Wolfenstein - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wolfenstein

amir85

Recommended Posts

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סרטון חדש, נראה נחמד יש בו את האפקטים וכל מיני דברים אפשרויות נחמדות

למרות שאישית לי זה נראה קצת , אה מוזר? זה נראה קצת כמו משחק יריות רגיל רק עם נאצים ולא שיש לי משהו כנגד לירות בנאצים (להפך) אבל איך שהוא ה WOLF3D המפוקסל עם הקילומטרים של חיפושי דלתות נסתרות קוסם לי יותר, אני מקווה שיהיה לו משחק רשת רציני שיאפשר משהו כמו בET, אחרת אני יותר בקטע של COD5.

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-zeppelin-wolfenstein/53962

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפורום של האתר של המשחק רוצים להרוג את RAVEN ו Endrant (המפתחת של ה MP), גם על ID לא חסר שם דברים רעים :lol:

באמת חסר הרבה דברים שהיו במשחקים הקודמים (כל האוצרות והאוכל), הרבה שם לא אהבו את זה שהוסיפו IRON SIGHT כי זה יוריד מהמהירות של המשחק והבעיה הכי גדולה שלהם היא שאי אפשר לרוץ ולירות (מה שמאוד פוגע במהירות של המשחק). ה IRON SIGHT זה בולשיט אבל זה שאי אפשר לרוץ ולירות זה דפוק.

ממה שראיתי ה SP ניראה טוב יחסית אבל ה MP הוא ET שהורידו לו את המהירות (למרות שאפשר לסדר את זה עם PROMOD). אחרי כל מה שראיתי ואחרי התגובות באינטרנט קשה לי להאמין שה MP יהיה מלא באנשים, הכניסו יותר מידי דברים מה MP של COD עד שבקושי יש הבדל ואין סיבה לשחק ב WOLFENSTEIN.

בקשר לרמה של האויבים, רוב הסיכויים שזה רק לסרטון, ל RAVEN היה טוב אפילו ב SOF הראשון, זה יהיה מאוד מוזר אם הם יפספסו בזה.

ניראה מה יהיה ב 18 לחודש, אולי ה MP שהודלף לרשת לא היה גירסה סופית ואולי התוספות לא יגרעו כל כך מהמשחקיות הישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המשחק לא היה בפיתוח 5 שנים ואם הפיתוח היה כמו שצריך זה לא היה קורה. RTCW ו ET עדין בין המשחקים היותר טובים שיצאו בשנים האחרונות ואנשים יודעים את זה. הבעיה היא שהיו יותר מידי כשלים בפיתוח, RAVEN עבדו על עוד 2 משחקים, הפיתוח נגרר יותר מידי זמן כי הם ניסו לעשות SAND BOX (ועוד עם TECH4 :kopfpatsch:), התחילו בעיות בין ID ו עד ש ID עזבה אותם, בגלל מחסור בכוח אדם הם צרפו לפיתוח עוד 2 חברות (את PI שעוזרים להרבה מפתחות ועבדו על הרבה משחקים טובים ואת Endrant שזה המשחק הראשון שלהם).

בקיצור חוסר סדר, מאוד בולט ש לא השקיעו הרבה, המשחק לו יהיה רע בזכות המפתחים שלו אבל הוא גם לא יהיה מדהים.

כשיתחיל QuakeCon נדע יותר על העתיד של ID, עוד 3 ימים:

http://www.quakecon.org/

חלק מהדברים שיהיו שם:

Brink First Public Demo

NVIDIA Presentation

RAGE - First Public Demo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?!? אין אוצרות וסודות?! בכלל בכלל כאילו?

אם זה ככה,אז המשחק אכן הולך להיות אכזבה פנומנלית,שכן כל היופי של WOLFENSTEIN 3D ובעיקר של RTCW היה המשחק התזזתי,והסודות שבאמת היה כיף לחפש..זה יהיה סירוס רציני למשחק,כמו שיודיעו שבGTA 5 אין יותר אפשרות לנהוג בכלי ..

מישהו יכול לאמת את זה עם מקור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו לא הזכירו שום דבר שקשור לאוצרות שהיו במשחקים הקודמים, מה שכן באתר של המשחק יש דבר שנקרא "זהב" וזוכים בזה עם עושים את המשימות המפגרות שלהם (להרשם, לבחור AVATAR וכל מיני דברים כאלה). בטוח יש סיבה שהם עשו את זה אז יכול להיות שכן יהיה משהו וגם יהיו לו שימוש (לקנות תוספות לנשקים וכו') מצד שני יכול להיות שזה יהיה רק ב MP כשאתה מנצח/הורג או כל מיני כאלה.

נישארו 9 ימים עד שהכל יהיה ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולכים בכל מיני מקומות והורגים נאצים , מה עוד צריך בזה כדי שהוא יהיה יותר Wolfenstein ופחות COD?

אז הוסיפו מיכשור מוזר , אז מה?

אפילו בHELLBOY היה קיים הרעיון של יקומים מקבילים ושאיבת כוח מהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...