מיקי רוזנטל ושיטת השקשוקה נתבעים ע"י משפ' עופר - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקי רוזנטל ושיטת השקשוקה נתבעים ע"י משפ' עופר

עכביש בכביש

Recommended Posts

קוראים לזה פה קרירין, לכל טמבל נותנים רובה (אולי גם לך נתנו ;) ) גם בסדיר וגם במילואים, אז

להגן אני טוב ולעצמי זה לא טוב? היגיון?

להגן על עצמך בניו יורק אם רובה פילים ?

מה אתה פוחד שאיזה פיל יתקוף אותך בניו יורק ?

כמו שאמרתי אני מבין החזקת אקדח שמדובר באזרח להגנה עצמית אבל רובה זה מגוחך

רובה זה לתקיפה לא להגנה

האדם לא מחפש את הכסף לשם צבירת הכסף, הוא מחפש אותו על מנת לצבור כוח והשפעה - להשאיר חותם גדול על העולם שאותו יעזוב בכל מקרה.

ישנן דרכים נוספות לעשות זאת, אך אנשים שעוסקים בכסף יירצו לצבור יותר כוח והשפעה בתחומם שלהם.

אבל במדינות קפיטליסטיות גם ככה תמיד יקומו עשירים חדשים שימחקו מהזיכרון הרבה מההשגים של העשירים הקודמים

סתם לדוגמה אתה זוכר היום את ביל גיטס אבל אתה זוכר את העשירים הגדולים של לפני 40 שנה ?

הנין שלך יזכור בכלל מזה יולי אופר ?

זוכרים מנהיגים מסוימים זוכרים מדענים מסוימים זוכרים בדרנים מסוימים

אבל שמדובר בכסף הזיכרון נעלם הרבה יותר מהר

ולא רק זה אפילו אם קוראים רחוב\בית ספר \וכו על איש עשיר מסוים אחרי ככה וככה שנים

המון פעמים מחליפים את השם לעשיר החדש בשכונה וזה עובדה

ככה שצבירת הון במתרה להיות רשום בהסטוריה היא לא נכונה חוץ מבמיקרים שבאמת יש השפעה מעבר לכסף על ההסטוריה

לדוגמה תממן את הטיסה הראשונה למאדים ותיכנס להסטוריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המטרה של התיקון השני לחוקת ארה"ב (מותר לשאת נשק) היא כדי שאנשים יוכלו להגן על עצמם מפני הממשלה

ובנושא העושר: מעבר לסכום מסויים (כ 50 מליון דולר לערכתי) כל סכום נוסף כמעט לא ישפר את רמת החיים של המחזיק בו, ולכן ישמש להשקעות שמועילות מאוד לכלכלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק, יש את העובדים של המדינה שפתאום נהיו עובדים של האחים עופר, אחרי משא ומתנים ומיניהם, פשוט מחליא.

איפה אמיר שיגיד שזה לא נכון, מגמתי ושאני חולם על שחיטות :screwy: טוב שעושים לו שיעורי בית...

אף פעם לא טענתי שזה לא מסריח... אני רק צינתי שיחסי הון שליטון זה לא משהו חדש ובהחלט לא משהו ספציפי לאחים עופר...

מה שכן אני טוען שמסריח או לא, עיסקאות כאלו התרחשו מתרחשות ויתרחשו והמדינה לכאורה "הפסידה" עליהם מליארדים (רוצה דוגמאות?)

ההבדל בין מסריח ללא חוקי הוא כמו ההבדל על סרט על משפחת עופר מול סרט על קפיטלזים חזירי ~

זה למה בהתיחסות שלי בנוגע לתביעת הדיבה כנגדם, אני חושב שמיקי יקבל בראש כי יחפשו אותו בקטנות.

דרך אגב מה אתה אומר לגבי טענות הנגד שלהם (לקראת האמצע זה נעשה ממש טוב)

http://www.omov.org

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנושא העושר: מעבר לסכום מסויים (כ 50 מליון דולר לערכתי) כל סכום נוסף כמעט לא ישפר את רמת החיים של המחזיק בו, ולכן ישמש להשקעות שמועילות מאוד לכלכלה.

ריכוזיות הון לא מועילה לרוב האזרחים לאפך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה תשדיר בחירות ואני לא אתפלא אם גם עזרו להם בזה פוליטיקאים... אם היית רואה את הפאנל אתמול היית מבין לבד,

בעוד מיקי היה באמת באמת מאופק (למרות כל מה שעומד לו על הראש), השני השתולל וצעק והכפיש, לא כך מתנהג מי שבטוח בצידקתו...

אתה קורא לזה מסריח, אני קורא לזה שחיטות שאין כמוהה, חבל שהבושה עברה מהעולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב הינה תחילת הרעה החולה .

החברה לישראל הוקמה בשנת 1968 על ידי שאול אייזנברג, שנחשב למשקיע הזר האסטרטגי הראשון בתולדות ישראל‏‏ [2] [3], ביוזמת שר האוצר, פנחס ספיר, נוסף סעיף מיוחד בחוק לעידוד השקעות הון, המבטיח לבעלי החברה פטור ממיסים למשך 30 שנה והטבות נוספות. הסעיף הנוסף ידוע גם כ"חוק אייזנברג". בשלב הראשון של פעילות החברה מכרה לה הממשלה חלק מאחזקותיה בבתי הזיקוק ובחברת צים. לאחר פטירתו מכרה משפחת אייזנברג ב-1998 את השליטה בחברה למשפחת עופר.

הדגשתי את המילים החשובות

החברה לישראל ששהוקמה ע"י שאול איזנברג ובעידוד פינחס ספיר , זו הרעה החולה , זה הקשר הרציני להון ושילטון , עשה את זה שר האוצר דאז - פנחס ספיר שרצה לעודד את צמיחת כלכלת . זה שהחברה לישראל נמכרה לאחים עופר וזה שהאחים עופר הם אנשיי עסק ( אני אהיה מאוד מאוד עדין ) מאוד ממולחים וממוקדים בפן הכלכלי בלבד , זה נושא אחר , זה שהממונים מטעם הציבור חלקם אינם ( ואני שוב עדין מאוד מאוד ) הכי גאונים שיש וחלקם גם די אוהבים כסף וחלקם נמצאים בשרות הציבור בעיקר כדי לשרת את עצמם , אלו דברים אחרים .

אז לסיכום , האחים עופר הם אנשי עסקים שמרוויחים מטעות של פנחס ספיר ומרוויחים יותר בגלל שאנו אזרחים על הפנים - הינה לכם הביצים והעגבניות של שיטת השקשוקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצם יודעים שהאחים עופר תבעו פעמיים את מיקי ?

בפעם הראשונה שהם נדרשו לענות לבית המשפט, הם משכו את התביעה, והמירו אותה באחרת. מה קורה ? עורכי הדין של עופר לא מקצועיים מספיק, או ששברירי אמת במקרים לא קשורים (כמו הכפשה או הוצאת דיבה) גורמים להם להראות אשמים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך לא הגיוני לי שהמדינה תמכור את מפעלי התעשיה הכי חשובים שלה :nixweiss:

המפעלים האלו לא צריכים להרוויח בכלל וזאת דעתי , המפעלים האלו צריכים לספק את חומר הגלם , לספק מקומות עבודה וכל השאר צריך להיות מושקע בשמירה על הסביבה ולרווחת התושבים והאזרחים !

שרי אוצר מטומטמים - זה משהו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועם ניהול נכון ומספיק השקעה הם גם סופר רווחיים, ע"ע מה שהאחים עופר (והחברה לישראל) עשו לחברות האלה. תסתכלו על צים למשל, חברה שפחות או יותר מכניסה ביום את הכסף שהיא עלתה לחברה לישראל. רווח יותר גדול לקופת המדינה יגרום או להורדת מיסים או להגדלת התקציב (או גם וגם), וכולם מרוויחים מזה. התנאי היחיד הוא ניהול כמה שיותר יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שכתבתי ,

ריווחיות היא רביעית בסדר החשיבות למפעלים אסטרטגיים כאלו ,

בלי שטויות , ריווחי הוא פועל יוצא של ניהול נכון

מה שקורה במפעלים הללו זה "מיקסום רווחים" וזו רעה חולה , מפני שעדיף ( מבחינה ריווחית כמובן ) להשקיע בכמה דליים של צבע ירוק ( כמה מאות שקלים חדשים ) ועוד עבודה של צבעי ( נניח כמה אלפי שקלים ) כדי ליצור תדמית ירוקה על גדורות מפעלי בתי הזיקוק בחיפה מאשר להתקין פילטרים של סינון אוויר מהארובות בעלות של כמה מיליוני שקלים - זה "מיקסום רווח " ואסור למקומות שכאלו לעבוד על רוויחים , שים לב אינני אומר שעל המפעלים להפסיד , אלא אני אומר שמפעל כזה הוא הרבה יותר מאשר שורת הרווח וההפסד שלו , אלו מפעלים אסטרטגיים !

לסיכום : מפעל אסטרטגי הוא מפעל הפועל במישור הלאומי וכך גם הניהול שלו צריך להיות !

הלוגו בצבע ירוק !

86p9090h.jpg

מכל בצבע ירוק !

pic_5_d.jpg

חברת בתי הזיקוק לנפט , הינה חברה מרכזית ביותר בכלכלה הישראלית .

מוצרי החברה מהווים את חומרי הגלם לכל תעשיות הדלק , הפלסטיקה , הגז , השעווה ,

האספלט לסלילת כבישים ועוד .

חוסנה הכלכלי ויציבותה הם נכס לאומי מדרגה ראשונה למשק , לכלכלה ולכל אזרחי .

[br]פורסם בתאריך: 30.07.2009 בשעה 19:01:51

איתי לנדסברג

מה באמת חשוב לאחים עופר

בשביל להילחם על שמם הטוב היו אמורים התובעים לדרוש שקל אחד, סמלי. כשהם תובעים מליונים, המסר משתנה

פורסם: 30.07.09, 15:00

בתוך מהומת השקשוקה, יש נושא אחד שמציב סימן שאלה גדול מעל ראשה של משפחת עופר. לא מדובר בשאלת "המתנות" שקיבלה לכאורה מהמדינה, או בקריירה המבטיחה שסיפקו לפקידי אוצר לאחר ש"מילאו" את חלקם באיזו עסקה לכאורה. גם לא בשאלת אחריותה של משפחת עופר לסרטן או לזיהום לכאורה, לכאורה לכאורה. רק לכאורה. סליחה... אין לי שלושה וחצי מיליון שקל..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3754516,00.html

כי הכסף הוא חזות הכול. הוא מרומם והוא מפיל. הוא מקשר והוא מנתק קשרים. הוא בונה אימפריות והוא הורס בני אדם. הוא קונה יח"צנים ומייצר סרטי תגובה ורק דבר אחד יכול להתמודד מול הכסף הגדול האמת הענייה והפשוטה. בשבילה, כאמור, היה מספיק לתבוע רק שקל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות את מר איתי לנדסברג תובע מישהו דיבה ומבקש מבית המשפט פיצויים בסך 1 ש"ח.

אגב, לצורך העניין, מבחינת משפחת עופר הסכום שהם תובעים שקול באמת לשקל אחד, אז הטיעון של הדביל הזה מאבד כל תוקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה גם אם הם ינתחו במשפט זה לא ישנע את דעתם של הרוב פה הם רק יגידו בתי משפט מושחטים וכדומה ...

ולא יעצור אף אחד מלהמשיך להפיץ את אותה פרופוגנדה, לכן מבחינתם 3.5 מיליון זה סכום מרתיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...