קיבלתי הצעה ל10 מגה בזק בינלאומי ובזק ב160 שקלים לחודש .דעתכם? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי הצעה ל10 מגה בזק בינלאומי ובזק ב160 שקלים לחודש .דעתכם?

achiya1

Recommended Posts

8 מגה 109 ש"ח

בזק בינלאומי הציעו לי על 10 64 ש"ח

זה לא הבדל עצום לדעתך?

יופי באמת, ה- 8MB באמת יקרה כי היא לא חבילת 10MB בתשתית NGN שאמורה להיות זולה משמעותית, למשל ב- 014 היא באותו מחיר של 5MB, אם גם באקספון המצב זהה יצא שהיא תעלה 65 לחודש, שזה אותו דבר כמו בבזק לפי ההצעה שנתנו לך(לא ציינת אם זה בהתחייבות או לא, ואם בכל חודש התשלום נשאר של 64 ש"ח).

לאקספון אין 10Mb והעלות של ה-8mb שלהם בצירוף לעלות סטנדרטית של כתשתית תהיה לדעתי קרובה מאוד ל-200 ש"ח שזה מוגזם.

בקיצור, לצערי, החברות מתייחסות למנויים הקיימים בזלזול בגלל שאנחנו כסף קיים - לעומת זאת יש הרבה חדשים שאותם הן יכולות לפתות ולהחתים על התחייבות.

אם למישהו יש אלטרנטיבה רצינית ומוכחת - מוזמן לרשום. לדעתי Hot בתור תשתית פחות טובים מבזק ובעניין הספקית - היו מספיק דיונים כדי להבין ש-014 (לצערי) היחידה שעוד נורמאלית (בערך)

לאקספון יש 10MB, פשוט צריך להתקשר ולברר כמה זה.

חבילת 8MB באמת יקרה להחריד אצלם, אבל שאר החבילות מאוד מאוד זולות.

לכן למי שיש תשתית NGN אני מציע שירים טלפון ויברר, יכול להיות שיצא יותר משתלם(וללא התחייבות) זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת הכל תלוי בעד כמה אתה באמת צריך את זה. כעיקרון 4Mb עד לא מזמן היתה מהירות יפה ביותר. אם אתה מעדיף לחסוך קצת כסף ואתה לא מוריד מטורף אז קח את החבילה של ה-4. אם המצב הפוך ואתה מחפש Mb פר שקל - ה-10 כמובן יותר משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ אני מבקש את קשרי לקוחות.

אפשר גם לאיים בעזיבה..

אתה צריך לחפור להם יחסית הרבה..להתקשר לחברה אחת לקבל מחיר לחזור אליהם להגיד שקיבלת יותר טוב

ותגיד להם שאת מכיר אנשים שמקבלים מחיר יותר טוב..אז למה הם עושים אפליות?

אם אתה כושי אז תאשים אותם בגזענות ובכלל אתה תרוויח

חח זהו:)

ותמיד תזכור..כל מחיר שאתה מקבל אתה יכול 5 שקל פחות

כי לכל תומך שעונה לך יש אחד בכיר מעליו ומעל הבכיר עוד בכיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.תלמדו עסקים - ברור שלקוח חדש יותר חשוב מקיים - כי עוד לא קיים !!!!!!!!!!!!!!!!!

ב.מה הקטנוניות הזאת על 5 שקל אני רוצה להבין ? בלי זה לא תוכל לקחת פעם בחודש עגלה מהסופר ?

ג.אקספון ואורנג' נותנים אחלה תעבורה - אך אורנג' יקרים ואקספון עוד לא השיקה חיבורים גבוהים לא בגלל שהיא "לא תומכת NGN" - אין דבר כזה !

אלא בגלל שכנראה יש לה רוחב פס מצומצם והיא לא רוצה לזרוק אותו במהירות.

ד.מבין הספקיות הגדולות 014 הכי טוב , מה לעשות שהשתיים האחרות 012 ו017 (נטויזן) פשוט קקי טהור ?

ה.המחיר של הNGN זול יותר על מנת לשווק אותו ולקדם אותו בשוק - לגרום לו להיות רלוונטי ולהציג אותו כדבר זול יותר.

מבחינת בחלק מהאיזורים זה באמת מעמיס על הרשת לתת לכולם 8 מגה ללא NGN

מבחינת הספק קח בחשבון - הן לא באמת עומדות בעומס זה יותר גימיק !

כשלכולם יהיה 15 מגה או 10 - אז זה יהיה כמו מליון מכוניות יגואר בכביש של נתיב אחד צר עם רמזור קצר (פקק) !

בקיצור לך על 10 , זה טיפה כסף יותר לא משהו רציני, ואתה תהנה לפחות מ4 מגה ועד 10 שעדיך מלקבל עד 4 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...