Darkest of Days - כל הפרטים כאן - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Darkest of Days - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחק טוב מאוד שורה תחתונה כיף לשחק בו וזה כל מה שאכפת לי

נראה שהאיכות יצור היא בינונית ואפשר לראות את זה בכל מיני דברים בינוניים במשחק אבל מצד שני הסביבות הפתוחות וכמויות החיילים על המסך בכל זמן נתון פשוט מספקים את הסחורה

הנשקים עם הזמני טעינה האיטיים זה שינוי מרענן ולקצור עם נשקים מודרנים בכלל תענוג

הכי אהבתי את הדמות של דקסטר חחח איזה פה מלוכלך יש לו הורג אותי מצחוק

הגראפיקה משתנה לפעמים היא נראת בינונית ולפעמים אתה הולך בשדות פתוחים וזה נראה פשוט מעולה וריאליסטי

המשימה עם הזפלין בכלל נחמדה

סך הכל מרוצה משחק סבבה לגמרי והקונספט די טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע הוא שלא נגעתי בהגדרה, היא הייתה על LOW ונישארה כך

סיימתי את המשחק (אל תשאלו, אני מעדיף לשחק בחרא מאשר לעשות ש.ב. בהיסטורייה, משחק בחרא מלא ביותר היגיון)

דבר אחד חיובי- אהבתי את הדרך של המפתחים להציג את הכתוביות, מי שמעוניין בספויילר אני אספר פה

אוקיי, GO FOR SPOILER :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, GO FOR SPOILER :xyxthumbs:

אז הנה זה בא-

אחרי שהמשחק ניגמר יש משימה בה אתה משחק כחייל הצפון, ישנו קרוון שבור במרכז המפה ויש איתך קבוצה של 10 חיילים, כל אחד מהם מייצג את ראשי הצוותים, אתה הודף גלים של חיילי דרום (אגב, זה החלק היחיד שהיה ממש כיף לטבוח עם פרהיסטורי) חלק מהחיילים שאיתך נהרגים ואז כשהגלים מפסיקים כתוב לך בכתוביות - אתה יכול לכבד את זכר הנופלים בבית הקברות, שם יש שני קברים טריים (של החבר'ה שנפלו) וקבר ממנו מצבצת גופה, כמו שהבנתי זהו אחד מהמפתחים שעזב את הסטודיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GameSpot מצטרפים ל IGN ומעניקים למשחק 45

45

GameSpot

Both the past and the future look dreary in this bizarre and unsatisfying time-travel shooter.

http://www.gamespot.com/pc/action/darkestofdays/review.html

72

FiringSquad

http://www.firingsquad.com/games/darkest_of_days/default.asp

שואף ל-90 (ציון סופי ממתין ל-ATI שיתקנו איזה באג)

Bjorn3d

http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=1658&pageID=7436

כאמור הביקורות לא יותר חשובות לי מכל דעה רנדומאלית אחרת. אני מקשר רק כדי לאזן את הציונים והציוטוטים השליליים שאתה שופך פה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

תצבע את הציונים בירוק

אתה מסכים איתי שהביקורות שהבאת הם מאתרים לא כ"כ מוכרים לעומת גיימספוט ו IGN

לא שאני ממעיט בערכם אבל במציאות של ימינו רוב הגיימרים מתייחסים לגיימספוט בכובד ראש

בוא נסכם שהכל ענין של טעם בסופו של דבר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בעניין הזה אני איתך.

אין ספק שלאט לאט,עם התפתחות הטכנולוגיה בכלל וטכנולוגית הPHYSX בפרט,תוך כדי אינטגרציה שלה שלבטח תבוא בדורות הבאים של כרטיסי המסך של ..בסופו של דבר נראה דברים באמת חדשניים ומדהימים שיעשו עם ההאצה הפיזיקלית.

אבל עד אז,כל הSHOWCASES האלה פשוט לא מחזיקים מים לטעמי,אין מה לעשות עם זה..כשיהיה משהו להתלהב ממנו אני אהיה הראשון שאשמח על כך,אבל עד אז מדובר בסתם עוד שטיק שבא לעזור לאנוידיה למכור חומרה,ולחברות המשחקים למכור..אמ..משחקים :silly:

אני לא מבין מה האנטי הזה נגד , בסופו של דבר את הלקוח זה לא צריך לעניין.

רכשת כרטיס של NV קיבלת אפשרות לפיזיקס, להבדיל מהמתחרה... השימוש כבר תלוי בך? אהבת את ה-PhysX תפעיל, לא אהבת... אל תפעיל.

שורה תחתונה: ה-PhysX משפר מאוד את האווירה במשחקים, וכל הכבוד ל-NV שדוחפים את הטכנולוגיה.

אותי כלקוח זה לא מעניין: NV vs ATI בסופו של דבר מה נותן לי את התמורה הטובה ביותר לכסף, וחלק מהשיקול שלי זה גם התוספת של PhysX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...