עבודה במחשבים... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה במחשבים...

ליאור שמש

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

בתור ?

אם אין לך ידע וניסיון שרכשת לבד הסכוי שלך להתקבל למעבדת מחשבים כלשהי אפסי

אבל אם יש לך ניסיון במכירות תוכל להתקבל לחנות מחשבים בתור מוכר גם עם הידע שלך לא משהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או-קיי תודה על התשובה ...

אבל מה לגבי תכנות? לפי מה שאני יודע אפשר לרכוש ידע לבד על בניית אתרים ולא צריך תעודות או תואר כלשהו....[br]פורסם בתאריך: 17.08.2009 בשעה 01:08:26

לגבי הגיל קרוב ל 18...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ידע על בניית אתרים"? משם ועד עבודה כלשהי המרחק עצום. לדעת קצת HTML זה שטויות, לומדים בשבועיים.

מפה ועד לדעת לבנות מערכות אתר שמישהו יכול לעשות בהן שימוש.... תתכונן לשבת מינימום של המינימום חצי שנה על התחת על בסיס יומי וללמוד שעה-שעתיים ביום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי מישהו, שכל יום צץ לו איזה רעיון לראש, והוא בלי שום נסיון מנסה לבצע אותו ("ומה אם אהיה צוללן?" - הלך לקורס של חודשיים וזרק את זה..."ומה אם אפתח מחשבים משלי?" - לא השיג מספיק כסף אפילו בכדי לשכור מקום ל-3 חודשים, "ומה אם אנסה להיות טכנאי מחשבים?" - אחרי שהוא רפרף בספר של טכנאים [כן בטח...] הוא הלך לתקן את המחשב של ההורים ונחשו מה, אחרי ה"תיקון" המחשב לא נדלק! :) אז הוא זרק גם את זה).

אני די מקווה שפותח הדיון לא בסטייל האדם שאני מכיר, אחרת זה בזבוז זמן רציני לכולנו.

"עם אפשר אחרי שנכנסתי לחברה להתפתח?" - אני לא יודע איזו חברה תקבל אותך עם רמת לשון ששואפת ל-0, ועוד איך שרק סיימת בי"ס והחומר טרי בראש, שלא להזכיר את זה שאין לך שום נסיון קודם בתכנות. (מעניין למה לא קיבלו אותי לעבוד בביה"ח כמנתח לב בכיר, הרי שלשום הגשתי בגרות במתמטיקה של שאלון 007! ???)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מה הקשר לחבר שלך הזה עכשיו....

ומה אתה ישר שופט לפי איך שאני רושם בפורום ?! לא ניסיתי להרשים פה אף אחד בצורת הכתיבה שלי ועובדה שהבנת למה אני מתכוון!

אין לך נסיון קודם, זה דבר ראשון

דבר שני, "חחחחחח לימודים" - עם הגישה הזאת תגיע לנהג מונית או מוכר בקיוסק

דבר שלישי, אתה מזלזל במקצוע - זה לא משהו שעושים ב"סטייייל", זה משהו שצריך ללמוד במשך שנים, מהבסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...