קיבלתי הצעה ל10 מגה בזק בינלאומי ובזק ב160 שקלים לחודש .דעתכם? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי הצעה ל10 מגה בזק בינלאומי ובזק ב160 שקלים לחודש .דעתכם?

achiya1

Recommended Posts

לפני שאתה עובר, אם אתה משתמש בחשבון אז אל תעבור, הציעו לי גם לפני שבועיים לעבור ל15

ומאוד שמחתי, אחרי שדיברתי עם הספקית (בזק) הם אמרו לי שאין את התיעדוף והניתוב של הגיימר בNGN כרגע,

ביטלתי כמובן את המעבר, לי הוא לא נותן כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא על מסלול גיימר..בכלל זה משנה גיימר או לא אתה רואה שינוי?

איך אקספון מבחינת שירות? לא חוסמים פורטים?

למרות שהבעיה במחיר היא כי לא מאמין שיביאו לי מחיר יותר טוב לספקית

רק שבזק יורידו קצת מחיר ואני סוגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח קיים והציעו לי את החבילה הזאת(הם אמרו לי שאני לקוח מתמיד כבר הרבה שנים). היום אני מחובר לרשת ה NGN ואני קצת מאוכזב, באתר הבדיקות שלהם

אני מוריד בקצב הנכון אולם שכבר מדובר באתרים מחו"ל הקו איטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא צריך לנסות כל דבר ודבר בישביל להגיד שהוא רע. לפעמים יש הגיון פשוט ולפעמים יש ניסיון של הרבה אנשים אחרים.

במקרה היתי כמה שנים טובים עם 012 ובדקתי. ראיתי ביקורות על 013 והחברות הדומות והבנתי שהרע במיעוטו זה בב"ל. לא ניסיתי את אקספון ולא את אורנג' אבל אני לא חושב שהן יהיו מי יודע מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה היתי כמה שנים טובים עם 012 ובדקתי. ראיתי ביקורות על 013 והחברות הדומות והבנתי שהרע במיעוטו זה בב"ל. לא ניסיתי את אקספון ולא את אורנג' אבל אני לא חושב שהן יהיו מי יודע מה.

גם אני הייתי ב- 012, זה באמת שפל המדרגה.

013 יותר טובים וכנ"ל 014, מבחינת מי יותר טובה משתיהן קשה לי להגיד.

לא טרחתי להתחבר אליהן בגלל שכדי לקבל מהם את המקסימום צריך גיימר

אקספון מעולים וזולים, טורנטים מורידים על המקסימום ומשחקי רשת פועלים חלק, עד עכשיו לא נתקלתי בשרת אחד שהיו לי בו ממש לאגים רציניים(נשמע בדיוני, אבל כמעט שלא היו לאגים כלל)

אני יודע שאני נשמע סנגור שלהם- אבל הם פשוט טובים.

אני מניח שאורנג' גם היא מצויינת, כי גם אצלה עוד אין הגבלות, אבל העלות מאוד יקרה.

גם המחירים של שניהן בשמיים..

הייתי מצפה מחברה חדשה שתיכנס לשוק במחיר מוזל

http://www.018.co.il/internet_service.asp

ממש לא בשמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאקספון אין 10Mb והעלות של ה-8mb שלהם בצירוף לעלות סטנדרטית של כתשתית תהיה לדעתי קרובה מאוד ל-200 ש"ח שזה מוגזם.

בקיצור, לצערי, החברות מתייחסות למנויים הקיימים בזלזול בגלל שאנחנו כסף קיים - לעומת זאת יש הרבה חדשים שאותם הן יכולות לפתות ולהחתים על התחייבות.

אם למישהו יש אלטרנטיבה רצינית ומוכחת - מוזמן לרשום. לדעתי Hot בתור תשתית פחות טובים מבזק ובעניין הספקית - היו מספיק דיונים כדי להבין ש-014 (לצערי) היחידה שעוד נורמאלית (בערך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...