האם המפרט הבא יריץ סרט full hd? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המפרט הבא יריץ סרט full hd?

assaf990

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וזה לא נכון?

אני חייב להפריד בין לוח האם לכרטיס מסך?

אתה לא חייב אבל אתה צריך לוח אם עם כרטיס מסך מובנה טוב בשביל זה' date=' במקרה שלך זול יותר לקחת לוח חלש ובסיסי עם כרטיס מסך 9400

שוב, אני לא מבין מה הקשר?

אני חושב שכל מעבד 2 duo יכול להריץ FULL HD ולא צריך עזרה מכרטיס מסך. המחשב נייד שלי מריץ מצויין FULL HD עם מעבד P7450 וכרטיס מסך רקוב של .

אתה חושב....

הכל תלוי בסרט ובקידוד שלו, וגם כרטיס, אם יש לך בנייד את ה4500 של זה לא בדיוק כרטיס רקוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב פשוט שמבוסס על:

‏Pentium E5300' date=' Bus800Mhz, s775, 2MB, DualCore Tray

[url']http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLB9U

‏73PVM-S2H s775 1333Mhz, nForce 630i, DDRII 800

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Default.aspx

אם לא- מה חסר?

יריץ וגם יריץ חלק במעבר מקטע לקטע. מנסיון (בלי שום טריקים של מקודדים ונגנים).

לכל מי שאמר שלא יריץ- חבל שאתם סתם אומרים ומטעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרכבתי ובחנתי מערכת עם לוח G31 (כרטיס מובנה GMA3100 של אינטל), מעבד E5200 וכרטיס זיכרון 2GB.

לאחר התקנת WinXP התקנתי את הדרייברים העדכניים ביותר ל-GMA3100 מהאתר של , לאחר מכן התקנתי את חבילת ה-K-Lite Mega העדכנית ביותר ו... זהו. התקנתי BSPlayer והכל רץ חלק. תוכן 1080p בקצב ביטים גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרכבתי ובחנתי מערכת עם לוח G31 (כרטיס מובנה GMA3100 של אינטל), מעבד E5200 וכרטיס זיכרון 2GB.

לאחר התקנת WinXP התקנתי את הדרייברים העדכניים ביותר ל-GMA3100 מהאתר של אינטל, לאחר מכן התקנתי את חבילת ה-K-Lite Mega העדכנית ביותר ו... זהו. התקנתי BSPlayer והכל רץ חלק. תוכן 1080p בקצב ביטים גבוה.

השאלה היא מהו בעינייך תוכן 1080P בקידוד ביטים גבוה - האם Killa Sample (קובץ MKV בקידוד יחסית גבוה) עבד על המחשב הנ"ל? האם הקובץ Ducks.Take.Off.1080p (קובץ בקידוד של 106MBPS, לא מדובר בטעות אלא ב-Bitrate גבוה במיוחד) עובד בצורה חלקה? והאם מחשב כזה הצליח להריץ סרט Blu Ray בקידוד VC-1 ברזולוציית 1080P? אני בהחלט לא בטוח בכך ולכן חלק מהמגיבים טוענים שניתן להריץ 1080P על מפרט כזה וחלק טוענים שלא ניתן - בפועל כולם כנראה צודקים.

http://www.xbmc.org/forum/showthread.php?t=36803

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה ברשותו של פותח הנושא כמובן!

האם המפרט הבא, מריץ FHD או לפחות ?HDR

AMD 64 3200+

DFI LanParty UT nf4 Ultra-D

2GB DDR1

LEADTEK 6800gs pci-e 256mb@524mhz 1101mhz

WD 160gb 8mb sata 2

תודה אריאל

אריאל

תפתח דיון חדש משלך (בלי להעליב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר התקנת WinXP התקנתי את הדרייברים העדכניים ביותר ל-GMA3100 מהאתר של , לאחר מכן התקנתי את חבילת ה-K-Lite Mega העדכנית ביותר ו... זהו. התקנתי BSPlayer והכל רץ חלק. תוכן 1080p בקצב ביטים גבוה.

מחזק, מניסיון.

OK, אתה בטוחים?

יש ללוח אם הזה gf7100 . . .

(נהייה פה קצת בלגאן בדיון הזה)

ועוד שאלה:

אם אני הולך על כרטיס מסך מובנה, כמה גודל לשים לכרטיס מסך? האם הזיכרון שלו נלקח מה-ddr2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מהו בעינייך תוכן 1080P בקידוד ביטים גבוה - האם Killa Sample (קובץ MKV בקידוד יחסית גבוה) עבד על המחשב הנ"ל? האם הקובץ Ducks.Take.Off.1080p (קובץ בקידוד של 106MBPS, לא מדובר בטעות אלא ב-Bitrate גבוה במיוחד) עובד בצורה חלקה? והאם מחשב כזה הצליח להריץ סרט Blu Ray בקידוד VC-1 ברזולוציית 1080P? אני בהחלט לא בטוח בכך ולכן חלק מהמגיבים טוענים שניתן להריץ 1080P על מפרט כזה וחלק טוענים שלא ניתן - בפועל כולם כנראה צודקים.

http://www.xbmc.org/forum/showthread.php?t=36803

לא מצאתי את ה-Ducks.Take.Off.1080p אבל הורדתי את ה-killa.sampla.x264.mkv ובאחד הימים הקרובים אבדוק אותו ב-G31+E5200. רק לציין מראש שאני לא מצפה שזה ירוץ חלק כי אפילו ב-Q6600+8800GT שלי זה לא רץ חלק.

הסבר: אני לרוב משתמש ב-BPlayer, בתוכנה זו הקטע רץ חלק לגמרי אבל אם אני למשל בשנייה 00:00:20 ואני חוזר ל 00:00:10 אז יש דיליי של כמה שניות עד שאני רואה תמונה (בינתיים יש סאונד, לסאונד אין דיליי).

מותקנים אצלי K-Lite וגם CoreAVC שהתקנתי במקור כדי לנצל קצת יותר את כרטיס המסך אם כי יש לזה רק חסרונות (גמגום של 2-3 שניות בהפעלת סרט). באופן כללי אני מתעב את BSPlayer, כ"כ שונא את התוכנה הזו אבל היא הכי ידידותית ואני מכיר את כל ה-hotkeys השימושיים.. רק בגלל זה היא מאוד נוחה לי.

בדקתי את ומנסיון הוא מציג תמונה קצת יותר חשוכה וחסרת צבעים, גם יש פעולות שלא ניתן לקצר ע"י התאמת מקשים. בעיקר הוא מפריע לי משום הגישה המהירה לפעולות שחסר לו. בכל אופן, ה- לא נראה לי שמנצל שום דבר של ה-AVC או של KLite, ואכן הוא מציג את הקטע עם מין overlay אפור שנעלם לפעמים. הוא מגמגם בקטעים יותר כבדים של הדגימה ולפעמים גם התמונה נקרעת להרבה חלקים קטנים.

(כל זה במחשב שלי, המפרט בצד, אני מזכיר)

בדקתי את ה-MPC-HC שגם כן לדעתי עובד עצמאי והוא בדומה ל-BSPlayer מציג הכל חלק מלבד כשאני עובר מקטע לקטע שבמקרה הזה יש דיליי.

אז בלי קשר לבדיקה שאערוך ל-E5200+G31, מה דעתך על כל הבלאגן שרשמתי? כיצד ניתן לשפר?

גם מבחינת מקודדים וגם מבחינת הנגן, אני השתגעתי ונמאס לי מכל הבלאגן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...