עזרתכם בבחירת קונסולה... - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרתכם בבחירת קונסולה...

ajl

Recommended Posts

מסכים ב-100%, מי שאין בידו להביא את הקונסולה ואת משחקיה מחו"ל, יכול להיות שיהיה לו משתלם יותר לקנות 360, אך מי שיש בידו להביא מחו"ל, אין ספק שה-PS3 משתלם הרבה יותר ומועדף, כמו כן, יצא יותר זול מ-360 בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הילדים לעתיד הרחוק שלך הם מה שאני מכנה "זונות גראפיקה" שלא מעניין אותם מה יש והם רוצים משהו חדש להתלהב ממנו תקנה להם את הדבר היחידי שבאמת אפשר להתלהב ממנו, הוא יקר הרבה פחות מאחרים ולא דורש לקנות LCD או HD ופינה מיוחדת בשבילו - PSP, במיוחד שהפריצות לPSP מתחילות לעשות מהפכות (כמובן שתצטרך ללמד אותם להתחלק בזמנים, וזה יצור מריבות, לכן אני נותן את זה בתור הצעה), בדרך תנסה ללמד את הילדים שלך מה שאני (בתור יליד 90') כבר יודע, שחומרה לא בהכרח קובעת את רמת הקונסולה, קח לדוגמא את הPSP, כמות המשחקים שיוצאים לו והתמיכה בו והפיתוח בו לא מתקרבים לחצי מהתמיכה והפיתוח וכמות המשחקים בDS, לכן רוב האנשים מעדיפים DS (למרות שבארץ, החומרה הטובה ביותר שולטת, אבל מי שבאמת מבין בנושא הקונסולות הניידות יודע שDS מהנה לא פחות)

אם אתה רוצה באמת לא לבזבז כסף, להיות אבא קול ולמצה את הטלווזיה החדשה והפינה החדשה שקניתה, תקנה להם קונסולה שגם אחרי שהם ימצו אותה, היא באמת תיהיה שונה מהמחשב, שבו הם יוכלו להריץ בקלות כל מה שעובר לPS3 או לXB360, שזה WII, לא כל משחק של WII עובר לPS3 ולXB360 ולא תמיד למחשב (למרות שאפשר לעשות אימולציה), וכמו שהסברתי רוב המשחקים של PS3 ו360 עוברים למחשב, ואתה אמרתה שיש לכם מחשב פצצתי.

עכשיו הינה שאלת הכוכב - מדוע אני ממליץ לכם לעבור לשוק הקונסולות הניידות?

בגלל שהילדים שלך רוצים להתלהב ממשהו, זה דבר שנכנס לכיס כמובן, אז אפשר להביא את זה לכיתה ולהראות לכולם - אבל אם הדרך מסוכנת, לא להסתכן! אל תתן לילדים שלך לקחת את הPSP מיילים ארוכים ולהוציא אותו בכל מקום, רק במקומות חתומים וסגורים לדוגמא אוטובוסים, אוטו, תוך מבני בית-ספר והבית, מכשיר כלכך יקר ערך לא אמור לצאת מהכותלים לידם של חמדנים, ובתור קונסולה ניידת הוא הרבה יותר זול

*החלטתי לעבור לנייחות, מה תמליץ?

כמו שאמרתי WII, עכשיו אני ימליץ לך איזה סוג של גרסא מאיזה מכשיר

PS3 - גרסא שחורה, מקובלת בארץ ב2000 שקל, תוכל למצוא אותה ב300$ בארצה"ב (!!!)

חסרון - אין פריצה, משחקים חדשים כל כמה חודשים (בהנחה שאתה בעל הכלכלה הממוצע בישראל), אם תצליח, תנסה להשיג PS2! לא מעט משחקים טובים שייכים לקונסולה הזאת, זה ממש בזבוז לדפוק תראש מול החברות החדשות שמשחקים קלאסיים כלכך יותר טובים, חלקם גם מבחינת גראפיקה, כלומר

תנסה להחזיר אש נגד הילדים שלך בלנסות לשכנע אותם להתרגל לPS2

XBOX360 - גאפר, תנסה לחכות לגרסת האליט, אם אני לא טועה תיהיה לו ירידת מחירים חבל"ז בקרוב

WII - הממוצע, אתה לא צריך להתלט בגרסאות

נפח מקום - גג 80GB, הילדים לא ימצו חצי מי זה, תעשה לי טובה, 120GB מספיק בשביל כמעט 50 משחקים, אני בספק אם הם באמת ישחקו בכלכך הרבה משחקים אחרי שילמדו את מוסר ההשכל

PSP - גרסת ה2000

DS - גרסת הלייט

אם אתה באמת רוצה לצאת מבועת ה"אבא קול = אבא טוב" אז תנסה ללמד אותם את שלושת חוקי הברזל האנטי-חברתיים

* לא מעניין תתחת שלי אם לחבר שלי שגר 20 מטר ממני יש מחשב על שהוא גנב מנאס"א כל עוד המחשב שלי מספק תצרכים שלי ואת המשחקים שלי כמו שצריך, המחשב שלי הוא מחשב 2000 שקל, עד כה, הוא כמעט ולא אכזב אותי פעם אחת (את האמת, הוא הפתיע אותי במהירות הBRUTE FORCE שלו)

* לא כל מה שחדש יותר הוא טוב יותר, ברוב המקרים ההפך הוא הנכון, לא כל חומרה טובה מביאה את ההנאה המושלמת, לא הגראפיקה קובעת את רמת המשחק או את יכולת הקונסולה

* רק אידיוטים מראים לחברים האידיוטים שלהם שהם "עשירים" והם "מגניבים" יותר בכך שיש להם קונסולה "מגניבה" יותר ואבא "מגניב" יותר, למה אם החברים שלהם יקנו בהם, הם לא יהססו ולא יחשבו פעמיים, זה למה הם צריכים להשתמש במה שיש, המחשב שציינת היה מספק פי כמה וכמה את כל צרכי הגיימינג שלי וסמוך עלי, אני גיימר שלא הלך לבית ספר (לשעבר)

אם תלמד אותם לפחות אחד מהשיעורים האלה, הכסף באמת מיצה את ההשקעה, ועשה משהו טוב, לעומת כסף שנזרק לפח אחרי שבועיים שנמאס להם מהקונסולה

למה ללמד אותם? למה אם אתה זורק עצמות לזאבים הם רק מחפשים באותו אזור איפה המקור, אתה חושב שהם יסתפקו במחשב 8000 וPS3 אם הם רוצים עכשיו פלאפון N97? (זאת רק דוגמא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה באמת רוצה לצאת מבועת ה"אבא קול = אבא טוב" אז תנסה ללמד אותם את שלושת חוקי הברזל האנטי-חברתיים

* לא מעניין תתחת שלי אם לחבר שלי שגר 20 מטר ממני יש מחשב על שהוא גנב מנאס"א כל עוד המחשב שלי מספק תצרכים שלי ואת המשחקים שלי כמו שצריך, המחשב שלי הוא מחשב 2000 שקל, עד כה, הוא כמעט ולא אכזב אותי פעם אחת (את האמת, הוא הפתיע אותי במהירות הBRUTE FORCE שלו)

* לא כל מה שחדש יותר הוא טוב יותר, ברוב המקרים ההפך הוא הנכון, לא כל חומרה טובה מביאה את ההנאה המושלמת, לא הגראפיקה קובעת את רמת המשחק או את יכולת הקונסולה

* רק אידיוטים מראים לחברים האידיוטים שלהם שהם "עשירים" והם "מגניבים" יותר בכך שיש להם קונסולה "מגניבה" יותר ואבא "מגניב" יותר, למה אם החברים שלהם יקנו בהם, הם לא יהססו ולא יחשבו פעמיים, זה למה הם צריכים להשתמש במה שיש, המחשב שציינת היה מספק פי כמה וכמה את כל צרכי הגיימינג שלי וסמוך עלי, אני גיימר שלא הלך לבית ספר (לשעבר)

אם תלמד אותם לפחות אחד מהשיעורים האלה, הכסף באמת מיצה את ההשקעה, ועשה משהו טוב, לעומת כסף שנזרק לפח אחרי שבועיים שנמאס להם מהקונסולה

למה ללמד אותם? למה אם אתה זורק עצמות לזאבים הם רק מחפשים באותו אזור איפה המקור, אתה חושב שהם יסתפקו במחשב 8000 וPS3 אם הם רוצים עכשיו פלאפון N97? (זאת רק דוגמא)

אני רוצה להבהיר כמה דברים אבל קודם לכן אני רוצה לומר לך, תודה :-).

אני מסכים עם מה שאתה אומר ואם לומר את האמת אני בעצמי די נסחפתי, בהתלהבות שלי עם עניין הקונסוליה (כנראה שלא באמת התבגרתי)

אני מבין שיכול להיות שהרושם שיצרתי הוא שהילדים שלי לא מסתפקים במה שיש להם וההיפך הוא הנכון, הם ילדים נהדרים רחוקים מלהיות שוויץ או אף גבוה

הם ילדים שחולקים עם אחרים את כל מה שיש להם. הם בסך הכל רוצים אווירה אחרת של משחק (שיתופיות משפחתית) ואני מבין אותם (אני עצמאי ועובד שעות ארוכות)

אם לקצר, נראה לי שאנחנו נלך על או PS2 כי בעצם מה שחשוב זה הביחד וחויית המשחק ולא האיכות הגרפית.

אז שוב, תודה לך ש"הארת" לי :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן אישי אני מעדיף PS3, אבל למשפחה באמת מתאימה קונסולה יותר "שיתופית", לכן ההמלצה הסופית שלי:

קנה 360 שתעניק גם חווית משחק מודרנית, ובנוסף פרוייקט נטאל שמשום מה שכחנו ממנו שיעניק לכם חווית משחק משפחתית מושלמת - לכשיצא.

הדגמה ראשונית של פרוייקט נטאל:

נ.ב: אם הילדים שלך עברו את גיל 10 הייתי ממליץ לך בחום ללכת על ה-PS3, הוא לא יימאס להם גם לאחר מספר שנים בעוד שה-360 ונטאל מספקים חווית משחק ילדותית יותר ופחות "רצינית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לקצר, נראה לי שאנחנו נלך על או PS2 כי בעצם מה שחשוב זה הביחד וחויית המשחק ולא האיכות הגרפית.

כאבא לילדים, ואני חייב לציין שהשילוב של מחשב חזק+Wii נותן חוויית משחק טובה יותר לילד.

מה שכן אני ממליץ לך כמו שקרירין כתב פה, מחשב עם שילוב של בקר משחק XBOX360 יגרום לילדים יותר תחושה של קונסולה על המחשב, גם ככה יש המון מכנה משותף ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPS2 קונסולה מתה אין לך מה לקנות אותה היום כי אין יותר תמיכה חזקה ממפתחות משחקים

וגם חנויות אפילו חנויות בארץ מוכרות אותה כמוצר מוזל וככה גם מתיחסות אליה

באופן אישי אני מעדיף PS3, אבל למשפחה באמת מתאימה קונסולה יותר "שיתופית", לכן ההמלצה הסופית שלי:

קנה 360 שתעניק גם חווית משחק מודרנית, ובנוסף פרוייקט נטאל שמשום מה שכחנו ממנו שיעניק לכם חווית משחק משפחתית מושלמת - לכשיצא.

הדגמה ראשונית של פרוייקט נטאל:

נ.ב: אם הילדים שלך עברו את גיל 10 הייתי ממליץ לך בחום ללכת על ה-PS3, הוא לא יימאס להם גם לאחר מספר שנים בעוד שה-360 ונטאל מספקים חווית משחק ילדותית יותר ופחות "רצינית".

1-קודם כל עוד לא הוכרז תעריך השקה לנטל

וזה יכול לקחת זמן אולי אפילו שנה עד שזה יצא וזה לא סטנדרט גם ככה

2-נטל כניראה יגיע גם למחשב בשלב מסוים ותזכור שגם לPS3 יוצא זיהוי תנוע ולמעשה בטח יצא לפני נטל

מה שכן אני ממליץ לך כמו שקרירין כתב פה, מחשב עם שילוב של בקר משחק XBOX360 יגרום לילדים יותר תחושה של קונסולה על המחשב, גם ככה יש המון מכנה משותף ביניהם.

ואני חוזר על ההמלצה הזאת

תראה PS3 \360\PC בתכלס מאוד דומות שמדובר במשחקים וזה ישאר ככה עד שהזיהוי תנוע שלהם יכנס וגם אז זמנית

עד שהזיהוי תנוע יגיע גם לPC

פה ושם יש בלעדים ל360\PS3 אבל להרבה מהם יש מקבילים במחשב ואם גימפאד

למרות שחלק מהאנשים אומרים "חווית קונסולה" החוויה בפועל מאוד דומה ויש לי ניסיון אם ומחשבים

לאומת זאת הWII נותן חוויה שונה לטוב ולרע

בדור הקודם לPS2 היו הרבה משחקים שלא הגיעו למחשב והפעם זה הWII

ככה שאין באמת יותר מידי בלעדים נחשבים לPS3\360 שלא יוצאים למחשב

כן יש צד ראשון של אבל לחלק מהם יש מקבילים אחרים ורק לקצת אין תשובה טובה בPC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני 88

ולדעתי זה חינוך ממש שגוי.

הם אומרים אני רוצה ואתה מקריץ להם.למרות שיש להם כבר מה שלהרבה אין. זה על הפנים אדוני.

בכל מקרה אני גם חושב שהשילוב הנכון פה הוא .

הם מתלהבים ממה שהחברות מפרסות אז תלהבי אותם על המחשב

תפנק במקלדת ועכבר ממש יפים ולא יקרים ואיזה משחק חדש באריזה ויפה והם יתלהבו מזה במקום.

הכול חרטא אחרי שבוע הם ימצאו את ההתלהבות הראשונית והאפקט החינוכי פה הלך לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני 88

ולדעתי זה חינוך ממש שגוי.

הם אומרים אני רוצה ואתה מקריץ להם.למרות שיש להם כבר מה שלהרבה אין. זה על הפנים אדוני.

בכל מקרה אני גם חושב שהשילוב הנכון פה הוא .

הם מתלהבים ממה שהחברות מפרסות אז תלהבי אותם על המחשב

תפנק במקלדת ועכבר ממש יפים ולא יקרים ואיזה משחק חדש באריזה ויפה והם יתלהבו מזה במקום.

הכול חרטא אחרי שבוע הם ימצאו את ההתלהבות הראשונית והאפקט החינוכי פה הלך לפח.

לבוא בהצהרה חינוך שגוי.... אתה בחור פזיז ולא ממש מבין בגידול ילדים.

אתה יודע כמה זמן הם מבקשים את זה? מאיפה החלטת שהם מצייצים ואני נותן? אתה יודע שאחד מהם קיבל מצטיין בבית הספר? אולי אני רוצה לצ'פר אותם על התנהגותם והשקעתם בלימודים ובכלל?

זה שיש להם מחשב איכותי לא הם ולא אני צריכים להרגיש רע עם זה.

הם הציעו את מה שהם הציעו כי הם רוצים שתהיה להם חווית משחק משפחתתית, שכולנו נשב יחד ונהנה ממשחקים כקבוצה, כמשפחה.

כשתגדל תוכל לחנך את ילדיך בצורה שנראית נכונה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבוא בהצהרה חינוך שגוי.... אתה בחור פזיז ולא ממש מבין בגידול ילדים.

אתה יודע כמה זמן הם מבקשים את זה? מאיפה החלטת שהם מצייצים ואני נותן? אתה יודע שאחד מהם קיבל מצטיין בבית הספר? אולי אני רוצה לצ'פר אותם על התנהגותם והשקעתם בלימודים ובכלל?

זה שיש להם מחשב איכותי לא הם ולא אני צריכים להרגיש רע עם זה.

הם הציעו את מה שהם הציעו כי הם רוצים שתהיה להם חווית משחק משפחתתית, שכולנו נשב יחד ונהנה ממשחקים כקבוצה, כמשפחה.

כשתגדל תוכל לחנך את ילדיך בצורה שנראית נכונה לך.

אני לא מסכים איתך

אין לי אבא, אמא שלי מעולם לא ממנה לי , ואתה יודע משהו? היתרון שלי מהילדים שלך, גם כשהם יהיו בגיל שלי, הוא שאני כבר יודע איך להשיג לעצמי מה שאני רוצה, מתי שהילדים שלך ירצו לממן לעצמם קונסולה מסויימת בעתיד, הם יתחילו מההתחלה, התחלה שאני כבר עשיתי בגיל 9, אם אתה מבין אותי

בקשר לחוויה משפחתית - אז פשוט תחבר כמה שלטים לPC.... נו באמת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך

אין לי אבא, אמא שלי מעולם לא ממנה לי , ואתה יודע משהו? היתרון שלי מהילדים שלך, גם כשהם יהיו בגיל שלי, הוא שאני כבר יודע איך להשיג לעצמי מה שאני רוצה, מתי שהילדים שלך ירצו לממן לעצמם קונסולה מסויימת בעתיד, הם יתחילו מההתחלה, התחלה שאני כבר עשיתי בגיל 9, אם אתה מבין אותי

בקשר לחוויה משפחתית - אז פשוט תחבר כמה שלטים לPC.... נו באמת :P

גם אני גדלתי בלי אמא, אני מצטער לשמוע שאין לך אבא ושלעולם לא קנו/מימנו לך דבר.

בוא נסכם זאת ככה, כל אחד יעשה את שטוב לו ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה חבל סתם לגלוש לקווים של "חינוך נכון" או לא וכו'.

בא מישהו שאל ורצה את עזרתנו בבחירת קונסולה אין טעם שזה ירד לקווים כאלה.

ובקשר לבחירה שלך מה שתיקח אני חושב הכי חושב תקפיד שזה יהיה יותר משהו משפחתי כי בהרבה בתים כל האופציות הדיגטליות תפסו חלק מאוד נכבד בחיי המשפחה שהיו אז וחיי החבר'ה ואני זוכר שהיתי קטן רוב הזמן היתי למטה משחק עם הילדים כל מיני משחק עבר כאלה כמו "קלאס" וכו' .

והיום יש לי אח קטן וחבל לי שהוא חלק מהזמן שאפשר להקדיש לחברים הוא מקדיש בלשחק ב LF2 או משחקי כאלה ואחרים [כמו WOW שחסמתי לו את זה מזמן בגלל הענין הזה].

אגב אשמח שתכתוב לבסוף מה קנית ואיך היה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה חבל סתם לגלוש לקווים של "חינוך נכון" או לא וכו'.

בא מישהו שאל ורצה את עזרתנו בבחירת קונסולה אין טעם שזה ירד לקווים כאלה.

ובקשר לבחירה שלך מה שתיקח אני חושב הכי חושב תקפיד שזה יהיה יותר משהו משפחתי כי בהרבה בתים כל האופציות הדיגטליות תפסו חלק מאוד נכבד בחיי המשפחה שהיו אז וחיי החבר'ה ואני זוכר שהיתי קטן רוב הזמן היתי למטה משחק עם הילדים כל מיני משחק עבר כאלה כמו "קלאס" וכו' .

והיום יש לי אח קטן וחבל לי שהוא חלק מהזמן שאפשר להקדיש לחברים הוא מקדיש בלשחק ב LF2 או משחקי כאלה ואחרים [כמו WOW שחסמתי לו את זה מזמן בגלל הענין הזה].

אגב אשמח שתכתוב לבסוף מה קנית ואיך היה :)

:xyxthumbs: מסכים איתך, אנחנו דואגים להגביל את השימוש שלהם במחשב וכך נעשה גם עם הקונסולה שנבחר.

שוב, תודה על כל האינפו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שיש לכם מחשב סלוני...אז לדעתי שווה לקנות 2 גיימפאדים של 360 ולחבר למחשב הסלוני...

ואם הוא לא חזק מספיק בשביל להריץ משחקים חדשים אז אולי אפשר לשדרג אותו...

גם רעיון, תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...