i8910 Omnia HD הפלאפון הטוב בעולם!!.... - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i8910 Omnia HD הפלאפון הטוב בעולם!!....

ran8

Recommended Posts

אז רגע אני לא מבין (מבולבל יותר נכון) אתם עכשיו מצרפים גם את האייפון להתלבטות שלי..??xD

מה יותר משתלם איכותי וטוב האומניה או האייפון3GS??

ובלי שום קשר אליהם כדי לי ללכת עדיין על האומניה או לחכות לפלאפונים חדשים???

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז רגע אני לא מבין (מבולבל יותר נכון) אתם עכשיו מצרפים גם את האייפון להתלבטות שלי..??xD

מה יותר משתלם איכותי וטוב האומניה או האייפון3GS??

ובלי שום קשר אליהם כדי לי ללכת עדיין על האומניה או לחכות לפלאפונים חדשים???

תודה

אם השימושים שלך זה גלישה באינטרנט וכל מני משחקים פה ושם, לך על אייפון

אם פיצ'רים זה מה שמעניין אותך, לך על האומניה

מצד שני, לא תמצא במתחת ל-5000-4500 כיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה לטלפון שיגיע לארץ ויהיה לו מולטי טאצ'.....

ואת האייפון כבר אפשר לקנות בחול ב-600 500 דולר אז זה יוצא יותר זול מהאומניה HD שתקנה אותו בארץ

לדעתי תתאפק עוד איזה חודש ותראה מה הולך עם המכשירים החדשים שהחברות יביאו לארץ: סמסונג

בעיקרון מכל הפאפונים שהזכירו פה שכוללים מולטי טאצ' או אומניה HD רק האייפון תומך בעברית נראה לי(ולG1 יש עברית חלקית,אבל אין לו יכולות טכניות כמו לשאר ומצלמה על הפנים)

פאלם פרה-מולטי טאצ',עדיין לא הביאו אותו לארץ וזה מכשיר בלי SIM אז לא יעשו לו עברית עד שלא יביאו אותו לחברת פלאפון,נמכר רק בארצות הברית

אומניה HD- עדיין לא הביאו אותו לארץ,אין עברית,מצלמה מטורפת,מעבד גרפיקה זהה לאייפון ולפרה,לא תומך במולטי טאצ',מצד שני יש עליו סימביאן שזה הדבר הכי טוב שקיים מבחינתי שזה מערכת הפעלה פתוחה כמו ל5800 ו N97 אז עם כל יום שעובר מוסיפים אליו עוד ועוד תוכנות ומשחקים בנוסף לאלפי התוכנות שקיימות בשוק

HTC - מערכת הפעלה ,לא מתקרב לרמה הגרפית או לכוח העיבוד של שאר המתחרים, עוד בחיתוליה, עברית חלקית

אייפון - מולטי טאצ',הכי מהיר מכל החבורה,משחקים מטורפים,עברית רשמית ומלאה,ניתן לפרוץ בקלות ולהתקין אלף ואחד תוכנות,עוד חודש חודשיים משווק בכל הרשתות כך שזה אומר שתוכל להשיג אחריות עליו, 3 מגה פיקסל איכותית כמו 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה רבה לכולם, אני מניח שאם תיהיה עברית בסופו של דבר לאומניה אני הקח אותו....

אני עדיין חושב שאייפון זה כבר די בשגרה והרבה קונים אותו ככה שצריך לפעמים משהו קצת שונה לדעתי מיוחד שלא יהיה אותו הדבר....

תודה רבה לכולם,

רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטי טאצ' הפך את האייפון ל PSP לכל דבר...אפילו יותר טוב מPSP עקב כמות המשחקים האדירה והאיכות שלהם

איך אפשר להתגבר על הפטנט של אפל ושכל החברות יאמצו את המולטי טאצ'?

גם גוגל לא סופרת את אפל...

http://gizmodo.com/5322902/android-donut-out-full-multitouch-universal-search-automated-backups-and-better-performance/gallery/

הגירסה החדשה של מערכת ההפעלה נותנת מולטי טאץ' לכל מכשירי האנדרואיד בכל חלקי מערכת ההפעלה

(להבדיל מהירו למשל של שכולל מולטי טאצ' רק באפליקציות ספציפיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...