עזרתכם בבחירת קונסולה... - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרתכם בבחירת קונסולה...

ajl

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה כאילו איחרתי את הרכבת :lol:. אגב זכותו לתת לילדים שלו לשחק בכל מה שהוא רואה לנכון. מה שנכון לגבי הwii שרמת האלימות שם נמוכה יחסית לקונסולות האחרות שרוב המשחקים הטובים שלהם מקבלים דירוג גיל של 17+ או 18+ .

עדיין הwii זה לא לכל אחד. מבחינת משחקי מסיבה קצרים יש המון וזה טוב למשפחות וילדים קטנים יחסית וגם לאנשים שלא רוצים ממש לשחק המון זמן. משחקי איכות יש כמה ספורים בעיקר של . הגיוון בג'אנרים לרוב מפצה על זה. עדיין יש משחקים אלימים מאוד כמו MH2 , madworld וכו. אני לא קונה את המשחקים האילו כי לא נראה לי שמתאים לאחינים שלי לשחק אותם.

אני כרגע משחק רק משחקי קצב על הwii שהם boogie superstar ו samba de amigo . אני אוהב גם את העובדה שהם לא קלים במיוחד. הם די מזיזים את הגוף אבל בגלל זה אי אפשר לשחק אותם יותר מדי זמן בעיקר למישהו לא בכושר כמוני.

הwii די מסורסת online יחסית לקונסולות האחרות גם היכולות שלה מאוד מוגבלות. אנחנו לפעמים משתמשים בה לראות youtube אבל לא כל הסרטים עובדים. יש די הרבה משחקי ספורט נחמדים כמו madden , משחקי כדורגל ויש גם משחק כדורגל אלים מבדר מאוד שנקרא mario strikers charged . יש משחק מכות של נינטנדו שדי מבדר שנקרא super smash brothers brawl , יש את זלדה שהוא RPG בלעדי של נינטנדו, יש משחקי מריו למינהם כמו למשל super mario שנחשב למשחק בין הטובים שיצאו אי פעם. יש לנינטדו גם shooter שנקרא metroid prime יצא בהתחלה 3 ועכשיו עשו remake ל 1 ו2 והם יוצאים כטרילוגיה. משחקי מסיבות יש כל מני כמו rayman raving rabbids הראשון כנראה הכי מוצלח. הwarriorware נחמד כשיש הרבה אנשים אבל לבד הוא די נמאס . יש איזה משחק skateboard עם הbalance board למשוגעים לדבר ( שאותי ממש לא מעניין ) . יש גם rail shooters שעובדים כמו בarcade . עוד לא ניסיתי שום משחק עם הbalance board , או הMotion plus . המשחקים שיש לי כבר נחשבים לישנים והאחרון שקניתי היה boogie superstar לפני איזה שנה (כמו שאמרתי אני אוהב משחקי קצב ולרקוד) .

לPS2 יש ים של משחקים וזה כל מה שאני יודע. פעם ניסיתי לשחק אצל אחינים של אשתי איזה FPS וממש קשה להתרגל לשלט אבל שמעתי שזה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Niseg אתה שוכח גם תותחים כבדים כמו מונסטר אונטר 3 לדוגמה

אני יודע שדי מתעלמים מהכותר במערב כי הקודמים היו פושרים יחסית למערב אבל המשחק החדש לפחות לפי הסרטונים ומה שמדברים אליו הולך להיות ענקי

הוא כבר קיבל ציון מושלם ביפן והסרטונים ובמיוחד הסרטונים של המשחק רשת ניראים מאוד כיפים

והמצב רשת שם ממש מורחב ולא משהו בסיסי זה כמו MMORPG רק שבמקום RPG זה יותר פעולה

קאפקום גם שוקלים אם להכניס את המיקרופון לגרסה המערבית ושוקלים אם לקחת תשלום על הרשת במערב או לא (ביפן לוקחים)

למשחק גם מצב לשחקן יחד ארוך אבל אחרי הסרטונים של המשחק רשת שם כניראה הרוב הולכים לשחק

בכל מקרה גם שכחתה את התאימות לאחור בין אם זה תאימות לאחור לגימקיוב ורק צריך לקנות גימפאד וכרטיס בשביל זה

ואני משחק היום בקוד וורוניקה שמצוין

ובין אם זה החנות הווירטואלית אם המון משחקי קונסולות קלסים ישנים ולא רק של אלה מגוון חברות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לעדכן... החלטנו להקפיא את עניין הקונסולה/ות לעת עתה.

גם מבחינת הורדות המחיר (שווה לחכות כמה חודשים) וגם מבחינת זה שאנחנו בפתח הלימודים ואנחנו לא ממש רוצים שיהיה משהו שיפריע בשליש הראשון ללימודים (אחרי הכל קונסולה חדשה, משחקיות ממכרת...)

10X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...