עזרתכם בבחירת קונסולה... - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרתכם בבחירת קונסולה...

ajl

Recommended Posts

הילדים מנדנדים לי על זה שהם גם רוצים קונסולת משחקים, רק שתבינו יש להם בחדר מחשב (שמסוגל להריץ , Crysis) אבל הם רוצים קונסולה

ניסיתי להבין מי טובה יותר, מי אמינה יור, מי מהנה יותר והאמת... קשה

PS3 - יקרה מידי.

XBOX - מסוכנת (טבעת המוות) ונראה לי חבל על הכסף אגב, מה אתם עושים במידה ויש טבעת המוות? זורקים את המכשיר לפח? שולחים לתיקון?

WII - שונה ומהנה (עוזרת להוריד כמה קלוריות בדרך :-)) אך פשוטה גרפית.

אז במה לבחור אם בכלל? או לתת להם להמשיך לנדנד ושיסתפקו במחשקים במחשב ;-).

10X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Xbox זה כמו מחשב, משחקים מאוד דומים ורובם יש בשני הפלטפורמות.

לWII יש משחקים שיש רק לWII. אני יליד 83 גדלתי על מריו וזלדה ושאר החברה שלי .

לדעתי המשחקים בWII הרבה יותר מהנים ויותר מתאימים לילדים.

הXBOX 360 לדעתי זה סתם עוד מחשב ואין בו כלום מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xbox זה כמו מחשב, משחקים מאוד דומים ורובם יש בשני הפלטפורמות.

לWII יש משחקים שיש רק לWII. אני יליד 83 גדלתי על מריו וזלדה ושאר החברה שלי נינטנדו.

לדעתי המשחקים בWII הרבה יותר מהנים ויותר מתאימים לילדים.

הXBOX 360 לדעתי זה סתם עוד מחשב ואין בו כלום מיוחד.

אתה כבר בא ממקום טוב יותר, אני יליד 71 וגדלתי על 5 אבנים, גוגואים וטיפוס על עצים ;D

האמת שאני די דלוק על הWII, הפחד היחיד שלי הוא, שהמכשיר יהיה עוד אנדרטה במגרש משחקים של הילדים. אבל עזוב, מקסימום יהיה לי מכשיר לדילול הכרס.

אז מה עכשיו? איפה קונים ומה? עם סט ג'ויסטיק אחד או שניים? עם (בשקט.. קורא מגובים) או בלי? דגם, גירסה...? אשמח לכל אינפו שיש לכם לזרוק לי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ajl

אם יש לך כבר PC חזק אני ממליץ על הWII

הPS3 וה360 קונסולות מצוינות אבל הן חולקות המון משחקים אם הPC ואפילו את השליטה שלהם אתה יכול לקמבן בPC

בעניין שאלות על הWII כנס לדיון הזה -

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=421189.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ajl

אם יש לך כבר חזק אני ממליץ על הWII

הPS3 וה360 מצוינות אבל הן חולקות המון משחקים אם הPC ואפילו את השליטה שלהם אתה יכול לקמבן בPC

בעניין שאלות על הWII כנס לדיון הזה -

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=421189.0

:xyxthumbs: על הלינק ל .

אני והילדים לא ממש מצליחים להגיע לאותו הגשר, הם ראו ב youtube משחקים ל ומשחקים ל360 ואתה מתאר לעצמך מה היו התגובות...

"את זה אני רוצה", "איזה קול זה ואיזה קול זה...", "לא אוהב...", זה נראה משעמם".... מי אמר שלהיות הורים סבבה זה קל :-)

אשמח לקבל גם קצת אינפו על 360, מה מומלץ לקנות וממה מומלץ להימנע, שיהיה אם לא אצליח לשכנע ואפסיד לקטנים :-)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תשיג להם את המשחקים שהם ראו ב360 למחשב

ואם זה משחק בלעדי אז משהו מקביל למחשב ויש מספיק

אתה גם יכול לקנות איזה 2 גימפאד של 360 למחשב במקום לזרוק כסף על קונסולה שנותנת את אותם המשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח אותם לחנות ותן להם לשחק ב WII וההתלבטות נגמרת במקום...

נראה לך שהם פרייארים? הם מכירים את הקונסולה, יש לחברים והייתה התלהבות ראשונית ו... נגמרה.

יצא לי לראות PS3 במחירים שהפתיעו אותי, אני יודע שזול הוא תמיד יקר אז... מה הקאטצ' פה?

http://www.playgame.co.il/Category.aspx?cid=10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהדרך המשתלמת ביותר כמו תמיד זה להביא מארהב.

אני קונה שם הכל דרך האינטרנט ושולח לחברים שלי שם שמביאים לי שהם מגיעים פעם בכמה חודשים.

אני מדבר על : בוק פרו, DSI, מקלדת, איפון, איפוד, מערכות הפעלה, מצלמות וכו וכו...

להביא את הדברים האלו מארהב חסכו לי בשנתיים האחרונות קרוב ל10 אלף שח.

וזה בלי להחשיב את כל הדברים שאני קונה באיביי שנשלח ישר אליי.

בקיצור הבנת את הפואנטה (הדבר האחרון היה הנינטנדו DSI שעלה לי 600שח בארהב בזמן שבארץ הוא עולה בסביבות 1500שח.. פי 2.5 בערך!!)

גם הWII בארהב יעלה לך בערך חצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן - אין קאטץ' - חוץ מזה שזה גירסא ישנה ולא קונסולה אירופאית (כלומר אחריות לא ידועה).

אם ההחלטה היא PS3 - ההמלצה היא לחכות - היא ירדה עכשיו ברבע מהמחיר שלה בחו"ל - שאמור להתבטא במתחת ל2000 ש"ח ל120 גיגה של הגירסא החדשה ביבוא רשמי בארץ כשזה יגיע.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן - אין קאטץ' - חוץ מזה שזה גירסא ישנה ולא קונסולה אירופאית (כלומר אחריות לא ידועה).

אם ההחלטה היא PS3 - ההמלצה היא לחכות - היא ירדה עכשיו ברבע מהמחיר שלה בחו"ל - שאמור להתבטא במתחת ל2000 ש"ח ל120 גיגה של הגירסא החדשה ביבוא רשמי בארץ כשזה יגיע.

ליביו

אז רגע... יש לנו חברה שנמצאת בארה"ב וחוזרת לארץ בעוד שבוע (נמצאת בברוקלין,מסצ'וסטס למי שמכיר ויודע איפה ניתן לקנות PS3)

על איזה דגם הייתם ממליצים? ואיזה אלמנטים נוספים כדאי לקנות? ג'ויסטיקים, וכד'....

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אזי אין מה להתלבט, בקש שתביא PS3 שבדיוק לפני ימים ספורים זכה בהורדת מחיר לכ-300$!

תתחדש(ו).

נ.ב: הדגם שנמצא כרגע בחנויות הוא ה-PS3 הגדול והוא בעל 80 GB, כדאי לך להוסיף עוד ג'וייסטיק וכמה משחקים שזולים משמעותית בארה"ב.

אה, ו-BTW, לא צריך שנאי מתח ע"מ להפעיל את הקונסולה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...