Wolfenstein - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wolfenstein

amir85

Recommended Posts

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

yfital/ck/kent/PoiSon

היו הרבה :)

אני מהתקופה של EnD,BTK וכו' ( שבהם הייתי )...

ואו אני כבר ממש לא זוכר את שאר המקומות שהייתי בהם, וגם לא את האנשים - עברו איזה 7 שנים נדמה לי

התחלתי בערך בגרסה 1 ושיחקתי עד 1.3 נדמה לי, ב-1.5 נמאס לנו ורוב ה"ותיקים" פרשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת סיימון , הייתי בטוח שהתכוונת לזה שרוב הגיימרים היום הפכו לזונות (סליחה על הביטוי) גרפיקה...

לא נכון בכלל, אני חוזר שוב פעם לדוגמא של FC2, המשחק עם גרפיקה יפה ועם מנוע פיזי מתקדם ואפילו קיבל ציונים טובים אבל עדיין

קוטלים אותו בכל הפורומים ! זה בידיוק מראה שאנשים לא מחפשים כיף וגרפיקה יפה ב 10 דקות הראשונות אלה משהו קצת יותר, למשל PROTOTYPE עם גרפיקה של לפני שנתיים ועדיין לא תמצא אחד שיגיד לך שזה לא משחק מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש לא מעט שלא אהבו את פרוטוטייפ , כנס לת'רד הראשי שלו ותראה.

דבר שני, לא אמרתי כל הגיימרים,אמרתי רובם.

דבר שלישי, כמעט כל תגובה של "שנאה" כלפי משחק מתחילה ב"שיחקתי במשחק,הגרפיקה לא משהו,נראה כמו מ2007..." או כל תגובה בסגנון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הגרפיקה מעולה ולא מפסיקה להפתיע, זה יכול להחזיק משחק לא רע.

רצוי גם סיפור טוב ואז המשחק הופך למושלם.

far cry 1 דוגמא מצויינת למשחק עם גרפיקה מעולה וחדשנית שהיה יכול להיות מוצלח גם בלי סיפור טוב אבל יחד עם הסיפור הפך למשחק מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שזו דעתך ואני לא אגיד שאתה טועה אבל לדעתי קודם כל צריך להיות גיימפליי טוב שימשוך אותך למשחק (והוא צריך להיות באורך סביר ככה שלא ייגמר מהר ומצד שני לא ימאס) והגרפיקה של המשחק היא כבונוס , אם היא מעולה אז בכלל הרווחת ואם היא קצת פחות זה עדיין לא נורא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שמשחקי מחשב וסרטים הולכים לאותו כיוון.. לדעתי פעם היו עם עלילות יותר טובות, היום סרט טוב יכול להחשב בגלל האפקטים המדהימים שלו..כמו משחקים.

אני לא אומר שאין טובים או משחקים טובים, אבל פחות משקיעים בעלילה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שחלק דומיננטי בקהל היעד של משחקים ו"סרטי קיץ" הם בני עשרה(ובני עשרים+ שקצת מפגרים מאחורי כולם,אני מניח..),ועם כל עדין הטלוויזיה--פלאפון-אנירוצההכלועכשיו הדבר היחיד שמעניין אותם הוא סטימולציה ויזואלית..אם תנסה כיום לשווק משחק או סרט כבעל עלילה מעניינת-ההתעניינות מצד קהל היעד העצום הזה תהיה אפסית..מה לעשות שהיום,אם אין במוצר שתי כוסיות חצי עירומות מחזיקות במטולי רימונים תוך כדי שהן רכובות על דינזאור משוריין שאחריו רודפים שני מסוקים עתידניים,בלב הר געש שמתפרץ תוך כדי ארמגדון אפוקליפטי-זה לא נחשב חדשני :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר למה שנרשם מעליי לדעתי הבעיה היא יותר עמוקה.

מפתחות משחקים לא יכולות להוציא משחק חדש כל שנה וגם לדאוג שהוא יהיה עם עלילה מעולה וגרפיקה חדשנית במיוחד במצב הכלכלי בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור למצב הכלכלי, זה היה ככה גם לפני הנפילה - משחקים כבר מזמן איבדו משהו.

אני באמת לא יכול לספור הרבה משחקים שממש נהניתי מהם בזמן האחרון, אני חושב שהאחרון מביניהם היה MASS EFFECT שבאמת היה יוצא דופן, גם QUEST ( אבל זה כבר סיפור על טעם וריח ).

רוב המשחקים פשוט מרגישים לא מושקעים ולא מלוטשים, המפתחות שמות דגשים במקומות הלא נכונים וזה נראה כאילו הם לא טורחים לשחק לפני שהם מוציאים את המשחק, BIONIC COMMANDO היה דוגמא נפלא לזה, זה ממש הורגש כאילו היה צריך להוציא משהו, אז הוציאו - ולא כי המשחק מוכן.

אבל שוב, זה עניין של טעם אישי אני מניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אף אחד לא אמר שכל המשחקים כאלו

2.אוי, אתם קוטרים...

אז יש משחקים גרועים, ויש משחקים טובים, ככה זה צריך להיות. לא כל משחק יכול להיות יצירת אומנות מטורפת (ע"ע SC או diablo) וכשזה קורה צריך להקריב בשביל המשחקים האלו (לדוג' לחכות שנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...