Wolfenstein - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wolfenstein

amir85

Recommended Posts

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מתכוון באמת להיכנס לוויכוח לגבי איפה מוכרים מה ולמה,ואני רק אגיד:

אתה אמרת שמשחקי גרועים מוכרים טוב רק בארה"ב.

פיפא ו PES נמכרים טוב טוב גם באירופה ובאסיה(יותר מבארה"ב פי כמה),וחלקם גרועים להחריד(בשל כך שהם לא מחדשים לחלוטין כלום מהכותר הקודם שבה לפניהם)-וזו כל הנקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהם עוקבים אחריי- העלו הרגע איזה סירטון (חסר משמעות)

Mission Briefing Cinematic

http://www.gametrailers.com/video/mission-briefing-wolfenstein/54237

ממש מוזר שאין עדיין איזושהי ביקורת קטנה (לא full review או משהו כזה , רק משהו בקטנה) , פשוט שקט מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת יוצאת כמה ימים אחרי שהמשחק משוחרר (אם התכוונת לאתר GT)

בנוגע לביקורות של שלל האתרים האחרים אכן מדובר במשהו חריג,

כל משחק שיצא בשנתיים האחרונות לווה בביקורות ראשונות כמה ימים לפני שהוא יצא

(בעיקר במגזינים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת יוצאת כמה ימים אחרי שהמשחק משוחרר (אם התכוונת לאתר GT)

בנוגע לביקורות של שלל האתרים האחרים אכן מדובר במשהו חריג,

כל משחק שיצא בשנתיים האחרונות לווה בביקורות ראשונות כמה ימים לפני שהוא יצא

(בעיקר במגזינים)

לגבי GT אני יודע כי הם דואגים להשקיע בביקורות שלהם אבל אפילו סרטוני משתמשים אין עדיין שלא נדבר על זה שכמו שאמרת באף אתר אחר אין ביקורות.

לגבי GT , גירסת הXBOX כבר יצאה לפני כמה ימים ועדיין אין ביקורת שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה נראה לי שRAVEN וID הסתמכו הרבה מאוד על השם שלהם כחברות ועל השם של הפרצ'ייז במיתוג המשחק,ובשל כך פחדו מביקורות מוקדמות שיעניקו למשחק ציונים לא מזהירים,מה שעלול להביא לקריסה במכירות בעת יציאת המשחק..ובגלל זה המשחק נשלח לאתרי הביקורות רק בעת צאתו לשוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה נראה לי שRAVEN וID הסתמכו הרבה מאוד על השם שלהם כחברות ועל השם של הפרצ'ייז במיתוג המשחק,ובשל כך פחדו מביקורות מוקדמות שיעניקו למשחק ציונים לא מזהירים,מה שעלול להביא לקריסה במכירות בעת יציאת המשחק..ובגלל זה המשחק נשלח לאתרי הביקורות רק בעת צאתו לשוק..

אוקיי , אבל זה לא מסביר את זה שגירסת הXBOX יצאה לפני 5 ימים ועדיין לא הופיעה ביקורת שלה באף אתר.

GT למשל לא עושים ביקורת רק בגירסאת הPC , הם בדר"כ עושים על הגירסה הראשונה שיוצאת לשוק מבין כל הפלטפורמות

עריכה:

מבלי להיכנס לפרטים שאין להם עניין פה בפורום , המשחק יצא ואני מעריך ש"באופן פלא" כבר מחר רבים פה ידברו עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת שהוא יצא לבוקס לפני חמישה ימים? אפשר מקור? אני מסתמך על גיימספוט(כן,אני יודע שהם גרועים וזה ::)),ושם מצויין שכל הגרסאות יוצאות היום..

בו נגיד שלפי אותם עניינים שמקומם הוא לא בפורום אני יודע בוודאות שהוא הגיע לבוקס לפני 5 ימים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*סליחה מראש על "השפה"*

...בגלל שהמשחק נפרץ לפני חמישה ימים,זה בהכרח אומר שהמבקרים מאתרי/עיתוני המשחקים קיבלו אותו? מה הקשר בין השניים?

אם המשחק נפרץ (ובנפרץ אני לא מדבר על קראק אלא על גירסה מלאה להורדה) סימן שהיה מקור מסוים -כלומר עותק מקורי שממנו פרצו את המשחק , לא?

לי לא נראה הגיוני שאנשים יכולים להוריד את המשחק המלא 5 ימים לפני שהוא יצא לחנויות ולכן אני משער שלאנשים שעורכים ביקורות היתה יכולה להיות אופציה להשיג עותק מקורי באותו פרק הזמן שבו אנשים הורידו את הגירסה הפרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי עונה אבל באמת אין טעם לגלול את הנושא הזה כאן,אז נשאיר את זה כמו שזה.

בכל מקרה אני דובק בגרסא שלי שID פשוט ביקשו/רצו/דאגו שביקורות המשחק יגיעו רק כמה זמן אחרי שכבר יהיה במכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...