הוכרז PS3 מוקטן וגם הורדת מחיר משמעותית פרטים בעמוד 3 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרז PS3 מוקטן וגם הורדת מחיר משמעותית פרטים בעמוד 3

stone cold

Recommended Posts

no shit Sherlock אבל אתה לא חייב את זה, למי שרוצה רק משחקים יש קונסולה ב200 דולר שמספקת את הסחורה בצורה מעולה, למי שרוצה דברים נוספים שישלם, ככה העולם עובד, ולפי המכירות ככה גם הצרכנים מעדיפים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים רבים טוענים שלשיווק של סוני אין שום הגיון' date=' השיוון שלהם נראה כאילו הם עדיין חיים בסרט שבו הם היחידים בסלון, אין להם תחרות והם יכולים לעשות מה שברא שלהם. מצד שני הם בוחרים לסבסד המון דברים שאנשים מוכנים לשלם ומשלמים עליהם במקומות אחרים.

MS בחרה באסטרטגיית שיווק מעולה, מוצר חזק בבסיסו כאשר על שאר הדברים התשלום הוא נלווה, כן הXBOX יקר יותר בסופו של דבר אבל אנשים לא רואים את זה בחשבונית הראשונית, מעבר לכך שאין שום בעיה עם לקבל את השרותים הנוספים בתשלום נוסף, הכל עובד ככה בדיוק כמו שמשלמים פרמיה נוספת עבר ערוצים נוספים בכבלים, או כל דבר אחר.

בסופו של דבר זה מאפשר להם לספק שרותי תוכן מובילים, ואת הקונסולה הכי זולה מכל המתחרים.

[/quote']

שוב אתה צודק ב100%, אבל עד עכשיו סוני מפסידים על כל PS3 והורדת מחיר = פשיטת רגל, אז מעכשיו בSlim עלויות היצור ירדו ויתאפשר סוף סוף להוריד מחיר ולהרוויח, אתה יודע מה אולי שוב להכנס להפסד אבל לא גדול כמו שהיה עד עכשיו.

ואכן לMS יש אסטרטגיית שיווק גאונית, ורואים איך היא פועלת מעולה בכל העולם. (למרות שיש להם המון משחקים בלעדיים שהם בוחרים לשתף עם שזאת טעות חמורה יותר בלעדיים ל360 = יותר מכירות של 360)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי להם להתחיל לעבוד קשה בכל מדינה, שיעשו מחיר MAX שחובה לעמוד בו ויגידו ליבואן שלהם שאם הוא לא יעשה את זה זה לא יגמר טוב אפשר לעשות את זה ולא חסר אנשים שיסכימו לידע את סוני שעברו על התנאים זה יכול לגרור הורדת מחירים במדינות היקרוב וגם הזדמנויות לסוני להכניס כסף על חשבון יבואנים גנבים Grin

הם לא יכולים להגיד ליבואנים לא רישמים בישראל מה לעשות

כל עוד אותם יבואנים לא פוגעים להם בזכויות יוצרים

הם כן יכולים לשווק בארץ במחירים כמו ארצות הברית אבל אני לא חושב שהם באמת רוצים לשווק פה בצורה כזאת בארץ

שיווק כזה אומר הרבה עלויות כמו שהזכרתי מקודם

יש להם את ישפאר בארץ וכניראה שמתאים להם לשווק פה בצורה כזאת

גם לאפל בארץ יש את ידע במקום אפל עצמה

ולמיקרוסופט יש נציגות מקומית אבל נציגות שלא מתעסקת ב360

(למרות שיש להם המון משחקים בלעדיים שהם בוחרים לשתף עם שזאת טעות חמורה יותר בלעדיים ל360 = יותר מכירות של 360)

דיברנו על זה הרבה אבל אתה צריך להבין

הרווחים הכי גדולים של MS היום זה מהWIN והאופיס

וקונסולות זה זניח יחסית לתחום הזה

ובגלל זה אתה רואה הרבה בלעדים של 360 יוצאים גם למחשב ולמעשה גם לא בלעדים במסגרת "משחקים לחלונות"

לאפל ולינוקס אין הרבה משחקים גדולים וזה יתרון גדול של MS בתחום הזה תיקח את המשחקים האלו

ואתה מקזז מהיתרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשה טובה ביותר! PS3 80G ב 300$ ו PS3 160G ב 400$

http://kotaku.com/5339547/ps3-slimpocalypse-countdown-fye-price+cuts

http://kotaku.com/5339639/kmartcom-new-low-price-new-exciting-playstation-3-%5Bupdate%5D

לא מוזכר משום מקום שזה זמני או שמדובר במחיר מיוחד אז כניראה שיש מחיר חדש :yelclap: כרגע היצור של ה PS3 הופסק אז כניראה שזה יהיה עד דמר המלאי והמלאי החדש יכנס בערך באותו מחיר.

אז או ש SLIM יחליף את ה 80G או שהוא יהיה אפילו יותר זול :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחזק מאוד את האפשרות לגירסה דקה

אם זה סוג של מחירת חיסול כניראה ניראה גירסה דקה מאוד בקרוב

בכל מקרה לסוני יש מסיבת עיתונאים מתוכננת באיזה תערוכה בגרמניה אז נחכה לדיווחים משם

אני מעריך שהם ימכרו בהתחלה את הגרסה הדקה יקר יחסית לגמור את המלאי של השמנות

ואז יורידו מחיר

מעניין אותי גם למה עוד לא הצליחה להגיע לגירסה דקה אם ה360

המכשיר שלהם קרוב ל4 שנים בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ, יש SLIM הזמנה מוקדמת ב 300$, במקום ה 80G :yelclap:

http://www.kmart.com/shc/s/ProductDisplay?storeId=10151&partNumber=018W014436760001P&adCell=W2&catalogId=10104

http://www.gametrailers.com/news/kmart-unveils-new-ps3-slim/1269

http://kotaku.com/5339676/ps3-slimpocalypse-countdown-british-retailer-slashes-ps3-prices

אני יודע שזה לא קשור אבל הינה גם השוואה של אחוז הקונסולות הפגומות:

XBOX 360 - יותר מ 50%

PS3 - כ 11%

WII - כ 7%

http://kotaku.com/5339555/report-xbox-360-failure-rate-over-50-percent

בהצלחה ל MS בבדיקה הבאה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה רק ממקור אחד ולא מקור רישמי

למרות שאני כן מאמין שניראה גירסה דקה בקרוב

שנית נתוני הקונסולות הפגומות ניראות לא אמינות בכלל

לא יצא לי לשמוע בכלל על פגום חוץ ממקרים של בריק בגלל שימוש לא חוקי אם נגדיר את זה ככה

כמובן שיש קלקולים אבל בטח פחות מ1%

בעניין PS3 לא היו הרבה דיווחים על קלקולים וגם האחוז שלו בטח מאוד נמוך

ב360 היו הרבה דיווחים אבל רובם היו של הגרסאות הישנות ואת אותם גירסאות

אנשים העריכו ב30% סיכוי לקלקול לדגמים האלו אבל מאז הפלקון שכבר די הרבה זמן בשוק

דיווחים על פלקון והדגם החדש נמוכים מאוד

בקיצור הנתון הזה ניראה לי מאוד שיקרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הראשונים שהעלו את המוצר לאתר בהזמנה מוקדמת אבל לפי הפרסומים ביום האחרון יש דגם חדש של PS3 והוא יצא בשבועות הקרובים (מתאים גם להפסקת המשלוחים מסוני, המחסור ב PS3 ביפן והזמנות ענק של מחברות שונות שמספקות לה חלקים).

Game Informer הוא המגזין האמין האחרון שנשאר אבל מה שבטוח הפרסום הזה לא מייצג את כל העולם (רק ארה"ב) וגם שם רק את מי שמתעניין במה שיש ל Game Informer להציע במגזין (nearly 5,000 readers were surveyed about the consoles). אני מאמין שבאמת חלק לא קטן זה אנשים שלא שמרו טוב על הקונסולות שלהם (במיוחד ב WII) ואני גם בטוח שמספר המוצרים הפגומים של MS הוא הגבוהה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין בגבוה ביותר ל50%

זאת הגזמה פראית

אפילו MS לא הייתה משאירה בשוק קונסולה אם 50% סיכוי לתקלה

תזכור שהם הרחיבו את האחריות לRROD ל3 שנים עכשיו תחשוב על מצב שהם יהיו חיבים לתקן

מעל 15 מיליון כולל תשלום על המשלוח הלוך חזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLIM Available in stores from the first week of September

חשבתי שזה יהיה בסביבות אמצע החודש אבל מוקדם יותר יותר טוב ;D

Same features and function. 120 gb drive 33 percent smaller, 36 percent lighter.

ממחר גירסת ה 80G תרד ל 300$/300 יורו (מתמטיקה זה לא הצד החזק שלהם) עד שיגמר המלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הפרטים

120 GB, 33% smaller, 36% lighter

120 גיגה ארד דיסק 33% קטן יותר 36% קל יותר

ירידת מחיר -

299 euros, 299 dollars and 29,980 yen for PS3 slim

ההורדה היא לכל הדגמים גם הישנים וההורדה תתחיל ממחר

(300-יורו באירופה -300 דולר בארצות הברית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסת ה SLIM הולכת להיות מאוד טובה, 120G, קר יותר, קטן יותר ורק 100$ יותר מ XBOX360 :smile1: הארוע נגמר, לא היה הרבה חדשות אבל היה רק חדשות טובות :)

עוד משהו שלא הזכרנו זה שמעכשיו VIDEO STORE זמין גם ל PAL :xyxthumbs:

נ.ב.

סורי קרירין,אני מעדכן מהר יותר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...