Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 15 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

הבחור היחיד שקנה מהם, לב, בטח רותח. ( איזה תרגיל )

אתה לא מתאר לעצמך... אני מתלבט אם להתנהג כמו הישראלי המכוער או להבליג כי זה היה פשוט תרגיל מסריח. מכה מתחת לחגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא מתאר לעצמך... אני מתלבט אם להתנהג כמו הישראלי המכוער או להבליג כי זה היה פשוט תרגיל מסריח. מכה מתחת לחגורה.

על מה אתם מדברים? קנית ואז הם הורידו את המחיר או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי המחיר המיוחד הזה של ה1000 שקל זה בגלל שהם הביאו מלאי חדש במחיר זול מאוד, והמסך של לב היה האחרון מהסטוק הישן (לכן המחיר היקר יותר).

נסגרה המכירה הראשונה ועכשיו נפתחה מכירה שניה על 1050, שאלתי אותם בטלפון למה העליה במחיר ואמרו לי בגלל הדולר... איזה שטויות הדולר בקושי זז כבר חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח אם המזמינים של הקנייה הקבוצתית של NEXTOP, יודיעו כאן כשהם מקבלים את המסך שהזמינו.

כמו כן, אשמח אם תוכלו לפנות לדל עם הSERVICE TAG ולבדוק את כל המידע על המסך, מי נותן אחריות, מה תקופת הייצור של המסך, אם המסך היה במעבדה כבר וכו'.

(הסיבה היחידה שאני אומר זאת, בעקבות השמצה של חנות אחרת, והייתי רוצה לבדוק אם יש אמת בהשמצה הזאת)

עריכה, הקבוצתית הראשונה עדיין לא נסגרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי המחיר המיוחד הזה של ה1000 שקל זה בגלל שהם הביאו מלאי חדש במחיר זול מאוד, והמסך של לב היה האחרון מהסטוק הישן (לכן המחיר היקר יותר).

נסגרה המכירה הראשונה ועכשיו נפתחה מכירה שניה על 1050, שאלתי אותם בטלפון למה העליה במחיר ואמרו לי בגלל הדולר... איזה שטויות הדולר בקושי זז כבר חודשיים.

את מי זה מעניין בכלל? מדובר באותה המכירה. זה לא שהם סגרו והתחילו חדשה. ואם זה לא מספיק במכירה רשום שזכיתי במוצר ב-1,000 שקלים. >:( עריכה: חלפו 14 ימי עסקים מביצוע העסקה. אני לא יכול להחזיר... >:(:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ברשותי מסך 2209WA שנרכש מפנדה לפני זמן מה,

ואתמול הזמנתי מסך נוסף במכירה הקבוצתית של nextop ב- 1000 שח .

טרם ההזמנה שוחחתי עם נציגת nextop ובתשובה לשאלתי אם המסך

חדש לחלוטין ולא נעשה בו כל שימוש קודם, התשובה היתה שזה אכן המצב

והמסכים הם חדשים ומגיעים בקופסאות סגורות שלא נפתחו.

השרות במעבדת nextop.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שלא אפרט אותן כאן, מאחר והן השמצות, ולא בטוח שיש אמת מאחוריהן, ובמידה ואין אמת, אשמח לתת גם את שם החנות המשמיצה.

בגלל זה אעדיף שיבדקו את כל מה שציינתי קודם מול , ואז אוכל להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שלא אפרט אותן כאן, מאחר והן השמצות, ולא בטוח שיש אמת מאחוריהן, ובמידה ואין אמת, אשמח לתת גם את שם החנות המשמיצה.

בגלל זה אעדיף שיבדקו את כל מה שציינתי קודם מול , ואז אוכל להמשיך.

כל מה שאני יודע זה שיש לי נסיון של שנים איתם ואני מאוד מרוצה.

קניתי עד כה 3 מסכים שם - ועכשיו המלצתי לקולגות שלי שאני מרכיב להם מערכות עריכה לרכוש אצליהם גם.

עוד 4 מסכים מהסוג הזה.

מנסיון אישי שלי, אני יכול להגיד רק דברים טובים עליהם.

וכמובן להמליץ לשאר האנשים פה בפורום.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משהו מעניין ( מאוד !!! ) שנתקלתי בו לפני כמה ימים וביררתי מאחורי הקלעים.

לדל יש אתר שבו הם מוכרים במחירים מוזלים מאוד מסכים שעברו תיקון כזה או אחר. יעני ... מחודש.

באתר מופיע 2209WA, במחיר מצחיק, 66 יחידות.

Refurbished 2209WA

מאאאאאאגניב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הסר ספק בשיחתי המוזכרת לעיל שאלתי את אסתר מ- Nextop

אם המסך הוא Refurbished והיא ענתה שהמסכים חדשים ואישרה שכלל לא היו בשימוש.

אסור למכור מסך שאינו חדש כחדש, ואם זה המקרה אני פשוט אחזיר להם את המסך ואקבל את מלוא התמורה.

אינני חושש כלל, שהרי טרם שהזמנתי בדקתי עם החנות וקיבלתי תשובות שהניחו את דעתי והרכישה בוצעה

תוך הסתמכות מלאה על תשובות אלו.

אם יתברר כי הטעו אותי, חבל מאד, כי החנות תקבל שיעור ראוי בצרכנות נכונה,

שכן אני מסוג האנשים שאינם מוותרים כאשר מוליכים אותם שולל או לא מוכנים להחזיר מצב לקדמותו

בגין מידע שגוי / לקוי וכד' וכך לסיים את העניין בכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שהאתר הזה קשור בדיוק להשמצה.

ו-crazyfunk בדרך כלל שאתה קונה דברים, והכל זורם טוב, אז אין בעיה, עד שמתעוררת בעיה שצריכים לטפל בה.

זכור לי שהיתה לי בהתחלה איזה בעיית באנדינג או משהו באחד מהמסכי 24" שקניתי.

באתי לחנות והם לא שאלו שאלות פשוט נתנו לי חדש.

נראה לי שבמסכי LCD ספציפית אם יש בעיה אתה שם לב אליה בשבוע הראשון.

אם זה עבר את השבוע הראשון גם לא תראה בעיות עם המסך בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...