נמלים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמלים

Avi Levin

Recommended Posts

משום מה הבית התחיל להתמלא בנמלים, בהתחלה הם היו רק במרפסת שירות, ריססתי וחשבתי שנפתרתי מהם - כעבור 5 ימים שלא הייתי בבית ואני חוזר - כל הבית מלא בנמלים !!!

הכוונה לנמלים קטנות שחורות כאלה, ויש גם כתומות קטנטנות.

אני לא יודע מאיפה הם באים כי הם פשוט בכל מקום! מרוב ייאוש עשיתי "FIREWALL" של ספריי על גבי נייר סופג במסדרון (איפה שהנמלים עוברות).

איך אני מעיף אותם מהבית ללא מדביר (חבל על הכסף) ובלי לרסס את כל הבית? (יש לי אקווריום שלא יילך לשום מקום וגם תוכים שאין לאן לשים)

שמעתי עם משהו עם אבקת סודה, שמפזרים אבקת סודה עם עוד כמה חומרים ביחד והן פשוט בורחות...למישהו יש מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תזמינו מדביר.

היה פה גם מישהו שפרסם את ההדברה האלקטרונית שלו, אבל אני לא יודע עד כמה אפשר לסמוך על דבר כזה.

(ב5 שניות הראשונות הייתי בטוח שזה דיון על גמלים :ם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמינו מדביר.

היה פה גם מישהו שפרסם את ההדברה האלקטרונית שלו, אבל אני לא יודע עד כמה אפשר לסמוך על דבר כזה.

(ב5 שניות הראשונות הייתי בטוח שזה דיון על גמלים :ם)

הכי טוב מדביר.

פעם בשנה שנתיים משלמים קצת כסף

וחוסכים כאב ראש גדול.

אין שום סיכוי למדביר, אין לי איך להזיז את האקווריום ולאן לדחוף אותו, ואני ממש לא מתכוון לרוקן ולהזיז אותו רק בגלל נמלים :pissed:

מצאתי משהו שיכול לעזור:

http://209.85.135.132/search?q=cache:JKAYprenzjkJ:family.stern.ws/stern/system/uploadfiles/DGallery/3878772248.doc+%D7%9C%D7%94%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%97+%D7%A0%D7%9E%D7%9C%D7%99%D7%9D&cd=1&hl=iw&ct=clnk&gl=il

ננסה מחר בבוקר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי עם משהו עם אבקת סודה, שמפזרים אבקת סודה עם עוד כמה חומרים ביחד והן פשוט בורחות...למישהו יש מושג?

יכול להיות אבקת סודה עם חומץ. נוצרת תגובה כימית שבמהלכה נפלט פחמן דו חמצני, אולי זה פשוט חונק את הנמלים. אבל אני חושב שעם הכמויות של סודה וחומץ שתקנה עדיף כבר להזמין מדביר, ואמורים לקבל גם "אחריות" על למשך שנה מים הריסוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמלים זה הבעיה שלכם ?

יש לי טונות נמלים וטונות גוקים בבית והיום ראיתי גם עכברוש גדול ואני מדבר עכברוש לא עכבר

וכל זה כי אמא שלי התקמצנה לקנות גל ריסוס ב150 שקל

בכל מקרה להרוג נמלים צריך להרוג את המלכה שבתוך הקן

בלי זה הם תמיד יחזרו

יש ריסוסים שפועלים ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמלים זה הבעיה שלכם ?

יש לי טונות נמלים וטונות גוקים בבית והיום ראיתי גם עכברוש גדול ואני מדבר עכברוש לא עכבר

וכל זה כי אמא שלי התקמצנה לקנות גל ריסוס ב150 שקל

בכל מקרה להרוג נמלים צריך להרוג את המלכה שבתוך הקן

בלי זה הם תמיד יחזרו

יש ריסוסים שפועלים ככה

אני לא חושב שיש מלכה וקן, נראה לי שהן באות מבחוץ או מאחורי המקרר\מדיח כלים כי רובם עכשיו במטבח :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות אבקת סודה עם חומץ.

לא יודע עד כמה זה יעבוד אצל אחרים..

אבל אצלי בבית מספיק ששמנו חומץ במכסה קטן,

ולא באו יותר נמלים (שמנו את המכסה במטבח.. וזהו. (רק שם הם באו))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מלכה וקן, נראה לי שהן באות מבחוץ או מאחורי המקרר\מדיח כלים כי רובם עכשיו במטבח :nixweiss:

קן חיב להיות וגם מלכה

ככה זה בנמלים מאיפה הם באים זה כבר סיפור אחר פשוט תנסה למצוא את הקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב שאתה מגיע למלכה אתה צריך צריך לירות עליה את ההוקשוט וברגע שאתה עליה אתה מרביץ לה עם החרב כמה פעמים

אחרי 3 פעמים ככה אתה מכניס לה את החרב בראש והמטרד נגמר

אה, אל תשכח לקחת את הheart container

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך ממדבירים הכי טוב קח K 300 רק קניתי את זה באמת השפרצתי במשך 30 שניות 3 חורים של נמלים בצבע שחור והם לא יוצאים יותר

כנ"ל לגבי חור אחד של נמלים אדומות שיש לי מתחת לכורסה במרפסת הם גם מתו אתה רואה אותם אחרי כשעתיים אתה רואה הר של נמלים מתים

למרות שהנמלים חוזרות אחרי כחודש אתה צריך במשך כול חודש לרסס אני חושב שזאת הדרך הכי טובה ברגע שאתה רואה במרפסת שלך נמלים תמצאת את הקן

ותרסס הK 300 לא עולה הרבה כבר הגיע לאזור שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך ממדבירים הכי טוב קח K 300 רק קניתי את זה באמת השפרצתי במשך 30 שניות 3 חורים של נמלים בצבע שחור והם לא יוצאים יותר

כנ"ל לגבי חור אחד של נמלים אדומות שיש לי מתחת לכורסה במרפסת הם גם מתו אתה רואה אותם אחרי כשעתיים אתה רואה הר של נמלים מתים

למרות שהנמלים חוזרות אחרי כחודש אתה צריך במשך כול חודש לרסס אני חושב שזאת הדרך הכי טובה ברגע שאתה רואה במרפסת שלך נמלים תמצאת את הקן

ותרסס הK 300 לא עולה הרבה כבר הגיע לאזור שלי

זה חוזר כי המלכה ממשיכה להטיל ביצים

וזה לא הפתרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...