Darkest of Days - כל הפרטים כאן - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Darkest of Days - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק קרס לי כשהפעלתי physx. הייתי צריך להסיר את הדריבר של physx הקיים ולהתקין מחדש את המשחק, כי הוא מתקין דריבר פיזיקס חדש

(שעדיין אין להורדה באנוידיה אגב). ז"א הוא לא הצליח לשדרג את הפיזיקס הקודם שהיה מותקן ב-win7. אז אם משהו נתקל בקריסה - הפתרון הוא

כאמור להסיר פיזיקס ולהסיר את המשחק ואז להתקין מחדש את המשחק.

בינתיים נראה נחמד... רשמים מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא UE3, הוא משתמש ב- Marmoset engine

המשחק רץ לי חלק, לא כבד בכלל, אבל כשמפעילים physx על medium/high אז יש פגיעה מורגשת בביצועים, בעיקר כשיש הרבה בלאגן על המסך.

זה עדיין שחיק אבל משחקים מהסוג הזה (FPS) חשוב לי ה-fps...צריך כרטיס חזק בשביל שירוץ חלק עם פיזיקס+מקסימום הגדרות ברזולוציה גבוהה

המשחק עצמו לא רע, אפילו די כיף, אבל ציפיתי ליותר. בכל זאת - דמו, נראה מה יהיה כשיצא המלא.[br]פורסם בתאריך: 11.08.2009 בשעה 23:26:14

GPU PhysX in Darkest of Days Demo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הדמו, נראה מדהים, רק חבל שהוא כ"כ קצר.... :'(

אם יצליחו לממש את הרעיון טוב הוא יהיה משחק אדיר.

אני מקווה שיש עוד נשקים חוץ מאלו שהוצגו בדמו כי אלו שהוצגו שם היו מעטים ממה שציפיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמו מענין ומשאיר טעם של עוד ומקסים צודק,

גם אני חיפשתי איזה M16 להתחיל לטבוח אבל לא מצאתי :nixweiss:

אני מאוד מקווה שהמשחק המלא לא יהיה כזה מוגבל מבחינת חופש השחקן,

אבל הרעיון של המשחק טוב והדמו לא איכזב.

גרפיקה- בינונית לדעתי והפילטרים לא משנים כ"כ את איכות התמונה,

AA X12 ועדיין תמונה לא חלקה.

המשחק לא כבד בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שמושיב בי תקווה הוא הדיבורים על חילוץ קצין רוסי במלחמת העולם הראשונה, בידיוק ברגע בו הגרמנים פותחים במתקפת נגד, שם צריכים ליהיות מקלעים פרהיסטוריים גרמניים ותותחים ומה לא.. ניראה אם החברה תדע לשחזר התקפה גרמנית ממלחמת העולם הראשונה, אם הולך ליהיות מה שהולך בסרטון אז אני מאוכזב><...

אגב מתי המשחק משוחרר והאם הוא ישוחרר בסטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שמושיב בי תקווה הוא הדיבורים על חילוץ קצין רוסי במלחמת העולם הראשונה, בידיוק ברגע בו הגרמנים פותחים במתקפת נגד, שם צריכים ליהיות מקלעים פרהיסטוריים גרמניים ותותחים ומה לא.. ניראה אם החברה תדע לשחזר התקפה גרמנית ממלחמת העולם הראשונה, אם הולך ליהיות מה שהולך בסרטון אז אני מאוכזב><...

אגב מתי המשחק משוחרר והאם הוא ישוחרר בסטים?

לגבי סטים אני לא יודע.

התאריך כרגע הוא 8 לספטמבר (השנה.. :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...