Wolfenstein - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wolfenstein

amir85

Recommended Posts

יש לי את RTCW בבית מקורי,ואני לא מבין מה עשו לסדרה - ב RTCW הקטע עם הניסויים שהנאצים היו עוד נשמעו הגיוניים[העבירו את זה בצורה "ריאליסטית",וזה היה משכנע,למרות שמפלצת בגדול 3 מטר לפניך] - כאן לקחו את זה ממש over the top,אני לא מבין איך המעריצים הישנים לא מתרגזים ברמות..זה כבר לא אותו משחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

כנס ל wolfenstein.com ותיראה מה יש שם בפורומים.

הנשקים המיוחדים היו גם במשחקים הקודמים, אולי שיפרו אותם והוסיפו חדשים אבל בכללי זה טוב. היקום המקביל טיפה מוגזם אבל יכול להיות נחמד וגם כל הרעיון הוא שכל משחק ההתקדמות של הנאצים תיהיה מוגזמת יותר.

הבעיה היא הדברים הקטנים, ההורדה של האוצרות והחדרים הסודיים הנחמדים, הניסיון להכניס היגיון פשוט למשחק (אי אפשר לרוץ ולירות, IRON SIGHT וכו') שגורמים לזה שהמשחק יאבד מהמהירות שלו ויעודד אנשים לשחק מגעיל (קאמפרים). אחד היתרונות של Q3A,RTCW,ET זה שהמשחקים היו מהירים ולא היה אפשר לעמוד במקום. בנוסף הם הביאו את ה TRICK JUMP שאפשרי רק במשחקים מהירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה לא במשימה אתה תוכל להסתובב בעיר (כמו ב NFS החדשים) והיא תיהיה מלאה בנאצים, במשימות זה יהיה OLD SCHOOL SHOOTER אבל אני לא יודע אם הוא יהיה כמו WOLF3D שהיה מלא חדרים צדדיים, יכול להיות שהוא יהיה יותר כמו QUAKE ו שאין לך כל כך מקומות שאפשר לצאת מהדרך הראשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתבלבלו, זה לא ההמשך ל RTCW זה המשך למשחק עתיק היומין שאנחנו כולנו מכירים עוד מיימי הDOS

WOLFENSTEIN!

ואם יצא משחק RTCW הוא אמור להיות RTCW2 אם אני זוכר נכון היה על זה כתבה עם המפתחים של ID בנושא.

אלא שאם כן מישהו ירענן את זיכרוני או יתקן אותי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתבלבלו, זה לא ההמשך ל RTCW זה המשך למשחק עתיק היומין שאנחנו כולנו מכירים עוד מיימי הDOS

WOLFENSTEIN!

ואם יצא משחק RTCW הוא אמור להיות RTCW2 אם אני זוכר נכון היה על זה כתבה עם המפתחים של ID בנושא.

אתה צודק וגם לא :lol:

"הטירה הנאצית " היה המשחק המקורי ב1981 ע"י מיוז, אחריו הגיע ""Beyond Castle Wolfentein" ב1984.

ב1992 נוצר Wolfenstein 3D עי ID שבוסס על הטירה הנאצית מ81 ו84.

טיפה לפניו שוחרר "Spear Of Destiny" וב2001 יצא RTCW שנוצר ע"י אקטיביז'ן ופוקח ע"י ID.

המשחק שיצא אוטוטו יהיה ממשיך ישיר לRTCW (כמו שאמרת) והוא נוצר ע"י רייבן,ID ו Pi .

כל המשחקים מבוססים על משחק אחד (או שניים כולל זה של 84) וכל אחד מהם קצת שונה מקודמיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOLFENSTEIN!

נו ו?

מה אתה מנסה להגיד?

ב wolfenstein היה Viel,כמות מטורפת של חארטות over the top? לא זוכר תקטע הזה...

אני בכלל הבנתי שהגיבור שאנחנו משחקים זה הגיבור האמריקני מ RTCW,וגם אם לא זה לא משנה...

הם דיי הרסו את המשחק,ככה זה נראה בנתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTCW לא פותח על ידי ID, הוא פותח על ידי Gray Matter Interactive ו Nerve Software (פיתחו את ה MP) ובשלב מאוחר יותר גם SPLASH DAMAGE (גם החדש לא מפותח על ידי ID, רק בתחילת הפיתוח היא הייתה עם RAVEN בשביל לתאם את העלילה של המשחק ועוד כמה דברים).

ב WOLF3D ו RTCW לא חסר דברים שממש לא קשורים למציאות, המשחק הזה יוצא כל כמה שנים וכל פעם הוא מוגזם יותר. ב WOLF3D היה מפלצות וסופר היטלר כי זה כל מה שהיה אפשר לעשות אז, ב RTCW היה דברים יותר מורכבים ומפלצות יותר "טובות" כי היה להם כלים טובים יותר. עכשיו יש להם את היכולת לעשות דברים יותר מוגזמים :nixweiss:

הבעיה הגדולה היא השינוי של המשחקיות, מעבד מ ID SHOOTER ל SHOOTER רגיל >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...