Wolfenstein - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wolfenstein

amir85

Recommended Posts

ההבדל הוא ש Endrant הם אנשים שפרשו מ SD ושכמה ימים אחרי שהם סיימו לעבוד על ה MP הם הודיעו שהם מקטינים את החברה :screwy: ו SD התחילו בצורה טובה מאוד ואחרי החוסר הצלחה של ET:QW ניראה כאילו הם למדו כי מהמעט שהם הראו מ BRINK הוא ניראה מצויין (רק שלא יפשלו עם המוצר הסופי).

מכל המשחקים שהזכרת רק RE5 או RF Guerrilla יכולים להיות באמת טובים (Arkham Asylum הוא עוד משחק התגנבות שיגרום להרבה אנשים לשבור משהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההבדל הוא ש Endrant הם אנשים שפרשו מ SD ושכמה ימים אחרי שהם סיימו לעבוד על ה MP הם הודיעו שהם מקטינים את החברה :screwy: ו SD התחילו בצורה טובה מאוד ואחרי החוסר הצלחה של ET:QW ניראה כאילו הם למדו כי מהמעט שהם הראו מ BRINK הוא ניראה מצויין (רק שלא יפשלו עם המוצר הסופי).

מכל המשחקים שהזכרת רק RE5 או RF Guerrilla יכולים להיות באמת טובים (Arkham Asylum הוא עוד משחק התגנבות שיגרום להרבה אנשים לשבור משהו).

et:qw לא היה כשלון..אמנם הוא לא היה להיט גם כן,אבל זה הרי בסה"כ מוד של Q4 בסופו של דבר..

בARKHAM ASYLUM לא שיחקתי(בדמו),אבל עם ציונים מוקדמים של 9.5 לגירסאת הבוקס קצת קשה להתווכח,גם אם מדובר בז'אנר שאתה(ואני),לא אוהבים,עם הציונים יהיו דומים גם בעת יציאת המשחק לקונסולות,אני מאוד אתעניין WHAT ALL THE FUSS IS ABOUT..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ציונים ממגזינים...ברובם אין ציון ו METACRITIC חופים מה שניראה להם, האמינות שלהם שואפת ל 0. המגזין היחיד שיש לו שם טוב ברשימה הזו הוא Game Informer וגם הוא בזמן האחרון עושה הרבה דברים מוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולנו יודעים שהמגזינים המדוברים מגזימים לרוב וככלל בציונים שהם מביאים,אבל גם לכך יש גבול..משחק שיקבל ציון ממוצע של 6-7 אצל ה"מבקרים הכבדים" לא יקבל ציונים של 90+ גם במגזינים האלה..לכל גבול יש תעלול..ובגלל זה אני אמנם לא ממהר להכתיר את AA כמשחק השנה או משהו על סמך הציונים האלה שנזרקו באוויר,אבל אני חושב שכן יש דברים בגו אם 3 ביקורות שכאלו הביאו למשחק ציון 95+(וכמו שציינת,GAMER INFORMER נחשב לאחד המקורות הרציניים בתחום,כיאה לחברה הגדולה ביותר לשיווק משחקים בארה"ב שמחזיקה אותו..)..אני מעריך שהמשחק יקבל לפחות ממוצע של 85,וזה מבחינתי מצדיק בהחלט לבדוק את המשחק ועל מה כל ההתרגשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נחמד- , לא יותר אבל גם לא פחות. אומנם לא היו לי ציפיות ממנו כלל.

האפקטים פשוט מצויינים, אהבתי את הוייל ואני עדיין שובר את הראש איך יצא להם לעשות אפקט כזה... גם התאורה יותר טובה ממשחקי DX, אבל רק במקומות שהיא קיימת, יש דיי הרבה מקומות שיש הרגשה שחסר משהו, לפעמים זה פנס...

המודלים ממש LOW POLY והבאמפ מפס דיי צולעות ואין את ה"דיוק" והגבולות של הDX... בכל מקרה ניראה לי שאני מחפש יותר מידי ממנוע DOOM3...

אגב, יש AA בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, התחלתי לשחק בו והוא לא כזה רע כמו שתיארו פה , הוא לא טוב מאוד אבל הוא גם לא כזה רע , חוץ מזה , תמיד כיף לראות נאצים מתים...

מישהו פה גם כתב שהיו לאגים עם העכבר ועם הFPS , אני מוכרח לציין שלא נתקלתי בשום דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RAVEN אמרו מראש שאין להם מספיק זמן להכניס AA לשמחק, ניהלו את הפרוייקט הזה בצורה נוראית, אני מבין למה ID עזבו (לפי מה שהם אומרים גם EA לא נתנו להם יחס טוב (יש בעיות עם ה XBOX360 בגלל ה ו EA לא משקיעה הרבה כי זה לא משחק שלה) ובגלל זה הם הלכו ל ZENIMAX, רק שם ID יכולה לפתח את המשחקים שלה בשקט. TECH 4 אמור לאפשר AA אז ניראה לי שאפשר להפעיל דרך הדרייברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...