הוכרז PS3 מוקטן וגם הורדת מחיר משמעותית פרטים בעמוד 3 - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרז PS3 מוקטן וגם הורדת מחיר משמעותית פרטים בעמוד 3

stone cold

Recommended Posts

ורק 100$ יותר מ XBOX360

תלוי מול מה

יש שמועות חזקות שה360 פרימיום יעוף ובמקום זה העלית יהיה ב300$

אם זה יהיה המצב זה אומר PS3 SLIM ראש בראש מול XBOX360 עלית

ובמצב כזה הPS3 לטעמי עדיף

רק מול הארקיד הPS3 יקר יותר אבל לא כמו המחיר ב400$ שאז זה פי 2

תראה גרסה דקה תעזור מאוד ביפן

הורדת מחיר תעזור בשלושת האזורים הגדולים

עכשיו כבר לי מתחיל להיות חשק לקנות אחד אבל אני יחכה אם זה יותר

אני רוצה שיהיו מספיק משומשים והשכרות טובות של משחקים בשוק וגם אני רוצה לחכות אם עניין הטלוויזיה FHD

אבל לפחות במחיר הזה וגרסה נורמלית יותר המכשיר עצמו ניראה לי הרבה יותר משתלם

אפילו אם זה בעיקר לכמה משחקים בודדים שאני רוצה כמו GOW 3\אנצרטד1-2\המשחקים של ראצאט\ועוד כמה

חוץ מזה יהיה נחמד להחזיק נגן בלו רי ואני כבר מתקרב לאיזון במשחקים שלי בWII\גימקיוב

ושיחקתי גם ברוב המשחקי שרציתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם כרגע אפשר בארץ לקנות PS3 חדש ב1900 ש"ח אמריקאי שעולה 400$ אז אני מניח שהדגם של ה300$ יעלה בסביבות 1400-1600 כמו הXbox 360 Premium (כמובן שלא על היום הראשון, זה ברור שבארץ על היום הראשון התג מחיר המינימלי הוא 2000 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב ככה ובמיוחד שהדולר יחסית נמוך

הPS3 בטח יגיע בארץ לבערך 1500 שקל שזה מחיר מצוין למכשיר עצמו

אם הייתי לי איכותית הייתי קונה ישר במחיר וגרסה רזה כזאת

מה תגידו על זה.. צדקתי אכן PS3 Slim ב300$

ומה תגיד על זה שאמרתי שהם יכולים לקצצץ בבערך 20-30 אחוז מהגודל של המכשיר ?

טוב אולי קיצצו קצת יותר אבל הייתי קרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמריקאי יעלה 1600 בערך, אולי 1500 אבל אין סיכוי ש 1400. אבל אם אתה רוצה להשתמש בקונסולה גם כ DVD/BR אז אתה חייב PAL...לי אין כרגע DVD שעובד כמו שצריך ובשביל ליראות סרטים אני צריך להעביר מהמחשב לטלויזיה, לא נוח.

לפי המחיר החדש PAL יעלה 1600 שקל ואמריקאי יעלה 1150 שקל. גם ההפרש הזה מוגזם, לפחות שהיו משווים את המחיר למחיר של אירופה, אף אחד לא אמר שצריך למכור כל קונסולה ב 800 שקל רווח...

תיראו את ההבדל...

http://kotaku.com/5340119/ps3-fat-next-to-slim

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצידי שיראה כמו גרביל דרוס מרוח בטיפקס,העיקר שיהיה בתמחור סביר..(ולא,300$=300 יורו זה עדיין לא מספיק לי...לא ידעתי שכל עשירי העולם התאספו באירופה,ובגלל זה מגיע להם לשלם 30% יותר מהאמריקאים[ומשאר העולם])

בכל מקרה,החדש נראה דומה בצורה מחשידה לPS2 הדק(לפחות בצורה הכללית,אני מניח שבגודל הוא יהיה גדול משמעותית..),אולי עוד נזכה לשמוע סיפורים על כאלו שקנו בEBAY 3 ולא הצליחו להבין למה הוא לא מריץ את הUNCHARTED 2 שלהם... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד עדכון

בגרסה החדשה לא תיהיה אפשרות להתקין -אולי גם בעדכון החדש לישנות

ולא,300$=300 יורו זה עדיין לא מספיק לי.

תראה בדור הקודם 300$ היה המחיר שהXBOX1 והPS2 הושקו בהם

אז נכון זה מעצבן שרק אחרי 3 שנים הגיעו ל300$ וגרסה לא בגודל ענקי אבל בכל זאת זה יתקדמות

אני חושב שבשלב מסוים אני יקנה גרסה רזה משומשת

לא חושב להשקיע הרבה רק על כמה משחקים בודדים שאני רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין גם תמיכה ב PS2, לפי מה שסוני אומרים אין ביקוש :kopfpatsch:

תאמת לא רואה הרבה דמיון, ה PS2 היה פחות ריבועי ותאמת ניראה לי שגם הוא היה ניראה יותר טוב.

המחירים באירופה בכללי גבוהים יותר מבארה"ב, וזה לא כל כך בגלל . זה מנהג דפוק שיש שם לשנות רק את הסמלים. בצרפת שעברו ליורו הם השאירו בערך את אותם מחירים ושינו את הסמל ליורו ובזה נגמר המעבר (ולפני זה הערך של המטבע שלהם היה יותר נמוך משל השקל, הפרש ענק) :kopfpatsch: לפחות באנגליה הם מתאימים את המחיר, אם לא המחיר שם היה 300 פאונד :screwy:

ופספסת מדינה אחת שמשלמים בה יותר מבאירופה, ...גם אחרי הורדת המחיר כניראה שנשלם 300-400 שקל יותר ממה שמשלמים באירופה (מתיחס רק ליבוא רישמי, PAL שמתאים לשידור בארץ ומאפשר צפיית עם הגנה איזורית בקונסולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין גם תמיכה ב PS2, לפי מה שסוני אומרים אין ביקוש :kopfpatsch:

תאמת לא רואה הרבה דמיון, ה PS2 היה פחות ריבועי ותאמת ניראה לי שגם הוא היה ניראה יותר טוב.

המחירים באירופה בכללי גבוהים יותר מבארה"ב, וזה לא כל כך בגלל . זה מנהג דפוק שיש שם לשנות רק את הסמלים. בצרפת שעברו ליורו הם השאירו בערך את אותם מחירים ושינו את הסמל ליורו ובזה נגמר המעבר (ולפני זה הערך של המטבע שלהם היה יותר נמוך משל השקל, הפרש ענק) :kopfpatsch: לפחות באנגליה הם מתאימים את המחיר, אם לא המחיר שם היה 300 פאונד :screwy:

ופספסת מדינה אחת שמשלמים בה יותר מבאירופה, ...גם אחרי הורדת המחיר כניראה שנשלם 300-400 שקל יותר ממה שמשלמים באירופה (מתיחס רק ליבוא רישמי, PAL שמתאים לשידור בארץ ומאפשר צפיית עם הגנה איזורית בקונסולה).

רק בארץ היבואנית מעדיפה למכור קונסולה אחת ב200 אחוז רווח ולהרגיש שהיא דפקה את הצרכן והיא כ"כ חכמה,מאשר למכור עשר ברווח של 20-30 אחוז "פשוט"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי, אתמול בדקתי באנג'ויסטיק לשם השוואה את המחירים של הקונסולה, ועדיין המחירים ללא שינוי :-\

כנראה שבמדינת החוקים שונים בעליל, גם אם היצרן מכריז עליהם באופן רשמי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...