Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

המשחק לא תומך ב DX9 כי , ו MS לא רוצים יותר ליראות משחקים עם DX9, חברות כרטיסי המסך רוצות שתקנה כרטיס חדש ו MS רוצה שכולם יעברו ל WIN 7.

בקשר למה שהם אומרים, מעניין לי את התחת כמה הם דחפו את המנוע, בסופו של דבר מדובר באחד מהמנועים היותר גרועים שיצאו בשנים האחרונות. הביצועים היו עלובים גם שנתיים אחרי שהוא יצא בזמן שמשחקים אחרים עם גרפיקה לא פחות טובה עבדו הרבה יותר טוב. אין לי בעיה שיהיו הגדרות MAX שידרשו את החומרה החדשה ביותר, יש לי בעיה עם זה שהמשחק פשוט לא עבד כמו שצריך גם על הגדרות נמוכות יותר. אני גם לא מאשים רק אותם, ותוכנית ה TWIMTBP בסופו של דבר הביאו לנפילה של המשחק הזה, במקור הוא עבד מצויין גם על כרטיסי X1950, אותה בעיה ראינו גם עם METRO ומשחקים אחרים שפותחו עם תמיכה מ TWIMTBP (בעיות ביצועים, באגים, פורטים ירודים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר למה שהם אומרים, מעניין לי את התחת כמה הם דחפו את המנוע, בסופו של דבר מדובר באחד מהמנועים היותר גרועים שיצאו בשנים האחרונות. הביצועים היו עלובים גם שנתיים אחרי שהוא יצא בזמן שמשחקים אחרים עם גרפיקה לא פחות טובה עבדו הרבה יותר טוב.

איזה משחקים בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה הזו אומרת שאתה חושב ש CRYSIS הוא המשחק היפה ביותר והטוב ביותר שיצא עד היום ולכן לא כל כך שווה התיחסות אבל בכל זאת...

FAR CRY 2 ניראה לא פחות טוב, שמר על ההרס וכל הדברים האלה ועבד בצורה טובה יותר.

סדרת AC גם היא ניראת מצויין ועם ביצועים טובים בהרבה משל CRYSIS או 2.

אני בטוח שיש עוד, פשוט גרפיקה לא מעניינת אותי כל כך אז קשה לי לזכור אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה אובייקטיבית קרייסיס הוא בין ה3 משחקים שיש להם הכי הרבה מה להציע מבחינה גרפית ופיזיקלית, אם לא הראשון מבינהם,

מסכים איתך שמבחינה ארטיסתית יש משחקים אולי יפים יותר, למשל יש סצנות מסויימות בMETRO שבאמת מפילות אותך.

ואני לא יודע על מה אתה מדבר בקטע של הביצועים, שיחקתי אותו עם 1950XT ונהנתי מאוד, אתWARHEAD עשיתי עם 4850 וזה היה נראה אפילו יותר טוב, וכבר רץ עם הגדרות גבוהות בצורה כיפית וטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פעם ראשונה שזה קורה ל EA, יש להם הרבה חורים בחברה.

אף אחד לא מפסיד מזה, אם המשחק היהי טוב אנשים יקנו אותו, אם לא אז לא מגיע להם שיקנו אותו וזה בעיה שלהם.

הולך להיות יותר גרוע מהמשחק הקודם מסיבה אחת פשוטה, בסרטון האחרון שהראו רואים בפרוש שמדובר במשחק לקונסולות, הכי בולט זה ה X שיש בפגיעה (במקרה הזה הוא לא בדיוק X אבל יש סימון).

לא אהבתי את הקודם ומה שראיתי עד עכשיו ממש לא הרשים אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.rockpapershotgun.com/2011/02/11/an-actual-crisis-crysis-2-leaked

ספוילר

אבל נראה עשוי ממש טוב (2 דקות)...ועוד זה רק DX9 וגם BETA עם באגים.

http://www.youtube.com/watch?v=wC8cs1StFak

זהו יותר אני לא רואה בשביל לא להרוס לעצמי את המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...