דרוש מפרט מחשב לשימוש בתוכנות CAD\עריכה\רינדור + מסך 24" בתקציב כולל של 10,000שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט מחשב לשימוש בתוכנות CAD\עריכה\רינדור + מסך 24" בתקציב כולל של 10,000שח

תואם IBM

Recommended Posts

שלום רב,

אני סטודנט לעיצוב תעשייתי שמשתמש בתוכנות תלת מיימד (Solidworks, 3Dmax) + תוכנות לרינדור (MAXWELL) וכמובן עריכה ב-Photoshop.

יוצא לי לעבוד עם כמה מהתוכנות שציינתי בו זמנית והייתי מעוניין לרכוש מחשב שיעבוד בצורה רציפה בלי זמן המתנה בלתי נסבל שמעכב אותי.

בנוסף יוצא לי לצלם המון ולאחסן את התמונות במחשב. וגם לערוך סרטים (ברמה חובבנית+)

מסך המחשב ישמש גם לעבודות וגם לצפיה בסרטים\טלוויזיה.

-בעתיד ישנה אפשרות לצרף מקרן לצפיה בסרטים.

אני לא אוהב לשחק במחשב (מעדיף XBOX360) אבל לא יזיק לשחק גם בNFS במחשב.

מיקום העבודה הוא בעלית גג - חם מאוד בקיץ וקריר מאוד בחורף. מה שלדעתי ישפיע על קירור הכרחי.

עברו שנים מאז שהתמודדתי עם קניית מחשב נייח, אני משתמש בנייד ששרד אחרי הרבה נייחים שאיכזבו. ואחרי חיפושים מעמיקים בפורום (המוצלח הזה!) הידע שלי בהחלט פחות מ-ממוצע. לכן אודה אם תעזרו לי להרכיב מפרט מוכן לקנייה מיידית.

לסיכום,

-מחשב לעבודות בתלת מימד-solidworks\רינדור-MAXWELL\פוטושופ בתצורה משותפת -לעבודה זריזה במיוחד.

-מקום איכסון רחב להמון תמונות וסרטים קצרים.

-מסך לעבודה חדה ומדוייקת בתוכנות עריכה וצפיה בסרטים. חשבתי על 24 אינצ' (יצא לי לראות רחבים שמאוד מעיינים אותי) כגודל טוב.

-חשוב לי לשמור על המחשב במצב אופטימלי וקריר במיוחד , הן מבחינת עומס עבודה יומיומי מסיבי והן מהמיקום בחדר החם שהוא ימצא.

רעש?(התרגלתי?! למה שאני מכיר)

-צורב\קורא ראוי.

-נתקלתי במקלדת אלחוטית (קומפקטית-ללא הקליקר -רצוי!) נטענת בכניסת + עכבר. אבל אשמח לשמוע על אופציה נוספת.

-לקחת בחשבון כרטיס קול למערכת ביתי.

התקציב הכולל עד 10,000 שקלים כולל מסך ופריטים שציינתי. - התקציב גמיש למען קיום יעוד המחשב.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אחת שתשפיע משמעותית על המפרט -

אתה זקוק לכרטיס מסך מסדרת ה-FX של Nvidia, אלו כרטיסים יקרים. קיימת אפשרות תאורטית להפוך כרטיס רגיל למשחקים (ה-260GTX) לכרטיס FX ע"י קצת עבודה עם תוכנות והתקנת דרייברים שונים (בגדול - השקעה של זמן והתעסקות בשביל לשנות את הצורה שבה הוא מוגדר) ובכך תוכל בפוטנציה להפוך כרטיס של 1000 ש"ח לכרטיס ששווה 4000-8000 ש"ח. שוב, אני לא מתחייב לך שהדבר אפשרי, אבל יש מאמרים מפורטים שמסבירים איך, אז אני מניח שזה אפשרי. FYI.

אם אתה לא מעוניין להתעסק בזה אז במפרט יהיה כרטיס מסך FX, שבגלל עלותו ישפיע על שאר המפרט בהתאם.

תהליך השינוי נקרא -Soft-Mod, למקרה שאתה רוצה לקרוא עליו קצת.

הנה מקום טוב להתחיל בו -

http://www.techarp.com/showarticle.aspx?artno=539&pgno=1

תודיע כשתחליט איך אתה רוצה להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Silencer,תודה על ההתייחסות.

האמת שהופתעתי מהמחיר לכרטיס מסך, קראתי גם על תהליך הסופט-מוד. בגדול קשה לי להוציא סכום שכזה רק על כרטיס מסך.

המשכתי לחפש בפורומים על הכרטיס שהצעת, מצאתי באתר תמיכה של SOLIDWORKS 08 כרטיסי מסך מומלצים http://www.solidworks.co.il/Support_Free/Free_Download/2007/SolidWorks2008_cards.pdf

שם סידרת הFX מככבת. FX1700 מתחיל מ-2000 שקלים. וFX5600 עולה כמו ביטוח ללאנד קרוזר. ;D

-בקישור ששלחתי מצויין כרטיסי מסך ללפטופים , האם מדובר על מחשב MACBOOK PRO? - או שהוא גם יתקשה בעבודה עם סוליד?

נכנסתי למאגר כרטיסי מסך המומלצים בפורום המעודכן. http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=356752.0

GTX295 בקטגוריה הגבוהה ביותר עולה 2250 שקלים.

מה לגבי אורח החיים של באופן כללי? תהליך הסופטמוד ישפיע עליו? - ברמת העיקרון אני רוצה לקנות מחשב ולא להתעסק בהגדרות שונות בגלל הידע המועט שלי באיזור הטכני במחשב... ולא מתוך עצלנות יותר מפחד להרוס רכיבים . (בגלל זה קרצתי לכיוון הMACBOOK PRO - במקום להתעסק בהרכבות שאין לי ידע לגביהן)

אני מקווה שזה יכול לעזור לצמצם את המחיר הכללי באיזור התקציב שקבעתי לעצמי.

יש מפרטים קיימים שיתאימו לי ואפשר לעיין בהם?

שוב תודה רבה,

אני שומר את השבת הזו אז אני לא אהיה זמין עד מחר בלילה.

שתהיה שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מיטב ידיעתי, והיא לא רבה בכלל, תהליך הסופט-מדו הוא הפיך ולא יפגע בכרטיס המסך.

שוב, מעולם לא ניסיתי, לא שמעתי ממישהו שניסה ולא הייתה לי כל נגיעה בתחום למעט עיון במאמר שצירפתי לך בהודעה הקודמת, אז אני מציע שתתייעץ בפורום כרטיסי מסך או בפורומים המתאימים בחו"ל עם מישהו שיש לו מעט יותר ניסיון מאשר לי.

אבל לדעתי - אין סכנה של ממש.

הבעיה היא שאם הסופט-מוד נכשל אז הוצאת כסף על כרטיס שלא מותאם בדיוק לצרכיך.

אם הוא מצליח אז קיבלת FX4800 במחיר מצחיק.

אין לי ניסיון עם לפטופים, אבל אתה לא תמצא לפטופ יותר חזק מאשר מחשב שולחני באותו המחיר. זה טבע הדברים.

כאן תמצא את מדור המפרטים המומלצים- http://hwzone.co.il/specslist/main.php

המחירים אמנם השתנו מאז, אבל יש שם מפרטים לעריכה גרפית. תוכל לקבל רעיונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את המפרטים למערכת מחשבי עריכה גרפית.

יש את הגירסה של 8,000 שקלים ללא מסך, וגירסה של 10,000 שקלים.

נראה לי שמבחינת כרטיס מסך, הגי פורס FX-1700 מספק אותי. (ראיתי ביקורת בGCSociety )

האם יש איזשהו פריט שכדאי לעדכן במפרט?

מעבד Intel I7 920 (Socket LGA1366) - 2.66GHz 8MB Shared Cache Box 1650

גוף קירור למעבד Thermaltake V1 - LGA775\1366\AM2 260

לוח אם Gigabyte GA-EX58-UD3R Intel Socket 1366 ATX Motherboard - DDR3 and I7 compatible 1100

זיכרון פנימי G Skill DDR3 6GB Triple Channel 3X2048MB Kit 1600mhz CL9 650

דיסק קשיח For RAID0 - 2X WD 1TB S-ATA 7200RPM 32MB BUFFER WD10EADS - 3Y Warranty 1160

צורב LG GSA-GH20NS10 \ Samsung SH-S223F DVDRW 125

כרטיס מסך Quadro FX1700 256MB 256BIT III - Professional 3D Card- 3 Year Warranty 2100

כרטיס קול Onboard - מובנה על לוח האם 0

כרטיס רשת Onboard - מובנה על הלוח אם 0

מארז CoolerMaster CM 690 MID ATX - Black - NO 425

ספק כח Enermax PRO82+ 525W 3X12v Rails x24A each 550

סה"כ 8020¤

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה FX1800 הוא המחליף של ה FX1700 המתישן

ה V1 קרור מעאפן ומלבד היופי שלו מה שמאיפין מוצרי TT הוא לא תמיד הכי יעיל

לגבי המפרט + המסך

מעבדים

Intel Core i7-920 2.66GHz 8MB + Xigmatek S963 + Xigmatech I17361 Crossbow ¤1660

לוחות אם

Asus P6T SE X58 Chipset For I7 CPU LGA 1366 ¤1381

מארזים

Antec Three Hundred No P/S Black Midi ATX Case ¤324

ספקי כח

SeaSonic 550W SS-550HT A.PFC 120mm Fan 2xPCI-E 6+8 6xSata 80Plus ¤429

זיכרונות

G.Skill DDR3 6144MB Tri Channel 1600MHZ 6GB PQ CL9 ¤550

כוננים קשיחים

Samsung HD322HJ 320GB SATA II 16MB ¤237

Samsung 1TB SpinPoint F1 HD103UJ SATA II 7200rpm 32MB ¤448

כרטיסי מסך NVIDIA

PNY nVidia Quadro FX1800 768MB DDR3 PCI-E ¤2422

כוננים אופטיים

צורב פנימי DVD+\-RW X 22 תוצרת SAMSUNG דגם SH-S223F SATA ¤125

סה"כ מחיר לכל המוצרים:¤7576

המפרט הורכב באתר:

TMS&FOX We Build It, You Play It

+ מסך

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=692382

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה danken !

נושא קירור המחשב חשוב לי, אם יש צורך בקירור נוסף... אנא עדכן בשנית . אני לא חוסך בקטע הזה.

במקביל ועוד לפני שהוספת את המפרט + המסך, פירסמתי הודעה בפורום של המסכים.

עד 2000 שקלים הוצע לי על מסך של DELL 2209WA , אני מתלבט...

האם 2 אינץ נוספים יעשו את ההבדל, או שמדובר על עליה נוספת ברמת האיכות של המסך?

תוכל לספר לי מה ההבדל בין לוחות האם של שהצעת לבין מהמפרט הקודם?

תודה על ההצעה, אני אקח את המפרט שהצעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף לקחת את ה22 של DELL ה 22" לא יוסיפו לך הרבה אבל במחיר הם ישלשו אותו ללא ספק ה 22" שווה יותר

רשמת פשוט 24 אז לא לקחתי בחשבון אחרת

מסך ה -22 יעלה באיזור ה 1350-1450 שקל וחוסך לך כ 1800 שקל לערך שזה חשוב!!

בקשר לקרור תוכל לקחת כמו איכותיים יותר ממה ששמתי לך למעבד כגון ה V8,ACHILLES שעלות באיזור ה 80-100 שקל תוספת

תוכל להוסיף עוד מאורר אחד של SCYTHE 120MM ופתרת את כל בעית הקרור לחלוטין

אין הבדל גדול ביון הלוח של ללוח של אלה אם כן שמו לך את גירסאת ה R שאינה תומכת ב-6 סלוטים של ולעריכה זה חשוב כמה שיותר אם וכאשר תרצה להוסיף בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...