תוכנת אנטי וירוס משתלטת על המחשב! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת אנטי וירוס משתלטת על המחשב!

dolev16

Recommended Posts

שלום, הדלקתי היום את המחשב ותוכנת אנטי וירוס השתלטה לי עליו ורשמה לי שסוסים טרויאנים השתלטו לי על המחשב ויש וכו' ושאני חייב לרכוש אותה כדי שהיא תמחק אותם ..התוכנה לא נותנת לי לעשות כלום במחשב ומבטלת לחלוטין את תוכנת האנטי וירוס שכבר יש לי-נוד 32 ולמרות שכבר מחקתי אותה היא ממשיכה לעלות ובעצם לא נותנת לי שום אפשרות אחרת..

מה אני אמור לעשות עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. אם יש לך כבר נוד למה התקנת אחרת? מה גם שתוכנות מרובות לפעמים תוקפות אחת את השנייה.

ב. למה שמת אנטי וירוס לא מוכר?

זאת לא תוכנת אנטיוירוס אמיתית , לפעמים יש שמקשרים לאתר של הוירוס עצמו וגורמים לאנשים לקנות את התוכנה, אך לא מדובר באנטי וירוס אמיתי

שלום, הדלקתי היום את המחשב ותוכנת אנטי וירוס השתלטה לי עליו ורשמה לי שסוסים טרויאנים השתלטו לי על המחשב ויש וכו' ושאני חייב לרכוש אותה כדי שהיא תמחק אותם ..התוכנה לא נותנת לי לעשות כלום במחשב ומבטלת לחלוטין את תוכנת האנטי וירוס שכבר יש לי-נוד 32 ולמרות שכבר מחקתי אותה היא ממשיכה לעלות ובעצם לא נותנת לי שום אפשרות אחרת..

מה אני אמור לעשות עכשיו?

תנסה להיכנס לסייף מוד ולמחוק את "התוכנה" משם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא תוכנת אנטיוירוס אמיתית , לפעמים יש שמקשרים לאתר של הוירוס עצמו וגורמים לאנשים לקנות את התוכנה, אך לא מדובר באנטי וירוס אמיתי

תנסה להיכנס לסייף מוד ולמחוק את "התוכנה" משם

אז רגע אחד זה באמת וירוס? איך הנוד לא חסם אותו?

ומה זה"סייף מוד "?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו חבר'ה בבקשה תעזרו לי אין לי המחשב מושבת כרגע בגלל זה ואני פוחד שהוירוס כבר נדבק למחשב..

בסייף מוד הוא לא מוצא את הקובץ הזה ככה שאין לי מה למחוק בכלל, אני לא יודע איך הוירוס עדיין פועל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתעלם לרגע מההקפצה הלא חוקית, המחשב שלך כבר נדבק בווירוס. תיזהר שזה לא יעבור לבעל חיים.

מה הקובץ ההוא?

אני מצטער אם זה לא חוקי, אבל אין לי מושג מה לעשות עם זה אני לא ממש מבין במחשבים..

ומה זאת אומרת מה הקובץ ההוא.? יש תוכנה שמציגה את עצמה כתוכנת אנטי וירוס וזהו שמה-"system security" מחקתי אותה כבר מלוח הבקרה ומשולחן העבודה ושום דבר לא קורה אני רק מדליק את המחשב והתוכנה ממשיכה להציק לי ולהתריע על כביכול עשרות וכאלו..ואני אציין גם שהרקע בשולחן העבודה השתנה ועכשיו רשום לי"אזהרה" ועוד מלא דברים כאלו באנגלית ברקע כחול..

כמו כן היא לא נותנת לי לעשות פעולות פשוטות כמו לגלוש באנטרנט ושלא נדבר על להפעיל תוכנת אנטי וירוס משלי זה בכלל בלתי אפשרי היא כאילו מחקה לי את הנוד ... כל דבר שאני מנסה להכנס אליו במחשב אז היא רושמת לי שהוא "איום" ולא מרשה להיכנס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dolev16, קיבלת אזהרה שלישית על הקפצה.

אמרתי שאני מצטער אבל אני חייב עזרה אין לי למי לפנות ואני לא מבין בזה שום דבר אז אי אפשר להחליק את זה הפעם<?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר גם לי היה דבר כזה אתמול

תעשה בדיוק מה שאני אומר

ריסטרט למחשב

f8 מצב בטוח

כנס להוספה הסרה של תוכניות תסיר את התוכנה

הסמל שלה הוא מגן מקווקוו נדמה לי ירוק צהוב

אחר כך לך להתחל run (לא יודע איך קוראים לזה בעברית

תכתוב בשורת פקודה msconfig

הלשונית האחרונה startup (לא יודע איך בעברית נדמ לי התחלה או אתחול)

תחפש תוכנה 122004.exe תוכנה שמתחילה במספר

תוריד את הוי מאתחול

תסגור

תריך תוכנה שמזהה רוגלות\סוסים

תריץ אנטי וירוס

מקווה שיעזור הנה לינק להסבר באנגלית

http://www.spywarevoid.com/remove-system-security-2009-systemsecurity-2009-removal.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את התוכנה הזאת Process Explorer ותפעיל את רגיל תחפש את התהליך של הווירוס (אם אתה לא יודע מה התהליך תשים פה רשימה של כל התהליכים שרצים במחשב שלך) ובעזרת התוכנה תבדוק באלו קבצים התהליך משתמש תפעיל מחדש דרך safe mode ותמחק את הקבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...