Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהחלט

דבר ראשון עצוב לי לקבל תשובה כזאת, אם גרפיקה בלבד מוכרת אז באמת משהו בדור הזה יצא לא טוב.

כרגע צפיתי ב8 דקות של משחק מסיימון, אני חושב שלא אקנה את המשחק, זה נראה פשוט רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב רק לציין שהגיימפלי של ה8 דקות כאן הוא מדמו מולטיפלייר ששוחרר לX360 לפי שבוע בערך. ומאחר וקרייסיס הראשון היה אלוהי בסינגל, ומזעזע במולטי, יש בי איזשהיא תקווה שהוא יהיה באמת קרייסיס 2 ולא עוד איזה COD עתידי עם שלבים קצת יותר גדולים וגרפיקה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום אני משחק CRYSISWARS ואני נהנה מכל רגע, בעיני המשחק הכי קרוב לFARCRY שהוא אחד ממשחקי הרשת הטובים שיצאו.

הסרטון לא מדבר אליי אבל אני לא ממהר לשפוט, נחכה לגרסת ה- ונראה אם הלכו קדימה או אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל של CRYSIS היה בינוני ביותר, ממש לא אלוהי. בשעות האחרונות של המשחק חיקיתי לרגע שהוא יגמר, הסיבה היחידה שלא הפסיקתי לשחק זה שרציתי ליראות למה כולם חושבים שהוא מדהים :P בסופו של דבר לא נהנתי כל כך, לא התעניינתי כל כך ורק העברתי איתו את הזמן כי לא הי לי משחקים אחרים. המולטי ניראה צולע בצורה נוראית, הנשקים חלשים, התנועה לא מהירה מספיק, לא ראיתי עד עכשיו אפילו דבר אחד שהיה מעניין במשחק הזה. RENT ולא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד טוב שגם כשאין דמו, מורידים פיראטי ואז באמת אפשר לדעת אם המשחק שווה קנייה.

זה בהנחה והמשחק יצא לשוק כשהוא עם מינימום באגים ולא אפוי למחצה רק כדי לא לפספס את "רכבת עונת החגים", דבר שמאפשר לך לבחון מוצר תקין שפועל בהתאם לחומרה שלך. לצערי זה כמעט ולא קורה היום ולרוב צרור של טלאים יוצא לאחר שרכשת את המשחק מוקדם מידי כדי להקטין את התסכול. ובכלל אני כבר מזמן מעדיף להתקרב למשחק רק מספר חודשים אחרי צאתו, בכדי להנות ממנו פעם אחת עם מינימום תקלות אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר וקרייסיס הראשון היה אלוהי בסינגל, ומזעזע במולטי, יש בי איזשהיא תקווה שהוא יהיה באמת קרייסיס 2 ולא עוד איזה COD עתידי עם שלבים קצת יותר גדולים וגרפיקה טובה יותר.

:xyxthumbs:

ואחרי שבדקת אתה הולך לקנות אותו, להסיר ולהתקין את החוקי? אני מתלבט בין ::) ל- :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למעדן של מו יש דמו בסופר אז למה שלמשחק לא יהיה!

כמו שטועמים סוכריות או שוקולדים ובורקסים לפני שקונים אז מה רע במשחק מחשב?

וברצינות,

היום מוציאים משחקים בצורה גרועה ואז מתחילים לעבוד על עדכונים ופאצ'ים

ואם יצא דמו המשחק די בטוח יצא לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שקונים. אחרת אי אפשר יהיה לשחק במולטי. לצערי אני כמעט ולא רואה משחקים שיוצאים בגרסת דמו שזה ממש מעצבן.

יש דמו אחד שהעביר לי חודשים רבים בכיף - age of empires הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטון

איפה הערים המושלגם , הצמחייה והיצורים המוזרים שקופצים עליו ?<! ?!?!?

אני רוצה לראות קצת מהסינגל פלייר

המולטי לא כול כך מעניין אותי (אחרי הכול BC2 מספק לי את הצד הזה חח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alex Turovsky

תדע לך שאני שיחקתי לראשונה בBAD COMPANY 2 מרוב שהערכתי את המשחק הזמנתי אותו למרות שלא היה לי עניין במולטי.

ומיותר לציין שכתבתי "שיחקתי" משמע היה לי את העותק המלא והפיראטי כבר על המחשב.

אותו סיפור לגבי SC2 ומיני רבים אחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...