מה הולך בזימון לצוות אוויר? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הולך בזימון לצוות אוויר?

J0n1

Recommended Posts

לסיים באמת זה עניין של מזל, או עניין של הסבר טוב של אנשים שביצעו את זה לפני, ככה אתה יודע על מה להסתכל...

לי לא הסבירו, ובעקרון אתה לא מתייחס לפינים יותר מידי, וכשחשבתי שסיימתי וקראתי לחיילות בזמנו הן אמרו לי שמשהו לא תקין שם

אז הסתכלתי וראיתי שהגלגל שיניים, עם הצד המשופשף כלפי מעלה, ואז הפכתי אותו, אבל עדיין המכונה פספסה את השיניים במילימטר.

ברגע שראיתי את זה הבנתי שהייתי צריך לשים את הפין חור אחד הצידה, ואז הייתי מסיים גם... (היה לי מספיק זמן בשביל זה, בהנחה שלא היית מוציא את הפין ואז כל המכונה הייתה מתפרקת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא עברת כנראה שבמכונה עם הגלגלות לא הצלחת

כל אידיוט יכול להגיע לרמה מספקת במכונה , בטח אידיוט שיודע להרכיב ולפרק מחשב

הגלגלות זה מבחן יחסית קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו חשבתי שהצלחתי את המוכנה,קראתי שיבדקו לי ואמרו לי שיש לי טעות אחת,תיקנתי את זה והצלחתי לסיים בזמן.

Dori - תצא מהגישה של סיירת או ניירת,יש הרבה מקומות טובים בצבא מה גם שסיירת לאו דווקא אומר שאתה צריך לבוא עם מהבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי גם את המכונה וגם את הגלגלות, בגלגלות יחסית לשאר היה לי ממש טוב, 1:16 ובלי לצאת מהקווים.

פשוט בפעם הראשונה (שהיא לא מודדת זמן) לקחתי את הזמן והתאמתי איך אני עובר את העיגול, זה היה ממש פשוט.

במכונה, יש לך 15 דקות, ולקראת הסוף עפו לי שם חלקים ולא הספקתי להחזיר אותם, אז זה לא שהם היו במקום הלא נכון (הניקוד הולך 0 1 2) הם פשוט לא היו.

זה מה שדפק אותי.

הקטע של הסדן והגלגל שיניים לא ממש מסובך, פשוט צריך לשים לב רק אליו לפני שמתחיל המבחן, כי החלקים הגדולים השאירו סימנים על המשטח ואפשר לזהות אותם בקלות.

אני משוכנע ששם נפלתי, ובלא בגלגלות (בכל מקרה זה לא משנה עכשיו נכון?)

בכל מקרה "סתם חירניק" התכוונתי לאחד שטוחן מחסומים 3 שנים (עם כל הכבוד כן? פשוט לא מתאים לי)

זה שהם יכניסו אותי לכושר המתאים אחרי שאני אתקבל לא ממש רלוונטי, כי צריך להיות מתאים כדי להתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במבחן הראשון לקחתי את הזמן בצורה מוגזמת אז כשנגמר הזמן עשיתי בערך 2 שליש, אבל הספקתי להמר על הכל.

ואז במבחנים אח"כ סיימתי הכל ממש מהר (גם במבחן האחרון שלא אמורים לסיים, סיימתי אותו לפני הזמן, זה 37 שאלות פיסיקה קלה ב8 דקות)

בקטע הזה כולם עברו חוץ מ2, זה היה החלק הקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה "סתם חירניק" התכוונתי לאחד שטוחן מחסומים 3 שנים (עם כל הכבוד כן? פשוט לא מתאים לי)

זה שהם יכניסו אותי לכושר המתאים אחרי שאני אתקבל לא ממש רלוונטי, כי צריך להיות מתאים כדי להתקבל.

אם תהיה בסיירת אתה חושב שאתה לא תעשה מחסומים/שמירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא שוב את מה שרשמתי לך ותבין שאתה לא חייב להיות בכושר מעולה בשביל להתקבל.

זה לא מה שבוחנים בגיבושים..

אם תהיה בסיירת אתה חושב שאתה לא תעשה מחסומים/שמירות?

סביר להניח שהוא יעשה הרבה הרבה פחות מאשר בגדודים, אולי אפילו לא יעשה בכלל. תלוי איפה ספציפית הוא יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בא בגישה הזאת, תהיה בטוח שאתה לא מתאים לשום סיירת. עם כל הכבוד, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? היית פעם בתפקיד של לבחון חיילים למי מתאים לסיירת? אני לא חושב.

זה שתפסת את מה שאמרתי בתור משהו שחצני לא אומר שזה פוסל.

ומה שאמרתי גם לא שחצני, כמו שכל אחד מעדיף דברים מסויימים (אחד מעדיף להיות ג'ובניק והשני מעדיף לשרת דווקא רחוק מהבית, והשלישי אוהב טנקים) אז אני מעדיף משהו מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...