תוכן נמחק - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

• תגובות 328
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכוונה בלהתעורר היא ,שרבים אומרים ,שתל אביב חיי בבועה שלה ,חושב שדבר לא מזיז לה ,אני יודע שזה לא פיגוע טרור אלה משהוא פלילי ,אבל זה עדיין אולי יתן לתושביי תל אביב קצת מודעות לסכנה שהם לא מרגישים (בניגוד לתושביי פריפריה) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כמה שזה עצוב ואני לא מאחל לאף אחד ,זה טוב שקצת העירו את תל אביב .

למה בדיוק העירו אותם?

איפה הפואנטה שלך?

מה רע בעיר שחיה ונושמת בלילה ומתעסקת בחיים של עצמה במקום במציאות המחורבנת של המדינה?

בדיוק כמו כל מטרופולין אחר בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכתוב "הודעת מעקב", אבל

הכוונה בלהתעורר היא ,שרבים אומרים ,שתל אביב חיי בבועה שלה ,חושב שדבר לא מזיז לה ,אני יודע שזה לא פיגוע טרור אלה משהוא פלילי ,אבל זה עדיין אולי יתן לתושביי תל אביב קצת מודעות לסכנה שהם לא מרגישים (בניגוד לתושביי פריפריה) .

אותו הדבר הזה ש"רבים אומרים" הוא שטויות במיץ, ומדובר במטומטמים רבים עם קצר. צא מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מי עשה את הדבר הנבזי הזה

אבל עם בעניין ובגגל שזה קהילה הומולסבית

זה פשוט בושה לכל עם .

בעניי זה לא שונה מלהכנס לגן ילדים/ביתספר/בית חולים/מעון של ילדים עם בעיות נפשיות , ולירות בהם.

או שהוא הייה המובופ רציני , או שלא יודע מה ..

אלכס.

אני לא מאמין שאמרת את זה , תתביש לך .

תגידו , לא אמרו שאחד הרוצחים הוא התאבד גם משהו ..

לא בדיוק הבנתי מה קרה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, לא הבנתי, מודעות לאיזו סכנה בדיוק? סכנה להיות הומו? להיות שונא הומואים? להיות רוצח? להיות אידיוט?

אפשר פשוט להכניס את כל התושבים במדינה לצינוק ולתת להם מכות עם אלות פעמיים ביום כי מודעות לסכנות והחדרת פחד אלה מטרות באמת חשובות.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מי עשה את הדבר הנבזי הזה

אבל עם בעניין ובגגל שזה קהילה הומולסבית

זה פשוט בושה לכל עם .

בעניי זה לא שונה מלהכנס לגן ילדים/ביתספר/בית חולים/מעון של ילדים עם בעיות נפשיות , ולירות בהם.

או שהוא הייה המובופ רציני , או שלא יודע מה ..

אלכס.

אני לא מאמין שאמרת את זה , תתביש לך .

תגידו , לא אמרו שאחד הרוצחים הוא התאבד גם משהו ..

לא בדיוק הבנתי מה קרה......

עוד כסיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

giladr :אתה יצאתה טיפש ,לא דיברתי אף מילה על הקהילה ההומו לסבית ,ואין לי דבר נגדם .

NuNaTaK:עוד לא הבנתי למה את מאחל לי עונש מוות ,כי אני אומר שתל אביב צריכה להיתעורר ולהבין באיזו מדינה אנחנו חיים בה ?

*Scorn*: אני יודע שתל אביב הייתה מאז ומיתמיד המטרה של פעולות הטרור ,אבל כל זה כלום יחסית לגהנום שתושבי הצפון והדרום עברים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא הנקודה, יש פה הרבה אנשים עם קצר, מסתבר שרצוי שאנשים יכנסו פה לויקיפדיה ויראו כמה פיגועי התאבדות/מכוניות תופת ושאר "מטעמים" ת"א חטפה על הראש בשנים האחרונות.

לדעתי רוב מי שכותב פה בכלל לא נגמל מחלב בתקופות השחורות האלה...

אתם בכלל יודעים מה הלך פה ב 95/6?

חוצמזה, אני בכלל נגד כל הרצון הזה להחדיר פחד באנשים ותודעה קולקטיבית. רדו מאנשים, שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה ויתעסק בעצמו ולא באחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...