האם וירטואליזציה מנצלת ריבוי ליבות? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם וירטואליזציה מנצלת ריבוי ליבות?

Revolver

Recommended Posts

מקריאה בפורום אני רואה שמעט מנצלות ריבוי ליבות מעל שתיים ולכן בד"כ מומלץ מעבד עם שתי ליבות.

האם במקרה ומשתמשים ב VMWARE על המחשב להריץ עוד מחשב וירטואלי במקביל יש יתרון לארבע ליבות (שתיים לפיסית ושתיים לוירטואלית)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושים של המחשב יהיו מצד אחד שימושים סטנדרטים + משחק בסימולטור טיסה של טיסנים + הרבה גלישה עם המון חלונות פתוחים (נו... ככה אני גולש).

אם בדרך מסויימת אוכל לנצל את כל מעבדים בגלישה בהרבה חלונות במקביל באתרים כבדים עם הרבה FLASH ו JAVASCRIPT כך שלא ארגיש את העומס אז זה יהיה שווה את הכסף (כי היום אני מרגיש עומס אפילו באתר כאן עם כ-10 חלונות פתוחים)

ומצד שני הרצה מידי פעם של מערכת הפעלה נוספת - או LINUX או WINDOWS נוסף (רק אחת כל פעם). ייתכן שיהיה גם חיבור ממחשב אחר למחשב הוירטואלי.

[br]פורסם בתאריך: 12.07.2009 בשעה 22:06:09

ומה המקביל של INTEL ל Phenom II X4 940 Black Edition Box ?

לא מצאתי מעבד מקביל ב 3GHZ של במחיר דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא לזה וירטואליזציה??? :smile1:

תשמע אני עם D930 לא הרגשתי הרבה בעיות לפתוח 30 טאבים בפיירפוקס ובטח לא עכשיו עם Q9650 זה בכלל לא רלוונטי.

תשמש בדפדפן נורמלי ותיקח לפחות 4 GB של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה רוצה שאני אקרא לזה? :s05: זה לא כבד אבל זה וירטואליזציה איך שלא תסתכל על זה...

ואתה יודע איך זה... מתחילים בזה ועם התאבון בא האוכל. אני יכול לחשוב על זה שכל המחשבים בבית יתחברו למחשב מרכזי אחד עם RDP ויעבדו למעשה עליו. אבל לא יודע מתי אגיע לזה.

ולשאלה האחרונה ששאלתי - מה המקביל של INTEL ל Phenom II X4 940 Black Edition Box ? לא מצאתי מעבד מקביל ב 3GHZ של במחיר דומה. ה Q9650 שמקביל במהירות הרבה יותר יקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין RDP לוירטואליזציה?

בשביל מה שאתה אומר מספיק שיהיה לך terminal server עם מספיק רשיונות CAL.

הג'יגהרץ זה לא הכל בביצועים, בכל יישום זה מתבטא אחרת - רק תבדוק בנצ'מרקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, האם לאחד המעבדים בעלי 4 ליבות יש עדיפות בשימוש שכזה?

ובכלל, משום מה נראה לי שמעבדי PHENOM II X4 הם המומלצים ביותר מעל גבי הפורום ולא אלו של . האם זה אכן כך?

העניין הוא המחיר יותר ממה יותר טוב! כי כבר ענו לך שההבדלים הם זניחים אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...