Crysis 2 - כל הפרטים כאן. - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - כל הפרטים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

לא ניראה לי.

המחשב איבד את מקומו בשוק בגלל סוני ו MS, הדרך שלהן לפנות מקום לקונסולות הייתה לגרום לקונים לחשוב שמדובר במוצר זול יותר (מה שלא נכון בפועל, קונסולה לא מחליפה מחשב ולכן גם אם היא עלתה רק 300$ צריך לקנות מחשב ב 200-300$, שלא לדבר על זה שהקונסולות החדשות במקור עלו כמו מחשב גיימינג). בנוסף לזה הם דחפו מלא כסף למפתחות במטרה לגרום למפתחים לפתח לקונסולה בכל מחיר.

עד תחילת שנות ה 2000 לקונסולות לא היה שוק חזק כל כך, היו להם את הPESים וה TEKKENים אבל לא משחקי FPS וכו'. סוני הייתה הראשונה שנתנה את הדחיפה הגדולה ואחרי כמה שנים שהם ניסו לחדור הם הצליחו, מהר מאוד MS קפצה על השוק וביחד הן דחפו את ה החוצה. מה שעצוב זה שמאז כל כמה שנים MS עושים ניסיון כושל להראות תמיכה ב במטרה לקדם את מערכות ההפעלה שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ להתעסק עם הבטא הזאת :\

ניסיתי עכשיו קיבלתי מסך כחול ברגע שהעברתי את ההגדרות הגרפיות מ HARDCORE ל GAMER

בנוסף שהוא מעלה את המשימה הראשונה הכל נתקע וצריך לצאת לדסקטופ ולסגור את המשחק במנהל ישומים

ככה שלא ראיתי שניה אחת של גיימפליי ולא נראה לי שאני מנסה שוב

ניסיתי 64 ו 32 ביט שנייהם לא עובדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא ניראה לי.

המחשב איבד את מקומו בשוק בגלל סוני ו MS, הדרך שלהן לפנות מקום לקונסולות הייתה לגרום לקונים לחשוב שמדובר במוצר זול יותר (מה שלא נכון בפועל, קונסולה לא מחליפה מחשב ולכן גם אם היא עלתה רק 1,100₪ (1,100₪ (300$)) צריך לקנות מחשב ב 200-1,100₪ (1,100₪ (300$)), שלא לדבר על זה שהקונסולות החדשות במקור עלו כמו מחשב גיימינג). בנוסף לזה הם דחפו מלא כסף למפתחות במטרה לגרום למפתחים לפתח לקונסולה בכל מחיר.

עד תחילת שנות ה 2000 לקונסולות לא היה שוק חזק כל כך, היו להם את הPESים וה TEKKENים אבל לא משחקי FPS וכו'. סוני הייתה הראשונה שנתנה את הדחיפה הגדולה ואחרי כמה שנים שהם ניסו לחדור הם הצליחו, מהר מאוד MS קפצה על השוק וביחד הן דחפו את ה החוצה. מה שעצוב זה שמאז כל כמה שנים MS עושים ניסיון כושל להראות תמיכה ב במטרה לקדם את מערכות ההפעלה שלהם...

השוק של המשחקים למחשב עדיין קיים, גם אם הוא פחות חזק. (צריך לזכור שפעם משחקים היו רק בקונסולות, כך שזה לא כ"כ שהמחשב נדחף החוצה.) תמיד יש את אלו שמעדיפים מחשב במשחקים מסויימים (כמו ב-FPS ששם תמיד יש יתרון למחשב) והמחשב יכול לעבד גרפיקה יותר טובה. בנוסף, יש גם את העניין הכספי, שבו המחשב מנצח.

אין ספק שהקונסולות תופסות שוק שהמחשב יכל למלא, ואין ספק שיש פה איזושהי מלחמה בין המחשב לקונסולות, אבל אני לא חושב שהמחשב מפסיד. למען האמת, בעיה יותר גדולה של המחשב היא הפיראטיות, שגוזלת קהל לא קטן בכלל...בסך הכל, אם מסתכלים על המספרים, יש שוק יציב למחשב, גם לעומת הקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=4Xo_NwjL1_A

תסתכלו על הFPS שלו, לבחור יש GTX460... וזו עוד גרסת DX9.

זה כבר נראה לי די כבד. 2 460 שקולים ל 6970 אחד בערך...

בשביל להריץ את קרייסיס 2 על הכי חלק באמת צריך כרטיס מפלצתי מהדור הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...