תקלה|כרטיס מסך מובנה מת(ASUS P5KPL-CM) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה|כרטיס מסך מובנה מת(ASUS P5KPL-CM)

RoronoaZoro

Recommended Posts

שלום :)

היום הכרטיס מסך המובנה(ASUS P5KPL-CM) במחשב של אחותי מת :P, אתמול המחשב עבד בסדר גמור וזהו היום הדליקו את המחשב כרגיל והוא פשוט נשאר דלוק אבל במסך כתוב "No Signal", חיברתי את המסך למחשב אחר והוא עבד לכן אני מבין שהבעיה זה הכרטיס מסך המובנה.

השאלה שלי היא אם פשוט קונים כרטיס מסך זה יפתור את הבעיה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח.

קודם כל, משהו אכן מת במחשב שלך, אבל זה לא בהכרח כרטיס המסך המובנה בלבד. יכול להיות (ואף סביר יותר) שהלוח אם הלך בשלמותו.

דבר שני, גם אם מדובר בכרטיס המסך המובנה בלבד יש סיכוי סביר שתצטרך לכבות אותו דרך הביוס כדי להשתמש בכרטיס נפרד - וזה עשוי להיות קצת בעייתי ללא תצוגה על המסך...

אה, ואגב, אין מצב שפשוט הכבל למסך יצא מהמקום? ניסית לנתק ולחבר מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח אם מת המחשב נראה לי אמור לא להדלק או שאני טועה :-\

בדרך כלל ברגע שמחברים כרטיס מסך חיצוני אז המובנה נכבה אוטומטית אבל מכיוון שיש בעיה יכול להיות שאתה צודק ויש סיכוי סביר ואז אין לי מושג איך לעשות את זה בלי תצוגה על המסך :-\

אין מצב שהכבל למסך יצא ניסיתי כמה פעמים לנתק ולחבר אבל כלום אני מדליק את המחשב והמסך ממשיך לכתוב לי שאין אות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פשוט זה באמת להשאיל ממישהו כרטיס מסך ולבדוק. נזק זה בטוח לא יעשה.

אם זה לא עוזר, אני לא רואה מנוס מלהגיע למסקנה שמדובר בבעיה יסודית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב המחשב עובד אבל לפי הרמקולים שדלוקים המערכת הפעלה עצמה לא עולה(אני משער שוב שזה בגלל שאין כרטיס מסך).

זה שהמערכת לא עולה לא קשור לזה שהלך כרטיס מסך, היית צריך לשמוע אותה עולה דרך הרמקולים.

אם זה המצב אז כנראה שהלך הלוח. שווה אולי לנסות לעשות איפוס לביוס, יכול להיות שיפתור את הבעיה, אם לא אז באמת הלך הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלד הירוק בלוח האם עדיין דולק(חוץ מיזה שזה אומר לי שהוא מחובר לחשמל), זה יכול להעיד על זה שלוח האם בסדר?(בלי קשר לכרטיס מסך המובנה)

זה שהלד הירוק דולק לא מעיד על תקינות הלוח, זה רק אומר שהוא מקבל חשמל. תנסה לעשות ריסט לביוס עם הג'אמפר יכול להיות שזה יעזור לך, אם לא אז כנראה שהלך הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...