i8910 Omnia HD הפלאפון הטוב בעולם!!.... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i8910 Omnia HD הפלאפון הטוב בעולם!!....

ran8

Recommended Posts

שלום שמי רן,

אני מתכנן כבר זמן מה לקנות את המכשיר המטורף הזה....

משהו יש לו אותו אולי ויכול להגיד עליו משהו (התרונות,חסרונות)... או משהו שמע ורוצה להמליץ... כי אני עדיין בתהליכי התלבטות המכשיר יקר ואני רוצה לעשות צעד מבלי להתחרט....

מידע ותמונה: (אם אתם יכולים גם תחתמו, חח).... מצאתי את זה היום משהו ארגן עצומה שהמכשיר יימכר על ידי מפעילות הסלולאר...

http://www.atzuma.co.il/petition/raulblanco04/1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה שלי זה המעבד גם כי אני רוצה שהכול יהיה מהיר כמו האומניה ובלי תקיעות כאלה שיש לפעמים במכשירים...... שנראה לי שזה אחד מהם (הסוני אריקסון שהבאת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמביאן - מערכת הפעלה שנוקיה קנתה ומשמשת בפלטפורמה S60 לטלפונים סלולארים (כדוגמת E65, 5800, N95, N97, E71)

ואנדרויד - מערכת הפעלה מפי , שכרגע נמצאת במספר מצומצם של טלפונים מיצרנים שונים (HTC G1 לדוגמא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לא ענית לי על השאלה מבחינת ביצועים ויעילות איזה מן המערכות הללו יותר טובה??

באנדרואיד ,יעילה ומיתקדמת יותר מהסאמבין (המצוין גם אבל לא כמו אנדרואיד),האנדרואיד זה כמו ה של מערכות ההפעלה הסלולריות (האמת אני לא יתפלא עם זה על אותו קרנאל כמו לינוק) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה לגמרי הבנתי אותך.. תודה רבה לכל העונים ....

עדיין אני חושב שאקנה אותו אפילו שהרבה טוענים שהמערכת הזו גרועה.. (סמביאן)..

לא נורא בינתיים עוד 4-5 אנשים יצביעו ואני מקווה שהוא יגיע לארץ ;D למרות שאני משער שהעצומה הזו לא תשפיעה.. ואם כן אז איך אומרים "בכבוד".... בכיף שיעשו את שלהם ואני יעשה את שלי ואקנה את המכשיר המופלא הזה.... :xyxthumbs:

תודה,רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אם כבר SE Satio הייתי הולך על ה-Omnia II (לא HD), יש אופציה לצילום ווידיאו ב-HD, מצלמה סטילסט 5MP, מסך 3.2"

מעבד 1.1GHz! על מערכת הפעלה Mobile 6.1 עם אופציה לשדרוג ל-6.5

המעבד שם מהיר פי 2 מאשר באומניה i900, האומניה הרגיל פשוט סיוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...