שרשור הפלאפל,החומוסיות והסטקיות הגדול (כמובן עם עדיפות יתרה לפלאפל) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור הפלאפל,החומוסיות והסטקיות הגדול (כמובן עם עדיפות יתרה לפלאפל)

Cereal  Killer

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש המלצות גם לפלאפל טוב בנתניה? :smile1:

יש את פלאפל העיראקי ליד התחנת מוניות אבל לא זכור לי עוד פלאפל טוב בנתניה.

פלאפל טוב זה פלאפל מוסא כמובן, נמצא צפונית לתחנה המרכזית, בערך בלוק או 2. (לא יודע אם לזה התכוונת).

לגבי שווארמיה, תמיד הייתי מטייל בין שדרת השווארמיות ומנסה להחליט מי הכי טובה,

אבל אני חייב לציין שהשווארמה של"בת האיכר" היא הטובה ביותר, למרות שהמקום שייך למשפחת אבוטבול :)

מישהו טעם את הבשרים של "בית השיח"? אני רק אכלתי מהסמבוסק המצויין שלהם.

הם התחרות היחידה לבת האיכר מבחינתי. אחלה שווארמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת, אנשים אני מבקש להתמקד *קצת* יותר במקומות הכשרים :'(

כשרים? אני מניח שפלאפל ארמון. מעבר לזה:

http://www.strauss-group.com/achlahebrew

integral -

אני באמת לא מצליח להבין איך אחרי רזומה מכובד במתחם יפו בואכה הדר ושליטה כללית בתחומים האפורים של הגליל אתה חושב שארמון טעים.

שאלה של טעם כנראה. :cool2:

מה הקשר? אין פלאפל בגליל שמתקרב לפלאפלים של חיפה וברחוב יפו איזה פלאפל נורמלי יש? עניין של טעם. אני מעדיף את ארמון על אוריון. תנסה לאכול שם בצהריים ותראה שלא רק אני :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את חאזן צ'ק פוסט.

תנסה ארמון :)

חומוס - פה קשה לי מאוד להכתיר. יש הרבה טובים וכ"א עם פורמולציה קצת שונה. תלוי במצב רוח. אחד הטובים והפחות מוכרים בקרב יהודי התפוצות זה אימפרית אבו-סאבר בעראבה (ימינה למעלה במזלג שאחרי שווארמה אל-הלאל, סע עד לביה"ס שמולו) למרות שהוא מאכיל את כל סכנין , עראבה ודיר חנה (שתבין שיש מלא חומוסניקים באזור שלא מוכרים בחודש מה שהוא מריץ בשעה). חומוס המלכים בדיר אל אסאד גם מעניין. הכרמיאלים מכירים אותו אבל רוב יהודי התפוצות לא.

המלכים מוכר גם מוכר, אבל לדיר אל אסד בלי גדוד ארטילריה שמגבה אותי אני לא מוכן להיכס.

באמת, אנשים אני מבקש להתמקד *קצת* יותר במקומות הכשרים :'(

קצת בעייתי, זה תחום שנשלט רובו ככולו ע"י המגזר... והמסחרה שכן מקבל תעודת כשרות בד"כ סתמי בדיוק כמו כל אחד אחר שנמצא 15 מטר ליד (שוב, לא כולם אבל לרוב)...

כשרים? אני מניח שפלאפל ארמון. מעבר לזה:

http://www.strauss-group.com/achlahebrew

אפילו לא בצחוק! אם כבר סלטים קנוייםם אז צבר/שמיר, לסלטים של אחלה (במיוחד לחומוס) יש טעם של משחת נעליים צבאית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדע. עוד פלאפל אנמי לחלוטין לטעמי. כל הפלפלים האנמיים האלו מזכירים לי את תחנה מרכזית ת"א הישנה שהיו עושים קציצות פלאפל חופשי כשהמרכיב העיקרי היה לחם ישן טחון. LEV - תעשה סיבוב בחיפה :).

הבלובאס נחמד אבל ראבק, ממה שזכור לי זה חומוס אחר לגמרי מהחומוסים עתירי הטחינה בחיפה ובגליל שאני מעדיף בגדול. זה כמו החומוס שאני עושה בבית בבלנדר רק בקומבינציה נחמדה.

תשמע, עבדתי שנה בחיפה, אכלתי שם בחומוסיות כולל סעיד בעכו(שמנת הדגל שלו

זה בכלל משוואשה ולא החומוס פול) ואף אחד שם לא משתווה לבלו-באס, יש להם טעם

מאוד מיוחד בחומוס שאני פשוט אוהב(אני מדבר על השנה האחרונה, לפני שנתיים אכלתי שם

היה לא משהו אבל הם השתפרו המון).

אני יכול אגב לתת פה ביקורת רעה, חומוס "יוסקו" בזכרון יעקוב, מדובר בחומוס רגיל לחלוטין

שמאוד קרוב בטעמו לחומוס תעשייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שגר בירושלים ולא אכל שווארמה במסעדה החרדית "הלו תימן" ביציאה מירושלים בתחנת דלק פז, חייב לנסות..

קמצנים שם בטירוף, יקרים בטירוף, אבל מה, אחת מהשווארמות הכי טעימות שאכלתי בחיים.

מומלץ בחום! בהנחה שהם עדיין שם. אני יודע שיש גם סניף בבני ברק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלו תימן האלו נראים כ"כ רע מבחוץ שאף פעם לא חשבתי להיכנס. יש שווארמה שכונתית קטנה בבית וגן המכונה "אמיר" (על שם הבעלים)

אני לא זוכר מה השם האמיתי שלה. השווראמה שלו סבירה מינוס אבל פעם יצא לי לאכול שם חזה עוף בבגט - אחד הדברים היותר טעימים

שיצא לי לאכול בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שהכותרת היא גם המלצה לסטקיות.

אז אני רוצה להמליץ על מסעדה, Meat and wine שמה, נמצאת בהרצליה, כשרה.

והבשר שלה, פשוט חלומי.

אכלתי בהרבה מאוד מסעדות, אבל כזאת עם בשר וסטקים כאלה, אין.

גם אנשים שאכלו במקומות לא כשרים, ובאו אליה אמרו שהבשר שלה מעולה.

המסעדה ממש לא זולה, אבל שווה כל אגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...