"אם האמא לא תשוחרר - העיר תבער" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אם האמא לא תשוחרר - העיר תבער"

lev-27

Recommended Posts

^^

*Scorn* -ידידי הנה ההוכחה הטובה ביותר.... [המטרה היא לגרום שנאה לכל האכלוסייה]אם אתה אומר אחד פה משקר, אז איך אתה מצטט תכתבה הזאת שאומרת שהעדה החרדית אומרת ככה וככה ? :silly:

אתה יכול לראות באתר חרדי מה הם אומרים ומה באתר חילוני הם אומרים וכך לבדוק.

מה הבעיה?

http://www.kikar.net/article.php?id=2152

גם פה כתוב שהוא קיבל טיפול כימותרפי

ופה יש של מקורב למשפחה

http://reshet.ynet.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/News/Domestic/internal/Article,23220.aspx

אגב, המשפחה לא הכחישה שאכן מדובר בילד שלהם בצילום המזעזע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעיה? ראש קטן אתה .

עכשיו בדקת יפה לך, מקודם מה שמת פה? רק כתבה אחת וכתבת לא יודע למי להאמין אבל כאן אומרים שהעדה החרדית וכו. וכו..

יכול להיות שזה אותו ילד אבל בתקופה אחרת[כמו טיפולים] ואין לתמונה קשר לעכשיו. לדוגמא לקחו את התמונה כדי לעשות כותרת יותר מזעזעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראש קטן, אתה פשוט קשקשן

המשפחה משקרת שהיא טוענת שהוא נראה ככה בגלל טיפולים כימותרפיים כי הוא לא עבר כאלו בגלל שאין לו סרטן

הרופאים משוכנעים שהוא במצב הזה בגלל תת תזונה, בגלל זה גם נשירת השיער

יש 23 (!!!) הוכחות מצולמות של האם מנתקת את מכשיר ההזנה של הילד

הרופאים אומרים שעכשיו הוא אוכל ומצבו משתפר בקצב מצויין עקב תוספים תזונתיים מועשרים שהוא מקבל

הטענה שלך שאני מסתמך על מקור "חילוני" התמוססה

הילד רק בן 3 וקצת, זה לא שמדובר בתמונה מלפני שנתיים, היא יכולה להיות מלפני כמה חודשים מקסימום ולא, הוא לא עבר טיפולים כימותרפיים

אגב, ילד מסכן, גם לא יכול לתקשר עם העולם כי הוא יודע רק יידיש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב ראש קטן כל מה שכתבת לא שייך אלי- אני לא אמרתי מי פה צודק אני אמרתי רק איך לבדוק.

תבדוק באתר השני יש שם דברים אחרים על מה שכתבת פה. [אני לא נכנס לזה כי שוב לא בא להצדיק אף אחגד אלה רק להראות שצריך לבדוק לפני]

אלייך התייחסתי שציטטת כתבה חילונית שמצטטת את האמא ואת העדה החרדית וכדומה.. ורק לפני כן כתבת לא יודע למי להאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה הראשונה שלי היה ציטוט

("כל הילדים במחלקה האונקולוגית נראים ככה")

תנחש מאיזה אתר הציטוט הזה?

תנחש מי הביא את הלינק הזה?

אני אתן לך רמז:השם שלו מתחיל בr והוא משוכנע שכל העולם נגדו, סוג של הפרעת נפש כנראה

גילית במי מדובר?

אגב, בשום שלב לא אמרתי שאני לא יודע למי להאמין

אני פשוט לא יכול לדעת בוודאות שזה אותו פעוט למרות שזה בהחלט סביר לאור העובדה שאף אחד לא מכחיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה הראשונה שלי היה ציטוטתנחש מאיזה אתר הציטוט הזה?

תנחש מי הביא את הלינק הזה?

אני אתן לך רמז:השם שלו מתחיל בr והוא משוכנע שכל העולם נגדו, סוג של הפרעת נפש כנראה

גילית במי מדובר?

אגב, בשום שלב לא אמרתי שאני לא יודע למי להאמין

אני פשוט לא יכול לדעת בוודאות שזה אותו פעוט למרות שזה בהחלט סביר לאור העובדה שאף אחד לא מכחיש.

זה היה נראה ככה -סורי :biggthumpup:

אבל מהיכן הציטוט? עברתי על הכתבה לא ראיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא משנה מה יוצא עכשיו מהכותרת. את שלהם הם כבר עשו... עוד שנאה לכלל אכלוסייה.

דרך-אגב אהבתי מה שכתבת [שאתה הפעם לא נופל לכל כותרת זועקת] ;)

בכל אופן אם האמא הרעיבה את בנה בכוונה-זה כבר מקרה אחר שהיא לא שפויה שצריכה בסך הכל טיפול.

רשמתי את מה שרשמתי רק בשביל להציג את הצד השני לפני שאנחנו עושים אליהום, אבל אני די סקפטי לגבי האפשרות הזו פי כמה וכמה מכל מה שכתוב בכתבה.

בכ למקרה אני די בטוח שהאם הרעיבה את התינוק יהיו הנסיבות אשר יהיו והרשויות צריכות לחקור וצריך להכנס בכל המפגינים האלימים הללו.

לא שאני מאמין לתמונה הזאת, אבל זה ברור שהתמונה ההיא היתה זיוף מוחלט או הטיה כזו או אחרת.

תמונה בשחור לבן באיכות גרועה כשברקע יש קלסרים? נראה כמו משהו שלקוח ממוזיאון השואה, לא תמונה חדשה שגם אם צילמו אותה בפלאפון הכי מזופט שקיים צריכה להיות באיכות יותר טובה וצבעונית.

שטויות, הנה קח תמונה: http://www.nrg.co.il/images/archive/465x349/1/075/052.jpg

^^

*Scorn* -ידידי הנה ההוכחה הטובה ביותר.... [המטרה היא לגרום שנאה לכל האכלוסייה]אם אתה אומר אחד פה משקר, אז איך אתה מצטט תכתבה הזאת שאומרת שהעדה החרדית אומרת ככה וככה ? :silly:

מה אתה רוצה מביאים שם טענה של המשפחה ובית החולים מפריח אותה.

מעבר לזה שהוא דווקא הביא לך קישורים לאתרים חרדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, עזוב אותך מי צודק לגבי הילד, זה בכלל לא רלוונטי, ומי שיכריע בנושא יהיה בית המשפט.

מה שכן רלוונטי, זה שאלפי חרדים (ולא כמה "פרחחים" כמו שאתם אוהבים להציג את זה) הציתו אינתיפדה בירושלים, כי הם לא מוכנים לקבל את מרות החוק.

לפני אי אלו שנים, כשערבים זרקו אבנים על שוטרים ירו עליהם אש חיה (בצדק לדעתי), חבל מאוד שלא עשו את אותו הדבר גם בהפגנות החרדים בירושלים.

ודבר נוסף שלא מפליא אותי בכלל, זה שאף לא אחד ממשיחי השקר שאתה קורא להם רבנים לא קם ויצא חוצץ נגד הפרעות שהחרדים ערכו בירושלים. אף לא אחד מהם לא קם והזכיר לאותם תירוצים עלובים לבני אדם שהסיבה היחידה שהם יכולים לקום כל בוקר ולהתנדנד בבית הכנסת כמו חולי תסמונת דאון ולמלמל לעצמם, שהסיבה היחידה לכך שיש להם בכלל את הזכות הבסיסית לחיות בירושלים שקדושה להם כל כך, זה בדיוק אותם שוטרים שעליהם הם מרימים ידיים ואבנים.

"אנחנו נבעיר את כל המדינה", "עברנו את הנאצים נעבור גם אתכם", "ד"ר מנגלה בהדסה עין כרם", "לא ניתן לכם לחיות"

את כל זה הם אומרים בחופשיות, בלי שום בעיה, בלי שום עכבות. 18 שוטרים נפצעו מידוי אבנים אתמול בלילה מצדם של אותם מתפרעים.

אבל שנציג אחד של העדה החרדית יקום ויגנה את זה? חס וחלילה. הרי לזרוק אבנים על השוטרים האנטישמים הנאצים זה קידוש השם.

התדמית שיצאה לעדה החרדית היא לא בגלל התקשורת, היא בגלל העדה החרדית עצמה שלא מוכנה לגנות אפילו ברמיזה את שונאי הגדולים ביותר, גם כאשר הם יוצאים מקרבה.

כל העדה הזו רוחצת בנקיון כפיה משל היו הם צדיקים גמורים, אבל כשמתגלה שהם מושחתים לא פחות מהחילונים דבר לא יעמוד בדרכם של משיחי השקר להוכיח שהכל עלילת דם אנטישמית.

אברך מטיח את הילד שלו בקיר והורג אותו?

אם חרדית שורפת את ילדיה ומאכילה אותם בצואה, בהשראת הרב הדגול אליאור חן?

אם מרעיבה את בנה ומביאה אותו למשקל 7 ק"ג בגיל 3?

"נטפלים לחרדים", "עלילה אנטישמית", "נבעיר את העיר"

אבל להוקיע את הפושעים והעבריינים שלהם? חלילה, כולם צדיקים בני צדיקים, והחילונים יישרפו בגיהנום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה מה שמסר "חבר מקורב" מהעדה החרדית בזמן ראיון לרדיו, שבדיוק שמעתי כי הייתי באוטו. לא רק שהוא טען שמצבו הגופני של הילד נבע מהכימותרפיה שניתנה לו כי חשבו שהיה לא סרטן (לטענתו), אלא גם שבית החולים הרעיב את הפעוט המסכן כחלק ממדיניות האבחון שלו (נו באמת, זה נראה לך סביר ו/או הגיוני?!). אחרי בדיקה שערכתי עם מכר שלי, לו תפקיד בדרג בכיר בבית החולים הזה, אני יכול להגיד לך שהדברים הללו - אותם מסר בן העדה החרדית בראיון לרדיו - הם לא רק שקר גס ומנותק מהמציאות לחלוטין, הם אף עשויים להיות בגדר הוצאת דיבה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין למה הם מגיעים לדברים כאלה כמו להרעיב ילדים או להכות אותם ולהאכיל אותם בצואה, בשביל מה הם עושים את זה ומה הם חשבו שזה יתן חוץ מסבל מיותר לילדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...