תוכן נמחק - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

קודם כל אני לא זוכר מצב כמו שהסברתה

או שאתה עולה מאוד חדש, או שאתה כנראה ממש צעיר. (מה שמסביר הרבה דברים.. ::))

http://www.google.co.il/search?hl=en&q=%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D+%D7%AA%D7%9C+%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91&meta=&btnG=Google+Search

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 328
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או שאתה עולה מאוד חדש, או שאתה כנראה ממש צעיר. (מה שמסביר הרבה דברים.. ::))

http://www.google.co.il/search?hl=en&q=%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D+%D7%AA%D7%9C+%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91&meta=&btnG=Google+Search

משהוא ביניהם ,אני כבר לא כל כך צעיר (טוב אולי בשביל חלק מהאנשים פה כן בכל זות אני בסך הכל בן 18) וכבר לא כל כך חדש ,סתם דיסלקט בקטנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כמה שזה עצוב ואני לא מאחל לאף אחד ,זה טוב שקצת העירו את תל אביב .

עד עכשיו לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד?

אנשים יצאו לבלות וריססו אותם בכדורים. איפה בדיוק הם צריכים להתעורר? מה אף פעם לא עברת בשד" רוטשילד בת"א?

אתמול עברתי באיזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מריץ פה איום כלפיי ? כי לפניי שאתה כותב פה בקלות ראש כדיי שתידע מי יושב מאחורי המסך שקורא את ההודעה הזו .

ילד משקפופר בן 18 עם אישיות של בן 13,

מי כבר מאחורי המסך שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד משקפופר בן 18 עם אישיות של בן 13,

מי כבר מאחורי המסך שלך?

אוי נו ,בגלל שאני לא מעשן סמים קלים אני ילד בן 13 ?

ומי מאחורי המסך זה לא העיניין שלך ,העיניין הוא שלהריץ איומי סרק (ועוד איחולי מוות) זה לא מתאים לפה בעיקר שאתה לא יודע עם מי את מדבר .

אגב , אין לי ,רק שאני עדיין לא מבין למה זה קללה בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהוא ביניהם ,אני כבר לא כל כך צעיר (טוב אולי בשביל חלק מהאנשים פה כן בכל זות אני בסך הכל בן 18) וכבר לא כל כך חדש ,סתם דיסלקט בקטנה .

בן 18 ואתה בכלל לא יודע על הפיגועים בת"א בשנות ה90?

וואו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכן ,כי זה עיניין חברתי כללי ,כל מה שהלך פה ב עמוד האחרון זה פשוט התקוממות נגדי ,זה קטע אישי ,לא ציבורי וחברתי ותרבותי .

זו התקוממות לגיטית לגמרי אחרי אמירה טיפשית וחסרת כל ביסוס. ת"א חטפה לא מעט סקאדים (מאלו שהגיעו לארץ לפחות), מאז ומתמיד הייתה מוקד לפעילות חבלנית ונכון להיום נמצאת בטווח הטילים של מרבית אויבינו, אם לא כולם. בת"א אין שום בועה בקו התחתון, והמושג הזה נוצר רק בגלל שריכוז ה"סמולנים" הכי גבוהה בארץ הוא באזור הזה. אני מציע לך, אלכס, לצאת מהבועה שלך, כי בת"א כבר מזמן יצאו ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהיה פיגועים בתל אביב ,לא אמרתי שנייה אחת שלא היה ,אפילו אמרתי שתל אביב היה מאז ומתמיד היעד של המחבלים .

ziv13 : אני לא אמרתי שאני שמח שמשהוא נפגע (ובטח מת) אני אמרתי שאני רואה את הצד החיובי בדבר בכל ההקשר של "להעיר את תל אביב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה לא מבין זה שת"א ערה מאוד, כבר לא מעט זמן. כמו שאני לא עצרתי את החיים שלי שהיו פיגועים בת"א, אין סיבה שהם יעצרו את שלהם שקורים דברים בשאר חלקי הארץ, למרות שמשום מה מצפים שהם כן יעשו את זה, לא יודע למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקורן מה אתה מקשקש ?

איזה צינורות

\בוא בוא תראה מה עשה צינור של מטר לבית שני קומות מולי

וואלה הייה דופלקס אחושילנג פירק את האמאמאאמאמא של הביתת

עלק צינור....

והרסיסים שיוצאים מזה

שווה ערך לאחלה מתאבד ימחשמם

ואלכס

לקחת איתך כמה מי ?

כמה הומואים יענו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי מצטער לא רואה שום "צד חיובי" ברצח של 2 צעירים חפים מפשע.

על איזה התעוררות אתה מדבר? בכניסה לכל מסעדה עלובה בתל אביב יש לך שני מאבטחים ושוטר בכל פינה... זה נראה לך עיר "רדומה" ?

ומה בחיפה אין קניונים ובדרום אין מועדוני לילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקורן מה אתה מקשקש ?

איזה צינורות

\בוא בוא תראה מה עשה צינור של מטר לבית שני קומות מולי

וואלה הייה דופלקס אחושילנג פירק את האמאמאאמאמא של הביתת

עלק צינור....

והרסיסים שיוצאים מזה

שווה ערך לאחלה מתאבד ימחשמם

העובדה היבשה היא ש4000 "הצינורות" שחיזבאלה ירה במלחמת לבנון השניה עשו פחות נזק מ5 מחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...