בעקבות הטבח הנוראי בת"א-משהו שעלה בדעתי - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעקבות הטבח הנוראי בת"א-משהו שעלה בדעתי

guycnaan

Recommended Posts

עם המשפט הזה גמרת את הקריירה, השוות תנאי מחייה סוציאליים לבין העדפה מינית.

אתה באמת חושב שאפשר להשפיע על מישהו להיות הומו או לסבית?

או שאתה נמשך לגברים, או שאתה נמשך לנשים או שאתה נמשך לשניהם,

או שאתה רוצה להיות ההפך מהמין שלך, אף אחד לא הולך שולל

למקומות האלה, זה בסה"כ הרצון והצורך הכי בסיסי שלנו, לתקוע את הזין

שלנו לחור שהכי מוצא חן בעינינו.

אולי פתחת את הת'רד הזה כי אתה מבולבל ואם אתה כן, אז לדעתי זה

אחלה מקום בשבילך לבדוק ולהסיר את הספק מליבך, כי אם אתה לא הומו

לא יוכלו להפוך אותך לכזה.

:yelclap:

[br]פורסם בתאריך: 2.08.2009 בשעה 23:13:34

פוביה שמוביה, אני בכלל חושב שהבעיה היא בבעיסוק האובססיבי בהומוים, בשביל אחוז כל כך קטן באכלוסיה הם עושים כל כך הרבה רוח, רק במהלך היום נתקלתי פעמים במקרה הנ"ל בבלוגים טכנים שבחיים לא כיכבה שם והמקרה תואר כפשעה השינאה החמור ביותר שקרה בתולדות :puke:

מניסיון האישי שלי מלבד 2 חברה שהיו ממש אחלה, רוב ההומוים פשוט עיצבנו אותי, המוחצנים שבכל מקרה מגעילים אותי וכמה חברה סבבה אבל הם כל הזמן ניסוי בכוח לקבל מאנשים אישור ורצו שכולם יאוהבו אותם, סתם מתיש...

אישית, אין לי שום דבר עם הומוסקסואלים אבל יש לי כמה וכמה הסגות לגבי תופעת ההומוסקסואלוית.

מה זה "תופעת ההומוסקסואליות"? מצעד הגאווה וכאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

סטיה זה מושג יחסי. קודם תגדיר מה הנורמה, ורק אז תוכל להגדיר סטיה. אם מישהו הוא ימני קיצוני, אז בשבילו כ"ך הם הנורמה וליכוד הם שמאלנים. אתה לא חושב ככה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שקראו נגד הפעלת המוסד הזה. אתם יודעים מה, שיסגרו אותו. אז אותם נערים מבולבלים חס ושלום לא יוכלו להיות בטוחים אם הם הומואים/לסביות/סטרייטים, יחיו בחוסר וודאות - ובגלל אנשים כמוכם יפחדו לדבר על זה. הרי הרבה יותר טוב ככה מאשר שאותם אנשים שחושבים שהם נמשכים לבני מינם, חס ושלום, יוכלו להתייעץ עם פסיכולוגים שמתמחים בתחום ולנסות להתגבר על אי-הוודאות, שכמובן ינסו לשכנע אותם ולקחת אותם "לצד שלהם" ולהפוך אותם להומואים. הרי, עדיף שאנשים מבולבלים ימצאו את הפתרון לחוסר הוודאות שלהם בהתאבדות, לדוגמה, הרי ככה הם לפחות לא עוברים "שטיפת מוח מזעזעת", הלא כן?

ואני לא מבין מה הבעיה, נניח, אם יעשו להם "שטיפת מוח סופר אכזרית" והם "יהפכו" להומואים. אתם חושבים שבבתי הספר/סרטי וידאו/משחקי מחשב לא עושים לכם שטיפת מוח כדי להיות סטרייטים? מי אמר בכלל שלהיות הומו זה פחות טוב?

ברור שאפשר לקרוא לזה סטיה, הרוב עושים סקס עם בני המין השני והמיעוט הקטן עם בני אותו מין

מצד שני יש עוד הרבה סטיות... רק לפתוח רשימה של ז'אנרים בסקס ותראה כמה יש

אני חושב שריבוי טבעי (שלא התייחסת אליו פה, אבל זה מתקשר די טוב לדעתי) איטי יותר דווקא עדיף לעולם.

חוץ מזה, לפי הטיעון שלך להיות יהודים זאת סטייה, הרי אנחנו מהווים משהו כמו 0.2% מכלל אוכלוסיית העולם. אם ככה קובעים מהי סטייה, עדיף שכולנו נתאסלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת ריבוי טבעי אז רצוי שתבין שאנחנו נמצאים בבעיה, אנחנו צריכים לשמור במדינה על רוב יהודי חילוני, אחרת מצבנו יהיה גרוע.

לגבי הומוסקסואליות: ברור שמדובר בסטייה, הטבע התכוון לדבר מסוים כשיצר את גוף האדם, ואם הוא לא פועל כשורה הרי שמדובר בסטייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמיין ככך ,יש כביש נסיע רגיל בכיוון אחד ,אתה פונה ממנו ,אתה סטייה ,אותו דבר בקטע של הנטיות המיניות .

(לכותב ,אין אף בעיה עם הקהילה ההומו-לסבית ,והוא רק מנבה לפרש את הדברים בפשטות ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני לא חושב שזה בעיה ,אני חושב שזו סטייה ,ויש הבדל ,סטייה לא בהכרך מביאה בעיות .

ולא לכל בעייה יש פטרון (בטח שלא ברגע הנתון ) ,לכן המענה שלך לא כל כך נכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה מה לפרש ושום אנלוגיה לא תוציא אותך צודק

אם הומוסקסואליות היא בעיה(לדעתך) משמע שצריך להיות לפחות 2 דברים

1.נזק

2.פתרון לבעיה

נזק- אין ריבוי

פתרון-נכון לעתה אין

כמו שאין פתרון לשיתוק, לאפילפסיה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שמדובר בסטייה, הטבע התכוון לדבר מסוים כשיצר את גוף האדם, ואם הוא לא פועל כשורה הרי שמדובר בסטייה.

הו, הבעיה הגדולה ביותר שמלווה את האנושות נפתרה! תודה לך AMD@ATI ששיתפת אותנו בכוונות הטבע, בלעדיך גדולי האנשים היו מגלים את כוונות הטבע רק בעוד אלפי או מיליוני שנים.

ועכשיו קצת יותר ברצינות. מאיפה אתה יודע, לדוגמה, שהטבע מעדיף שכל בעלי החיים יתרבו? ואם אדון טבע היקר מעדיף שחלק מהאנשים שמגעיל/לא כיף להם עם בני המין השני יחיו עם בני מינם באושר, גם אם זה כרוך בכך שהם לא יתרבו?

אם כבר הזכרת ריבוי טבעי אז רצוי שתבין שאנחנו נמצאים בבעיה, אנחנו צריכים לשמור במדינה על רוב יהודי חילוני, אחרת מצבנו יהיה גרוע.

אז אולי תפסיק לבזבז כ"כ הרבה זמן על המחשב ותעזור לציבור היהודי חילוני? הרי אם אדם נעלה כמותך, שכ"כ אכפת לו וליבו מסור לשמירה על הארץ מפני רעות חולות, לא חושב שאנחנו בבעיה "עד-כדי-כך" חמורה, שהוא יכול להרשות לעצמו לא לעזור לאכולוסיה שלו בריבוי טבעי ולמנוע ממנה אסון כבד כ"כ - למה שלהם יהיה אכפת? הם הרי "כל-כך סוטים ושטופי מוח".
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזק- אין ריבוי

יש גם אנשים הטרו-סקסואלים שהם עקרים, אז זה אומר שכל שני

אנשים שאין להם את הפוטנציאל להתרבות, אין להם למה לקיים יחסי מין.

בכיף, תמשיכו עם הטיעונים החשוכים, הפרמיטיביים והצדקניים, I can do this all day.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם אנשים הטרו-סקסואלים שהם עקרים, אז זה אומר שכל שני

אנשים שאין להם את הפוטנציאל להתרבות, אין להם למה לקיים יחסי מין.

בכיף, תמשיכו עם הטיעונים החשוכים, הפרמיטיביים והצדקניים, I can do this all day.

That's what she said! :D

http://www.youtube.com/watch?v=q-wf2pP7T0Y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...