קיבלתי הצעה ל10 מגה בזק בינלאומי ובזק ב160 שקלים לחודש .דעתכם? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי הצעה ל10 מגה בזק בינלאומי ובזק ב160 שקלים לחודש .דעתכם?

achiya1

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אין לי ניסיון איתם אבל היו מליון דיונים עליהם ועל כל הספקיות ו"למדתי" מניסיון של אחרים. אני לא ילד קטן ואין לי כוח למשחקים - אני לא אעבור לכל ספקית ואתקע איתה שנה/ חצי שנה כדי לבדוק. כדי לקנות אתה לא הולך ומנסה את כל הרכבים שיש נכון? אתה לוקח עצות מאחרים, קורא קצת ביקורות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לרכב אפשר לקחת נסיעות מבחן(על כמה מכוניות בקטגוריה)

בקשר לספקית:

אני לא ראיתי תגובה אחת רעה נגד המהירות של נטוויז'ן, ופתחתי פה כמה נושאים ואמרו לי "קח אקספון ואורנג'" ולא הסבירו למה לא לקחת נטוויז'ן.

כל התגובות תמיד היו נגד השירות שלהם לא נגד המהירות.

אשמח אם תפנה אותי לדיון כזה, שיותר מבנאדם אחד אומר בפירוש שהמהירות שלהם גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשרתים שמאפשרים הורדה גבוהה, זה מוריד במקס', גם בטורנטים טובים.

הכל מניסיון, ולא משמועות, בקיצור אין מה להמשיך את הדיון הזה(של שנינו).

אם אתה מרוצה מהספקית שלך ואני מרוצה משלי, אז מה טוב!

שבת שלום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשרתים שמאפשרים הורדה גבוהה, זה מוריד במקס', גם בטורנטים טובים.

אם בטורנט הטוב הזה המהירות תקינה (בשעות העומס-ערב) המצב אצלך תקין .

http://borft.student.utwente.nl/~adrian/torrentphp/torrent.php/OOo_3.1.0_Win32Intel_install_de.exe.torrent

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמצא ב NETVISION בחבילה של 5 מגה כבר יותר משנה והורדתי מכל דרך אפשרי RAPIDSHARE אתרי טורנטים למניהם שירותי הורדות ברשת וכו'.

ותמיד זה הוריד על מקסימום[מלבד טורנט במידה וההורדה היתה בסמוך להפצה ואין מספיק "זורעים"].

אני דוקא אוהב את השירות שלהם עובדים 24/7 עונים מהר מזכים אם יש בעיה בחשבון את האמת הם אחלה בשבילי.

בלי קשר בחברה אני כבר יותר מ5 שנים ולפני שנה הם נתנו לי אחלה מחיר ל5 מגה 49 שקל . עם חודש 12 חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.תלמדו עסקים - ברור שלקוח חדש יותר חשוב מקיים - כי עוד לא קיים !!!!!!!!!!!!!!!!!

ב.מה הקטנוניות הזאת על 5 שקל אני רוצה להבין ? בלי זה לא תוכל לקחת פעם בחודש עגלה מהסופר ?

ג.אקספון ואורנג' נותנים אחלה תעבורה - אך אורנג' יקרים ואקספון עוד לא השיקה חיבורים גבוהים לא בגלל שהיא "לא תומכת NGN" - אין דבר כזה !

אלא בגלל שכנראה יש לה רוחב פס מצומצם והיא לא רוצה לזרוק אותו במהירות.

ד.מבין הספקיות הגדולות 014 הכי טוב , מה לעשות שהשתיים האחרות 012 ו017 (נטויזן) פשוט קקי טהור ?

ה.המחיר של הNGN זול יותר על מנת לשווק אותו ולקדם אותו בשוק - לגרום לו להיות רלוונטי ולהציג אותו כדבר זול יותר.

מבחינת בחלק מהאיזורים זה באמת מעמיס על הרשת לתת לכולם 8 מגה ללא NGN

מבחינת הספק קח בחשבון - הן לא באמת עומדות בעומס זה יותר גימיק !

כשלכולם יהיה 15 מגה או 10 - אז זה יהיה כמו מליון מכוניות יגואר בכביש של נתיב אחד צר עם רמזור קצר (פקק) !

בקיצור לך על 10 , זה טיפה כסף יותר לא משהו רציני, ואתה תהנה לפחות מ4 מגה ועד 10 שעדיך מלקבל עד 4 !

קודם כל אל תגיד לי אם 5 שקלים זה כסף או לא כסף..אתה יכול להגיד שזו הצעה טובה\לא טובה בהתאם למה שאתה יודע אבל אין לך זכות להיכנס לאנשים לכיס יש אנשים ש5 שקלים בחודש זה המון כסף בשבילם.

זה מתחיל ב5 שקלים שאתה מתווכח לשיחה אחת ונגמר בשיחה השניה עם הורדה של 15 שקלים לחודש .אם גם זה לא הרבה בשבילך אתה מוזמן לשלוח לי את פרטי כרטיס האשראי שלך ואני אתחיל לגלוש על חשבונך..אחרי הכל זה לא כסף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר לנטוויז'ן כבר שנים רבות (מאז שיש לנו בבית אם אני לא טועה), כרגע עם חבילה של 1.5\0.5 ומעולם לא היו לנו בעיות של מהירות או חסימות כאלה ואחרות. הביקורת היחידה שלי כלפיהם היא בנוגע לשירות הלקוחות (לא התמיכה הטכנית) שמניסיוני הדל איתם מאכזב וברמה מאוד נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...