הוכרז PS3 מוקטן וגם הורדת מחיר משמעותית פרטים בעמוד 3 - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרז PS3 מוקטן וגם הורדת מחיר משמעותית פרטים בעמוד 3

stone cold

Recommended Posts

אנג'ויסטיק והחנויות האחרות הם לא יבואן רשמי של הפלייסטיישן 3 בארץ ועל כן אין להם שום חובה להישמע וליישם את הורדת המחירים..אף כי תהיה בטוח שדווקא הם (חנויות שמייבאות את הPS3 בצורה לא רשמית) ירידו מחירים בצורה משמעותית,בגלל התחרות הגדולה בינם לבין עצמם..לעומת זאת היבואן הרשמי של הPS3 בארץ שאת שמו לא אזכיר,מוכר עכשיו וימשיך למכור גם הלאה במחירים שגורמים למחירים הגבוהים באירופה(שוב,300 יורו=300 דולר ::)),להיראות נמוכים ונהדרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם כך אני מקווה שיורידו בקרוב, וכן שיקבלו במהרה את גירסת הסלים.

מעבר לזה, בחנויות הנ"ל אני רואה לפעמים כי הם מציינים שישנה אחריות רשמית של ישפאר, כלומר, בכל זאת יש קשר ליבואן הרשמי, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק של הWII יחסית קטן

אני חושב שנינטנדו משאירים אותו בחוץ כדי לא להוציא כסף על שינוי מודלים

לקח להם איזה 3 שנים רק להוציא צבע חדש וגם אז רק ביפן כרגע

מה קשור הWii?!

תפסיק לדחוף אותו בכל דיון, הספק של הPS3 עצום ואני הייתי בטוח שהוציאו אותו בSLIM בשביל לחסוך מקום ומסתבר שלא הוציאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לדיון, הייתי רוצה לדעת האם מישהו יודע אם ניתן יהיה להביא את הקונסולה מארה"ב, כאשר כמו הקודמת היא תעבוד על החשמל הישראלית?

נ.ב: אם כן זה פשוט מושלם, עכשיו יהיה קל יותר להבריח את הקונסולה לארץ, בלי לסחוב מקרר. (ובמחיר נמוך.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור הWii?!

תפסיק לדחוף אותו בכל דיון, הספק של הPS3 עצום ואני הייתי בטוח שהוציאו אותו בSLIM בשביל לחסוך מקום ומסתבר שלא הוציאו.

זה היתה תשובה על הדיבורים על הספקים החיצונים בקונסולות

אז שב בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הוא ה-PS3 בלבד, להזכירם. בנוסף לכך, חשוב לציין שהמחיר בארץ נגזר מהמחיר באירופה בלבד ולא המחיר בארה"ב וזאת מכיוון שבהוראה של אירופה, ישפאר מייבאים אירופיות בלבד.

השוואת מחירים נכון לעכשיו (בלי מכס, מע"מ וכו'):

* ארה"ב - 299 דולר בשער יציג של 3.81 ש"ח = 1139.19 ש"ח

* אירופה - 299 אירו בשער יציג של 5.42 ש"ח = 1620.58 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מחייך

1-למה אתה חושב שישפאר קונים את הקונסולה במחיר שצרכן אירופי קונה ?

אתה מדבר פה על 300 יורו לצרכן מאירופה ואני יוצא מנקודת הנחה שישפאר כיבואן קונים ישירות מסוני

במחיר חנות

2-אני לא חושב שיש בעיה גדולה לחנויות ליבא לארץ ביבוא אפור את הדגם האמריקאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שישפאר קונים את ה-PS3 במחיר נמוך יותר מהצרכן אך הם קונים כמויות קטנות בהרבה לעומת מדינות אחרות והם גם צריכים להוסיף אחוז מסוים של רווח לפני שהם מוכרים את הקונסולה לצרכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מחייך

1-למה אתה חושב שישפאר קונים את הקונסולה במחיר שצרכן אירופי קונה ?

אתה מדבר פה על 300 יורו לצרכן מאירופה ואני יוצא מנקודת הנחה שישפאר כיבואן קונים ישירות מסוני

במחיר חנות

2-אני לא חושב שיש בעיה גדולה לחנויות ליבא לארץ ביבוא אפור את הדגם האמריקאי

מסכים איתך לגבי 2, היום Gamestation מוכרים PS3 אמריקאי ב1900 ש"ח, מאוד משתלם, מעניין כמה יעלה בחנויות האלו PS3 Slim.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...