" +cl_fov=65 +r_glow=0 +i_mouse_accel=0 +g_SkipIntro=1 +r_motionblur=0 +cl_crouchToggle=0 +cl_zoomToggle=0 +pl_movement.power_sprint_targetFov=65

אם מישהו לא מבין מה זה כל דבר אז תשאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FOV זה Field of view, שדה הראייה שלך בעצם. בקרייסיס 2, במצב הנוכחי ה-FOV מאוד מצומצם. לוקח בערך 5 "סיבובים" של השחקן שלך על מנת לראות 360 מעלות מסביבך. אם מעלים את ה-FOV אתה בעצם רואה יותר בצדדי המצך כי העצם מולך (באמצע המסך) זז אחורה. אני לא כל כך טוב בהסברים אז הנה סרטון שמדגים את זה מצוין-

http://www.youtube.com/watch?v=22Mk8Nwusp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי FOV של 65 ו 80, לא ראיתי הבדל ובכל מקרה זה היה נוראי. ה FOV יותר גרוע בהרבה משל BF BC2 (וגם שם הוא סביר ביותר).

כמו שאמרתי, בעיות ביצועים. לא גרועות כמו במשחק הקודם אבל בעיה קיימת ומורגשת. בנוסף לזה אין אפשרות להגדרות גרפיות, צאו מהסרט, אם אין ב BETA ואין ב DEMO גם לא יהיה אחרי זה. הביצועים עם כרטיסי מסך של כרגע פחות טובים.

ה MP כרגיל מפוצץ בקמפרים, במשחק הזה הרבה יותר גרוע בזכות האפשרות שלהם להיות שקופים חלקית :P

בקיצור SP נחמד, MP זבל, משחק בינוני שלא שווה קניה. מזל ששמרתי על ציפיות נמוכות.

מה כן טוב? הגרפיקה יפה מאוד אבל רחוקה מלשבור שיאים (גם BF3 וגם RAGE ניראים יותר מרשימים). המוזיקה מדהימה, אולי נקנה OST במקום לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Some new Crysis 2 gameplay footage in NVIDIAs 'Game highlights March 2011' featurette.

טוב...זה נראה הרבה יותר טוב מהמולטי...יש לי הרגשה שבגרסה הסופית נראה שינוים במולטי.

ידיעה נוספת, אולי בשבוע הבא תהיה הכרזה בנושא DIRECTX11:

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=32661&p=5

בתגובה האחרונה של ה ADMIN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...